Obľúbené položky

Úvodná strana » Trápí ma » Prípravky na oči » Prípravky na zápal spojoviek

Prípravky na zápal spojoviek

Spojivka je očná sliznica nachádzajúca sa na ploche vnútornej strany viečka a na bulve. Pri jej podráždení dôjde k začervenaniu a následne zápalu. Ten sa prejavuje slzením, svetloplachosťou a pocitom rezania, hnisavý zápal poznáte väčšinou ráno, kedy dochádza k zlepeniu očných viečok.

Zápalov môže byť niekoľko druhov - vírové, bakteriálne a v dnešnej dobe najčastejšie alergické.

Jednoduché podráždenie oka môže nastať i v dôsledku dlhodobejšieho sledovania monitoru počítača. V dnešnej uponáhľanej dobe je to veľmi častý následok pracovného nasadenia. Potom určite oceníte, keď budete mať po ruke rýchlu cestu k úľave.

Alergické zápaly, od ktorých môžeme pomôcť deťom i dospelým aplikáciou očných kvapiek. Po ich použití dochádza k okamžitej úľave.

Pokiaľ trpíte napríklad chronickým zápalom spojiviek alebo ste po nejakom úraze či vybratí cudzieho telieska z oka, potom vám pomôže hojivá masť.

Môže však nastať i situácia, kedy nedostatok sĺz zapríčiní syndróm suchého oka, ktorým môžu trpieť i ľudia vyššieho veku. Pre jeho liečbu použite očný gel.

Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam