Podrobné informácie

Luxusní prípravok na pery so skutočným zlatom. Vďaka obsahu perlete spolu s výživnými olejmi zaistí perám okrem zrkadlového lesku, ktorý sa mení do trinástich rôznych odtieňov dokonalú starostlivosť a hydratáciu

Informácie o produkte

Výrobca: YVES SAINT LAURENT
Značka: GOLDEN
Produktová rada:
Kód výrobku: 226759
Kód EAN: 3365440624818
Držiteľ rozhodnutia: YVES SAINT LAURENT

Podrobný popis výrobku Yves Saint Laurent Golden Gloss Shimmering Lip 35 6ml Odtieň 35

Luxusní prípravok na pery sa skutočným zlatem.Díky obsahu perlete spolu s výživnými olejmi zaistí perám okrem zrkadlového lesku, ktorý sa mení do trinástich rôznych odtieňov dokonalú starostlivosť a hydratáciu. Zabraňuje vysychaniu pier a ich popraskání.Třpitivý lesk na pery obsahuje 0,2% 24-karátového zlata.

Poznámka:

Vyobrazený odtieň môže byť skôr orientačné, záleží na nastavení farieb Vášho monitoru.

Yves Saint Laurent

Yves Saint Laurent patrí k veľkým menám módneho sveta ako Christian Dior či Coco Chanelová. Avšak u Diora Yves Saint Laurent začínal a po Diorovej smrti sa - len v 21 rokoch - stal hlavným návrhárom tejto značky. Svoju vlastnú značku si Yves Saint Laurent založil v roku 1962 a hneď vzápätí to oslávil prvou vôňou, elegantnou chyprovou Y, ktorá sa úspešne predáva dodnes. A nielen Y; pre parfumy YSL až na výnimky platí: čo vôňa, to hit, nech už ide o trúfalé Opium, dokonale kvetinový Paris, iskrivú Yvresse či modernú Elle.

Recenzie

Recenzie produktu Yves Saint Laurent Golden Gloss Shimmering Lip 35 6ml (odtieň 35)

Diskusia

Diskusia k produktu Yves Saint Laurent Golden Gloss Shimmering Lip 35 6ml (odtieň 35)

Pridať nový príspevok do diskusie