Podrobné informácie

Extrakt Ginkgo biloba sa využíva pri pocite studených rúk a nôh, pre zlepšenie pamäti a duševného výkonu.

Informácie o produkte

Výrobca: WOYKOFF, A.S.
Značka: WOYKOFF
Kód výrobku: 358225
Kód EAN: 8594070860388
Držiteľ rozhodnutia: WOYKOFF, A.S.

Doplnok stravy s cukrom. Obsahuje 60 mg štandardizovaného extraktu z Ginkgo biloba, ktorý pôsobí:

  • pri pocite studených rúk a nôh
  • pre zlepšenie pamäti a duševného výkonu
  • pre zvýšenie schopnosti sústredenia

Účinnosť

Ginkgo COMFORT 60 mg SR obsahuje štandardizovaný extrakt, teda koncentrovaný výťažok z listov Ginkgo biloba, získavaný unikátnou technológiou, ktorá zaručuje presne definovaný obsah najdôležitejších účinných látok - 24% ginkgoflavonoglykosidov a 6% terpenolaktonov. Ginkgo COMFORT 60 mg SR obsahuje 60 mg extraktu v jedinej tablete , ktorý zaručuje vysokú účinnosť prípravku. Obsah 70 mg sacharózy v jednej tablete prispieva k rýchlejšej a efektívnejšej dostupnosti účinných látok do mozgových buniek.

Zloženie

Zahusťovadlá (hydrogénfosforečnan vápenatý, mikrokryštalická celulóza, arabská guma), protihrudkujúce látky (mastenec, stearan horečnatý, oxid kremičitý koloidný), sacharóza kryštalická, extrakt z Ginkgo biloba (24/6), emulgátor PEG 6000, farbivá (oxid titaničitý, chlorofylín měďnatosodný).

Dávkovanie

1 tableta 1x denne.

Užívajte pravidelne jednu tabletu denne. Tabletu je možné užiť kedykoľvek v priebehu dňa najlepšie počas jedla. Prípravok možno užívať dlhodobo

Dôležité informácie: Nie je určené pre deti. Nevhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí. Uchovávajte v suchu pri teplote 15 - 25 ° C. Chráňte pred svetlom a priamym slnečným žiarením.

Recenzie

Recenzie produktu WOYKOFF Ginkgo COMFORT 60 tabliet

Diskusia

Diskusia k produktu WOYKOFF Ginkgo COMFORT 60 tabliet

Pridať nový príspevok do diskusie