Podrobné informácie

Gélový prípravok na ďasná s rastlinnými výťažkami posilňuje a spevňuje ďasná, zvyšuje ich odolnosť.

Informácie o produkte

Výrobca: WELEDA, spol. s r.o.
Značka: WELEDA
Kód výrobku: 321679
Kód EAN: 4001638088060
Držiteľ rozhodnutia: WELEDA, spol. s r.o.

Šalviový balzam na ďasná Weleda vďaka obsiahnutým bylinným výťažkom pomáha posilniť, spevniť a zvýšiť odolnosť ďasien. Napomáha pri krvácavosti, zápaloch, drobných poraneniach, paradentóze a otlakoch spôsobených nosením zubnej protézy.

Šalviový balzam na ďasná obsahuje prírodné ingrediencie

  • Šalvia - protizápalové a antibakteriálne účinky.
  • Harmanček - pomáha prirodzene tlmiť bolesti zubov a ďasien, celkovo upokojovať podráždenie.
  • Myrhový extrakt z kôry kríka Commiphora - tíšiace, antiseptické a sťahujúce účinky, pôsobí preventívne proti infekciám v hrdle a dutine ústnej.
  • Pagaštan konský - spevňuje steny krvných vlásočníc, zvyšuje ich odolnosť, zamedzuje ich praskaniu a následnej krvácavosti.
  • Výťažok z koreňa kramerie -  pomáha zastavovať krvácanie ďasien a predchádzať mu.

Zloženie: 

Voda, alkohol, glycerín, xantanová guma, extrakt z listov šalvie, extrakt z kvetov rumančeka lekárskeho, extrakt z koreňa kramerie triandra, myrhová živice (myrha), extrakt z kôry pagaštanu konského, fluorid vápenatý (vo vysoko zriedenej forme), síran horečnatý ( vo vysoko zriedenej podobe), aróma *, limonén *, linalol *

* Z prírodných éterických olejov

Použitie šalviového balzamu na ďasná

Vmasírujte gél po dobu 1-2 minúty do ďasien veľmi mäkkou kefkou, alebo prstami, nevyplachujte. Aspoň 15 minút po použití nejedzte a nepite. V prípade protézy naneste na ňu ešte tento gél v tenkej vrstve (na miesta, kde protéza dráždi ďasná, alebo sliznicu).

O výrobkoch Weleda

Všetky prípravky firmy Weleda sú vždy vyrábané z prírodných surovín bez umelých konzervačných látok. Rastliny pre výrobu produktov pre vás kvitnú iba v ekologickom poľnohospodárstve. Firma má vysoký morálny aj etický kredit ako pre výrobu, tak pre rokovania so zákazníkmi, partnermi i zamestnancami. Všetky prípravky podporujú osobný rozvoj, zdravý životný štýl či obnovujú zdravie človeka.

Recenzie

Recenzie produktu WELEDA Šalviový balzam na ďasná 30 ml

Diskusia

Diskusia k produktu WELEDA Šalviový balzam na ďasná 30 ml

Pridať nový príspevok do diskusie