Podrobné informácie

Santoin - ústna voda je určená pre každodennú ústnu hygienu. S priaznivým účinkom pri parodontóze.

Informácie o produkte

Výrobca: WALMARK A.S.
Značka: WALMARK
Produktová rada:
Kód výrobku: 1850
Kód EAN: 8594003973055
Držiteľ rozhodnutia: WALMARK A.S.

Komplexná starostlivosť o ústnu dutinu

  • pôsobí antimikrobiálne
  • chráni pred zubným povlakom
  • osviežuje dych

Santoin - ústna voda je určená pre každodennú ústnu hygienu.

Je vyrobená na báze čínskej liečivej rastliny Macleya cordata, obsahujúca alkaloidy sanguinarin a chelerythrin, v kombinácii s prírodnou hojivou látkou allantoinom. Tieto látky priaznivo pôsobia na stav ďasien, pomáhajú znižovať obnažovanie zubných krčkov a prispievajú k ochrane pred tvorbou zubného plaku.

Zloženie

Extrakt z Macleya cordata Allantoin

Obsahuje

Voda demineralizovaná, etanol 96%, glycerol, emulgátor E432, prírodne identická aróma IFF, polidokanol, alantoín 0,1g / 100ml, sacharín, trietanolamín, citrát zinočnatý, kyselina sorbová, tymol, kyselina citrónová, extrakt z Macleya cordata (obsahujúci sanguinarové alkaloidy), mentol kryštalický, hydroxid sodný

Dávkovanie

Používa sa dvakrát denne po vyčistení zubov. Ústa sa vyplachujú asi desiatimi mililitrami (obsah uzáveru) neriedenej ústnej vody po dobu asi pol minúty. Po použití sa ústa nevyplachujú a pre maximálny účinok sa odporúča po dobu pol hodiny nejesť a nepiť.

Recenzie (1)

Recenzie produktu WALMARK Santoin ústna voda 200 ml

Pridať recenziu produktu

(3) (5)

100 %

Zhrnutie na vela znakov, zhrnutie na vela znakov, zhrnutie na vela znakov, zhrnutie na vela znakov, zhrnutie na vela znakov, zhrnutie na vela znakov, zhrnutie na vela znakov, zhrnutie na vela znakov, zhrnutie na vela znakov, zhrnutie na vela znakov, zhrnutie na vela znakov, zhrnutie na vela znakov, zhrnutie na vela znakov, zhrnutie na vela znakov, zhrnutie na vela znakov, zhrnutie na vela znakov, zhrnutie na vela znakov, zhrnutie na vela znakov, zhrnutie na vela znakov, zhrnutie na vela znakov.

  • Jedina ustna voda, co nechuti jak plastelina.
  • Skoda, ze to nie je koncentrat, nebolo by treba tolko flasiek nakupovat.

Diskusia

Diskusia k produktu WALMARK Santoin ústna voda 200 ml

Pridať nový príspevok do diskusie