Obľúbené položky

Úvodná strana » Zdravie a lieky » Výživové doplnky

Výživové doplnky
Určené na: hlava, mozog a pamäť, inkontinencia

Priznajme si to - nie vždy sa nám darí mať pestrú, vyváženú a na živiny bohatú stravu. Potrebné vitamíny a minerály nám môžu do tela dostať doplnky stravy. Vďaka nim tak organizmus ľahko získa jemu prospešné látky. Doplnky stravy vedia zariadiť, že naše telo funguje normálne a prirodzene.

Hlava, mozog a pamäť Inkontinencia

Výživové doplnky - detailný popis

Stres, nervozita, vyčerpanosť, málo fyzického pohybu, zlý pitný režim a nevhodné stravovacie návyky. To všetko ohrozuje naše telo a psychickú rovnováhu. Človek sa cíti unavený, nervózny, občas mu zlyháva pamäť alebo sa dokonca dostavujú tiky a kŕče. Ako bojovať proti stresu, vyčerpaniu a únave? Mojalekaren.sk Vám poradí.

Prírodnou cestou proti nervozite

Ľudský organizmus je tvorený predovšetkým z vody. Pre zdravý životný štýl je dôležité dodržiavať pitný režim, jesť vyváženú pestrú stravu, venovať sa fyzickému pohybu, odpočívať a telu dodávať patričné vitamíny a minerály. Existujú prírodné lieky na stres a na upokojenie pri záťažových situáciách. Pri nespavosti sú účinnými bylinky na spanie.

Aké vitamíny a minerály telu dodať?

Telo človeka prijíma vitamíny a minerály predovšetkým z potravín. Nie vždy sa nám podarí zachovať si vyvážený jedálniček. V takom prípade je dobré siahnuť po prírodnom doplnku stravy, ktorý bude obsahovať účinnú látku v minimálnom pomere 15 % odporúčanej dennej dávky. Ktorých prvkov sa to tyká?

  • Pre normálnu činnosť nervové sústavy sú odporúčané produkty, ktoré obsahujú biotín, draslík, horčík,  jód, meď, vitamín B 2, B 1, B 12 a vitamín C.
  • Pre normálnu psychickú činnosť je vhodný biotín, horčík, vitamín B 1, B 6, B 12, a vitamín C.
  • K zníženiu miery vyčerpania a únavy prispieva horčík, vitamín B 2, B 6, B 12, vitamín C a železo, ktoré mimo iného ovplyvňuje prenos kyslíku v krvi.

Nepodceňujte odbornú pomoc

Pamätajte prosím na to, že doplnok stravy nemožno považovať za prírodné lieky. Prírodné produkty nemožno zamieňať s liekmi na upokojenie a na stres. Nie je to alternatívna liečba.

Liečbu príznakov ako je nervozita, nespavosť, depresia, bolesť hlavy je nutné vždy konzultovať s odborným lekárom, ktorý je schopný podľa dôkladnej diagnózy nastaviť správnu liečbu, poprípade predpísať vhodné prášky, ktoré môžu pomôcť pri zdravotných problémoch.

Cena (Eur)

Kombinácia zliav

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam