MojaLekáreň.sk
Hľadať
Bohužiaľ, nič sme nenašli :(

Magniflex (Alessanderx S.p.a, Prato)

Italská značka Magniflex nabízí exkluzivní řadu zdravotních polštářů, které jsou vyrobeny z anatomických paměťových pěn Memoform a inteligentní potahové látky Coolmax. Magniflex se zabývá spánkovou regenerací přes 50 let, má vlastní výzkum a vývoj a prodává se ve více než 80ti zemích světa. Všechny polštáře mají nejvyšší zdravotní certifikaci v rámci Evropské unie.

Na Lékárna.cz si můžete vybrat ze standardního tvaru, tvaru vlnky, řady Orthomassage pro děti a Comfort Coolmax, verze Geoethic je obohacena o čistý extrakt z aloe vera.

Talianska značka Magniflex ponúka exkluzívny rad zdravotných vankúšov, ktoré sú vyrobené z anatomických pamäťových pien Memoform a inteligentnej poťahovej látky Coolmax. Magniflex sa zaoberá spánkovou regeneráciou viac ako 50 rokov, má vlastný výskum a vývoj a predáva sa vo viac ako 80-tich krajinách sveta. Všetky vankúše majú najvyššiu zdravotnú certifikáciu v rámci Európskej únie.

Na MojaLekáreň.sk si môžete vybrať zo štandardného tvaru, tvaru vlnky, rady Orthomassage pre deti a Comfort Coolmax, verzia Geoethic je obohatená o čistý extrakt z aloe vera .

Pri tomto výrobcovi momentálne nie sú žiadne produkty

Spýtajte sa lekárnika

DOPRAVA ZADARMO

k nákupu nad 20 €

Prihláste sa k odberu noviniek
a zľavový kód vám pošleme e-mailom.