Obľúbené položky

Úvodná strana » Výrobcovia » A » AXONIA

AXONIA

Cena (Eur):

Značka

Druh tovaru

Kľúčová vlastnosť

Určené na

Typ pleti

Počet ks

Jednotkové množstvo

Určené pre

Produkty tohto výrobcu

 • Cicatridina pošvové čípky 10x2g Zdravotnícky prostriedok

  skladom do 24 hodín

  Kyselina hyaluronová je základným stavebným kameňom kože a slizníc a hrá nevyhnutnú úlohu pri hojení rán v akejkoľvek fáze. V miestach poranenia aktivuje imunitný systém, uľahčuje obnovu buniek výstelky slizníc a urýchľuje tak proces hojenia. Navyše vytvára optimálne podmienky pre regeneračné procesy tým, že na seba viaže molekuly vody. Viete, že po gynekologických operáciách a pôrodoch často dochádza k drobným či rozsiahlejším poraneniam pošvy a krčka maternice? CICATRIDINA? URÝCHĽUJE HOJENIEViete, že nedostatočná vlhkosť pošvového prostredia, ktorá môže byť spojená s obdobím prechodu alebo s inou liečbou, napríklad onkologickou, Vám tiež môže spôsobiť pocity pálenia, svrbenia a bolestivosti (napr. pri pohlavnom styku)? CICATRIDINA? ZVLHČUJE pošvovú sliznicu A POMÁHA navracať JEJ ROVNOVÁHU. CICATRIDINA? je novým nehormonálnym prípravkom vhodným pre normalizáciu rovnováhy pošvového prostredia po gynekologických operáciách, pôrodoch, pri menopauze, onkologickej liečbe. Navyše zvlhčuje pošvovú sliznicu. Najčastejšie otázky:   Má Cicatridina? kontraindikácie? Cicatridina? nemá žiadne kontraindikácie okrem precitlivenosti na látky obsiahnuté v čípku. Od koľko rokov je možné užívať Cicatridinu?? Po konzultácii s Vaším gynekológom, doporučené ženám, ktoré už mali pohlavný styk. Je možné mať pohlavný styk s prezervatívom pokiaľ si aplikujem Cicatridinu?? Neporuší sajeho priepustnosť pre spermie?Áno, Cicatridina? sa môže použiť spolu s prezervatívom. Cicatridina? bola testovaná národným laboratóriom LNE (Laboratoire National d'Essais) vo Francúzsku a spĺňa normy NF S 97 -034, čo umožňuje použitie prezervatívu zároveň s užívaním Cicatridiny? bez vplyvu na jeho priestupnosťAko dlho je možné užívať Cicatridinu?? Kyselina hyaluronová je základným stavebným kameňom kože a slizníc. Predĺžené používanie by nemalo spôsobiť problémy. Je však dobré dodržiavať odporúčané dávkovanie. Mám bolestivý pohlavný styk, môžem použíť Cicatridinu?? Bolesti pri pohlavnom styku pôsobia väčšinou pošvové lézie (napr. po operácii, rádioterapii, po pôrode a pod.) alebo nedostatočné premazávanie (napr. suchosť pri hormonálnych zmenách, po menopauze a iné). V každom prípade je Cicatridina? možnou voľbou: urýchli proces hojenia pošvových lézií a prináša komfort vďaka optimálnej lubrikácii bez použitia hormónov. Odporúčané dávkovanie Po pôrode, konizácii, kolposkopiu, rádioterapii, chirurgii a iné: 1 čapík denne 10-20 dní podľa rozsahu poškodenia. Suchosť po prechode, pri liečbe LHRH analógmi, bolestivý pohlavný styk: 1 čapík denne 20-30 dní, následne 1 čapík obdeň kontinuálne. Zloženie: Sodná soľ kyseliny hyaluronovej, výťažok z aloe vera, esenciálny olej z čajovníku australského (Tea tree oil), výťažok z nechtíka lekárskeho a pupočníku ázijského.

  12,97 € -5% 13,70 €

 • CICATRIDINA masť 30g

  skladom do 24 hodín

  Klinické štúdie preukázali schopnosť kyseliny hyaluronovej urýchliť a zlepšiť proces reepitelizácie a obnovy tkanív. Účinné látky sodná soľ kyseliny hyalurónovej silikónový olej Imidazolidinylová močovina Pomocná liečba pri procesoch hojenia povrchových a hlbokých rán (odreniny, tržné rany, popáleniny, operačné rany, preležaniny a vredy) akéhokoľvek pôvodu. Masť CICATRIDINA? pôsobí vďaka prítomnosti kyseliny hyalurónovej, mukopolysacharidov, ktorý je hojne distribuovaný v mnohých telesných tkanivách. Kyselina hyalurónova slúži ako štrukturálna podpora a prináša tak tkanivám napätie, výživu a pružnosť. Početné klinické štúdie preukázali schopnosť kyseliny hyaluronovej urýchliť a zlepšiť proces reepitelizácie a obnovy tkanive. Aplikujte 2krát až 3krát denne podľa lekárskeho predpisu. Dĺžka použitie závisí na vývoji príznakov; v prípade potreby sa masť CICATRIDINA? môže používať po dlhú dobu. Uchovávajte mimo dosahu deti. Vyhnite sa kontaktu s očami. Neprehĺtajte. Zvlášť predĺžené  používanie všetkých lokálne aplikovaných prípravkov môže viesť k prejavom precitlivenosti. V týchto prípadoch liečbu prerušte a poraďte sa so svojím lekárom na účely začatia vhodnej liečby. Ak sa vyskytnú nežiaduce účinky, ktoré nie sú popísané v tomto príbalovom letáku, informujte svojho lekára alebo lekárnika. Pred každú aplikáciu dôkladne očistite miesto, ktoré má byť ošetrené. Naneste na postihnuté miesto 2-krát až 3-krát denne jemnými masážnymi pohybmi. V prípade potreby prekryte gázou. Z hygienického hľadiska je správne si umyť ruky pred a po použití zdravotníckej pomôcky. Zloženie Voda, tekutý parafín, cetylstearyl alkohol, olej ze sladkých mandli, polyoxyetylén (2) stearyléter, polyoxyetylén (21) stearyléter, glycerin, sorbitol 70%. silikonový olej, diglukonát chlorhexidinu 20%, imídazolidinylová močovina, sodná soľ kyseliny hyaluronové, dvojsodná soľ EDTA, BHT.

  12,35 € -15% 14,51 €

 • CICATRIDINA sprej 125 ml Zdravotnícky prostriedok

  skladom do 24 hodín

  Účinné látky Hyaluronát sodný Vitamin E Cajovník australský Užití Místo, které má být ošetřeno, před každou aplikací důkladně očistěte. Lahvičku před použitím dobře protřepte, aby se prášek rozptýlil. Lahvičku držte svisle a aplikujte sprej zevzdálenosti 10 -15 cm přímo na místo, které má být ošetřeno. Dávkování Aplikujte ze vzdálenosti 10 - 15 cm přímo na místo, které má být ošetřeno 2krát nebo 3krát denně. Příznaky Pomocná léčba pň procesech hojení povrchových a hlubokých ran (oděrky, tržné rány, popáleniny, operační rány, proleženiny a vředy). Kontraindikace Známá přecitlivělost na složky. Vedlejší příznaky Používání všech přípravků pro místní použití, obzvláště je-li dlouhodobé, může způsobit přecitlivělost. Pokud k tomu dojde, přerušte léčbu a poraďte se s lékařem o zahájení vhodné léčby. Složení Sodná sůl kyseliny hyaluronové, škrobový oktenylsukcinát hlinitý, hexametyldisiloxan, olej ze sladkých mandlí,vitamín E acetát, kyselina ximenová, citrónový esenciální olej, esenciální olej z čajovníku australského, butan, izobutan, propan.

  15,10 €

 • AFLOVAG intimny výplach a oplach 3x100ml Zdravotnícky prostriedok

  2 dni

  AFLOVAG? vaginálny výplach je postavený na báze čistiacich a prírodných výťažkov, ktoré rešpektujú jemnú fyziológiu vaginálnej sliznice. Umožňuje umytie, po ktorom zostáva pocit sviežosti a čistoty. AFLOVAG? vaginálny výplach je vhodný v týchto situáciách:  Bežná vaginálna hygiena dvakrát týždenne. Intímna hygiena na konci menštruácie. Odstránenie zvyškov pošvou podávaných liekov, najlepšie raz týždenne. Odstránenie zásaditého cervikálneho hlienu z ektopického epitelu na krčku maternice a tým umožnenie začatia dlaždicové metaplázia. Intímna hygiena pred i po pohlavnom styku. Intímna hygiena po použití lokálnej antikoncepcie. V období šestonedelia k vonkajšiemu oplachu stehov na hrádzi po šití a po epiziotómii. Zloženie: Voda, destilovaná růžová voda, destilovaná rumančeková voda, destilovaná vilínová voda, chlorhexidin diglukonát, levanduľová esencia, kyselina mliečna, kokamidopropyl betain, butyl (26) OE (26) OP, hydrogenovaný ricínový olej (40) OE Dávkovanie:  Pre bežnú hygienu: 1 - 2 výplachy týždenne (2 fľaštičky). V období šestonedelia: ektoparazitom oplach hrádze 1 - 2-krát denne. V ostatných prípadoch jeden výplach denne (ráno). Pred použitím produktu si dôkladne umyte ruky. Každá fľaštička obsahuje dávku už pripravenú pre jeden výplach. Otáčajte hornou časťou uzáveru motýlieho tvaru kým sa neodlomí, a na vrchnú časť fľaštičky tlakom nasaďte kanylu. Následne kanylu zaveďte do pošvy a stlačte fľaštičku, ktorá by mala byť najlepšie dnom hore. Postupne vytlačte všetok roztok do pošvy. AFLOVAG? vaginálny výplach je dobre znášaný aj pri dlhodobom používaní. Po skončení výplachu jemne osušte vonkajšie partie a to bez oplachovania. Pošvový výplach možno vykonávať v rôznych pozíciách: pri sede na bidete alebo na WC, v stoji vo vani alebo v sprche, s jednou nohou opretou o okraj. Fľaštičku a kanylu po použití znovu nepoužívajte a zlikvidujte ich. UpozornenieKvôli prírodným výťažkom prípravok môže na dne obsahovať usadeniny. Množstvo:Vaginálny výplach - roztok pripravený na použitie, 3 fľaše po 100ml, 3 jednorazové aplikátory. Kategória: Zdravotnický prostriedok.

  7,59 € -11% 8,52 €

 • GINEXID gynekologická čistiaca pena150 ml

  2 dni

  GINEXID? gynekologické čistiaca pena je unikátna gynekologicky čistiaca pena určená na šetrnú, ale pritom veľmi účinnú a jednoduchú každodennú intímnú hygienu. Vďaka svojmu zloženiu bez agresívnych povrchovo aktívnych látok pena jemne čistí a je dobre tolerovaná i pri dlhodobom používaní. Hygienicko-kozmetický doplnok, ktorý je užitočný pri akejkoľvek situácii so zvýšeným rizikom infekcie. GINEXID? gynekologické čistiaca pena sa indikuje pre každodennú intímnu hygienu i pri prítomnosti patologických stavov. GINEXID? gynekologická čistiaca pena navyše vďaka svojmu špecifickému zloženiu pôsobí antibakteriálne tým, že zabraňuje mikrobiálneho bujnenia. Zloženie: VODA, DISODNÝ LAURÁT SULFOSUKCINÁT, BUTAN, LAURYL SULFÁT AMONNÝ, VODA Z KVETOV RUMANČEKA PRAVÉHO, VODA Z VILÍNU VIRGINSKÉHO, PROPAN,  IZOBUTAN, KYSELINA MLIEČNA, KARBOXYMETYL SODNÝ, COCOPOLYPROPYLAMIN,  UNDECYLENAMIDOPROPYL BETAIN,  PEG-12  DIMETIKON, CHLORID SODNÝ, PARFUM, MENTOL, POLYQUATERNIUM-44,  CHLORHEXIDIN DIGLUKONÁT, OLEJ Z LISTOV AUSTRALSKEHO ČAJOVNÍKU, LIMONEN. Dávkovanie:Pred použitím nádobu dobre pretrepte a pri aplikácii spreja ju držte vo zvislej polohe. Očistite sliznice vonkajších rodidiel a opláchnite vodou. Balenie: 1 fľaštička spreja

  10,74 € -5% 11,30 €

 • Ginexid vaginálne čapíky 10 x 2 g Zdravotnícky prostriedok

  2 dni

  Ženský reprodukčný systém je orgán vystavený vnútorným a vonkajším kontaktom, a preto je vystavený aj prípadným bakteriálnym útokom. Prirodzené obranné mechanizmy sú tvorené bakteriálnou mikroflórou prítomnou v pošve, ktorú z vyše 90 % tvoria kmene Lactobacillus. Rovnováha, na ktorej je bakteriálna flóra pošvy založená, sa môže meniť (fyzickým a emocionálnym vypätím, pohlavnou aktivitou, antikoncepciou, liekmi atď.). GINEXID® vaginálne čapíky sa indikujú na ženskú intímnu hygienu pre svoj upokojujúci a ochranný účinok s opätovným nastolením rovnováhy. Spojenie látok prírodného pôvodu pomáha predchádzať pošvovým zápalom, resp. ich obmedzuje. Jemnosť a účinnosť je zaručená unikátnou kombináciou prírodných výťažkov z hamamelu a harmančeka. Zloženie: Polosyntetické glyceridy, olejový výťažok z vilínu (hamamel), olejový výťažok z harmančeka, vitamín E acetát, chlórhexidín diglukonát. Dávkovanie: Použite jeden čapík večer po dobu 7-10 dní alebo podľa lekárskeho predpisu.

  13,17 € -7% 14,19 €

 • Strataderm gél 10 g

  2 dni

  Strataderm sa používa na zmäkčenie a vyhladenie jaziev a zmierňuje svrbenie a nepríjemné pocity v jazvách. Účinné látky Polysiloxany Siioxany Alkylmetyl silikony Strataderm? sa používa na zmäkčenie a vyhladenie jaziev, zmierňuje svrbenie a nepríjemné pocity v jazvách a tiež znižuje začervenanie a zafarbenie typické pre jazvy. Strataderm? bol vyvinutý na použitie na všetky typy jaziev vrátane tých, ktoré vznikajú následkom: chirurgických zákrokov, úrazov, chronických rán, popálenín, pohryznutiím, akné a iných kožných ochorení. Strataderm? sa ľahko nanáša na akékoľvek miesto na koži vrátane obnažených miest ako tvár a krk, ako aj kĺbové plochy a ochlpené miesta, ktoré nie je treba holiť. Uistite sa, že je jazva čistá a suchá. Aplikujte na jazvu veľmi tenkú vrstvu Stratadermu a nechajte zaschnúť. Strataderm? by sa mal nanášať raz denne, alebo na obnažené miesta dvakrát denne, alebo podľa odporúčania vášho lekára. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov by mal byť Strataderm v nepretržitom kontakte s pokožkou (24 hodín denne). V prípade správneho použitia by mal Strataderm zaschnúť počas 3-4 minút. Ak prípravok zasychá dlhšie, pravdepodobne ste naniesol/a príliš veľké množstvo. Jemne odstráňte prebytočné množstvo vreckovkou a nechajte znova zaschnúť. Po zaschnutí môže byť Strataderm? prekrytý prípravkami na opaľovanie, kozmetikou, elastickým bielizňou a alebo sadrou. Odporúča sa užívať Strataderm? po dobu najmenej 60-90 dní, 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Liečba väčších a starších jaziev môže trvať dlhšie. Odporúča sa nepretržitá liečba až do doby, keď už nie sú viditeľné žiadne známky zlepšenia Zmäkčuje a stenčuje vystúpené jazvy Zmierňuje svrbenie a nepríjemné pocity Znižuje začervenanie a zafarbenie Zabraňuje abnormálnemu a nadmernému zjazvenie. Strataderm? je určený na prevenciu a liečbu keloidných a hypertrofických jaziev. Strataderm? možno tiež použiť vo spojení s ďalšími invazívnymi metódami liečby jaziev pre zlepšenie celkových výsledkov, vrátane chirurgických excíziou a stehov, injekcií do jaziev a elastického prádla. Strataderm? neaplikujte na popáleniny tretieho stupňa alebo otvorené rany. Strataderm? by nemal prísť do styku so sliznicami a očami. Strataderm? by sa nemal nanášať na iné kožné lieky bez konzultácie s lekárom. Len na vonkajšie použitie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Strataderm? môže sfarbiť oblečenie, ak nie je riadne zaschnutý. V prípade výskytu podráždenia prerušte liečbu a vyhľadajte lekára. Strataderm? je vhodný pre deti a ľudí s citlivou pokožkou. Ak je Strataderm? používaný podľa pokynov, po nanesení zaschne a vytvorí silikónový gélový kryt, ochrannú vrstvu, ktorá prepúšťa vzduch a je vodeodolná, hydratuje a chráni jazvu pred chemickými látkami a napadnutím mikróbmi. Tým umožňuje jazvám normalizovať proces syntézy kolagénu vedúcu k tvorbe normálnej zrelé jazvy. Medzinárodné klinické odporúčania pre liečbu jaziev z roku 2002 uvádza "silikónový gél by sa mal používať ako terapia prvej voľby v počiatočnej fáze liečby jaziev a pri prevencii hypertrofických a keloidných jaziev." ((Mustoe, et al, 2002)) Zloženie Polysiloxany, Siioxany, Alkylmetyl silikony

  21,69 € -9% 23,83 €

 • Strataderm gél 5 g

  Strataderm gél 5 g

  Akcia

  2 dni

  Strataderm sa používá k zmäkčenie a vyhladenie jaziev a zmierňuje svrbenie a nepríjemné pocity v jazvách. Účinné látky Polysiloxany Siloxany Alkylmetyl silikony Strataderm? sa používa na zmäkčenie a vyhladenie jaziev, zmierňuje svrbenie a nepríjemné pocity v jazvách a tiež znižuje začervenanie a zafarbenie typické pre jazvy. Strataderm? bol vyvinutý na použitie na všetky typy jaziev vrátane tých, ktoré vznikajú následkom: chirurgických zákrokov, úrazov, chronických rán, popálenín, pohryznutím, akné a iných kožných ochorení. Strataderm? sa ľahko nanáša na akékoľvek miesto na koži vrátane obnažených miest ako tvár a krk, ako aj kĺbové plochy a ochlpené miesta, ktoré nie je treba holiť. Uistite sa, že je jazva čistá a suchá. Aplikujte na jazvu veľmi tenkú vrstvu Stratadermu a nechajte zaschnúť. Strataderm? by sa mal nanášať raz denne, alebo na obnažené miesta dvakrát denne, alebo podľa odporúčania vášho lekára. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov by mal byť Strataderm v nepretržitom kontakte s pokožkou (24 hodín denne). V prípade správneho použitia by mal Strataderm zaschnúť počas 3-4 minút. Ak prípravok zasychá dlhšie, pravdepodobne ste naniesol/ a príliš veľké množstvo. Jemne odstráňte prebytočné množstvo vreckovkou a nechajte znova zaschnúť. Po zaschnutí môže byť Strataderm? prekrytý prípravkami na opaľovanie, kozmetikou, elastickou bielizňou alebo sadrou. Odporúča sa užívať Strataderm? po dobu najmenej 60-90 dní, 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Liečba väčších a starších jaziev môže trvať dlhšie. Odporúča sa nepretržitá liečba až do doby, keď už nie sú viditeľné žiadne známky zlepšenia. Zmäkčuje a ztenšuje vystúpené jazvy. Zmierňuje svrbenie a nepríjemné pocity. Znižuje začervenanie a zafarbenie. Zabraňuje abnormálnemu a nadmernému zjazvenie. Strataderm? je určený na prevenciu a liečbu keloidných a hypertrofických jaziev. Strataderm? možno tiež použiť v spojení s ďalšími invazívnymi metódami liečby jaziev pre zlepšenie celkových výsledkov, vrátane chirurgických excíziou a stehov, injekcií dojizev a elastického prádla. Strataderm? neaplikujte na popáleniny tretieho stupňa alebo otvorené rany. Strataderm? by nemal prísť do styku so sliznicami a očami. Strataderm? by sa nemal nanášať na iné kožné lieky bez konzultácie s lekárom. Len na vonkajšie použitie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Strataderm? môže sfarbiť oblečenie, ak nie je riadne zaschnutý. V prípade výskytu podráždenia prerušte liečbu a vyhľadajte lekára. Strataderm? je vhodný pre deti a ľudí s citlivou pokožkou. Ak je Strataderm? používaný podľa pokynov, po nanesení zaschne a vytvorí silikónový gélový kryt, ochrannú vrstvu, ktorá prepúšťa vzduch a je vodeodolná, hydratuje a chráni jazvu pred chemickými látkami a napadnutím mikróbmi. Tým umožňuje jazvám normalizovať proces syntézy kolagénu vedúcu k tvorbe normálnej zrelé jazvy. Medzinárodné klinické odporúčania pre liečbu jaziev z roku 2002 uvádza ... "silikónový gél by sa mal používať ako terapia prvej voľby v počiatočnej fáze liečby jaziev a pri prevencii hypertrofických a keloidných jaziev." ((Mustoe, et al, 2002)

  14,33 € -22% 18,42 €

 • VITAGYN C - vaginálny krém s kyslým pH 30g

  3 dni

  Vaginálny krém VITAgyn C? má okamžitý účinok na zníženie pošvového pH vďaka obsahu vysoko stabilnej forme vitamínu C - askorbyl fostátu sodného. Naviac obsahuje tiež kyselinu mliečnu - prirodzenú súčasť zdravého kyslého vaginálneho sekrétu. Vaginálny krém VITAgyn C? obsahuje taktiež maltodextrín. Zloženie: Voda, cetylstearylalkohol, glycerin, olej zo sladkých mandlí, cetylstearylalkohol ethoxylát, bambucké maslo, polyakrylát sodný, striebro, oxid kremičitý, oxid titaničitý, askorbyl fosfát sodný, vitamin E acetát, imidazolidinylová močovina, silikonový olej, kyselina mléčná, maltodextriny, disodná soľ EDTA. Dávkovanie: Aplikujte vaginálny krém VITAgyn C? raz denne, najlepšie večer pred uložením k spánku, počas šiestich po sebe idúcich dní. Pre udržovanie používajte 1 - 2 aplikácie týždenne po dobu 12 týždňov alebo dlhšie. Vaginálny krém VITAgyn C? je bez zápachu, nezanecháva žiadne mastné zvyšky a nerobí škvrny na spodnom prádle. Pred a po použití tohto prostriedku si umyte ruky. 1. Prelomte zapečatený uzáver tuby pomocou hrotu umiestneného na viečku tuby. Na hrdlo tuby naskrutkujte jednorazový aplikátor. 2. Jemne odspodu stlačte tubu, aby sa aplikátor naplnil až po zarážku dostatočným množstvom krému. 3. Odskrutkujte aplikátor z tuby a zaveďte ho do pošvy. Tlačte piest až do úplného vyprázdnenia aplikátora. Pre uľahčenie zavedenia a správne vyprázdnenie aplikátora odporúčame toto vykonávať pri polohe ležmo. Aplikátor sa po použití nesmie znovu používať a mal by byť zlikvidovaný. Odporúčame osobné použitie tohto zdravotníckeho prostriedku. Množstvo: 1 tuba s vaginálnym krémom a 6 jednorázových aplikátorov Kategoria: Zdravotnícky prostriedok.

  11,45 €

 • GINEXID vaginální výplach 3 x 100 ml

  2 dni

  Mikrobiální flóra pochvy obsahuje mnoho mikroorganizmů různých druhů, které vykonávají základní funkce pro udržení zdraví poševního prostředí.  Rovnováha mezi těmito druhy může být narušena různými příčinami, včetně kontaktu s mikroorganizmy, které nejsou běžně přítomny v poševním prostředí, změn životního stylu nebo hormonálních změn. Vaginální výplach GINEXID®, založený na složkách přírodního původu, které respektují křehkou fyziologii sliznice, pomáhá udržovat správnou rovnováhu poševní bakteriální flóry.   Vaginální výplach GINEXID® pomáhá udržovat správnou rovnováhu vaginální bakteriální flóry, respektuje křehkou fyziologii sliznice a zklidňuje podráždění.  Výhodné je použití zároveň s vaginálními čípky GINEXID® v případě výskytu vaginální infekce a pro prevenci spolu s gynekologickou čisticí pěnou GINEXID®. Složení: Voda, destilovaná růžová voda, destilovaná heřmánková voda, destilovaná vilínová voda, chlorhexidin diglukonát, levandulová esence, kyselina mléčná, kokamidopropyl betain, butyl (26) OE (26) OP, hydrogenovaný ricinový olej (40) OE Dávkováni: Jeden výplach denně (ráno). Raději 1–2 výplachy týdně. Před použitím prostředku si pečlivě umyjte ruce. Každá lahvička obsahuje dávku již připravenou pro jeden výplach. Otáčejte horní částí uzávěru motýlovitého tvaru dokud se neodlomí, a na vrchní část lahvičky tlakem nasaďte kanylu. Následně kanylu zaveďte do pochvy a stiskněte lahvičku, která by měla být nejlépe dnem vzhůru. Postupně vytlačte veškerý roztok do pochvy. Po skončení výplachu jemně osušte zevní partie, a to bez oplachování. Poševní výplach lze provádět v různých pozicích: při sedu na bidetu nebo na WC, vestoje ve vaně nebo ve sprše, s jednou nohou opřenou o okraj. Lahvičku a kanylu po použití znovu nepoužívejte a zlikvidujte je. Upozornění: Kvůli přírodním výtažkům přípravek může na dně obsahovat usazeniny. Vaginální výplach GINEXID® je dobře snášen i při dlouhodobém používání. Množství: Vaginální výplach – roztok připravený k použití, 3 lahvičky po 100ml, 3 jednorázové aplikátory

  8,69 €

 • Strataderm gel 20 g

  2 dni

  Strataderm sa používa na zmäkčenie a vyhladenie jaziev a zmierňuje svrbenie a nepríjemné pocity v jazvách. Účinné látky Polysiloxány Siioxany Alkylmetyl silikóny Strataderm? sa používa na zmäkčenie a vyhladenie jaziev, zmierňuje svrbenie a nepríjemné pocity v jazvách a tiež znižuje začervenanie a zafarbenie typické pre jazvy. Strataderm? bol vyvinutý na použitie na všetky typy jaziev vrátane tých, ktoré vznikajú následkom: chirurgických zákrokov, úrazov, chronických rán, popálenín, pohryznutím, akné a iných kožných ochorení. Strataderm? sa ľahko nanáša na akékoľvek miesto na koži vrátane obnažených miest ako tvár a krk, ako aj kĺbové plochy a ochlpené miesta, ktoré nie je treba holiť. Uistite sa, že je jazva čistá a suchá. Aplikujte na jazvu veľmi tenkú vrstvu Stratadermu a nechajte zaschnúť. Strataderm? by sa mal nanášať raz denne, alebo na obnažené miesta dvakrát denne, alebo podľa odporúčania vášho lekára. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov by mal byť Strataderm v nepretržitom kontakte s pokožkou (24 hodín denne). V prípade správneho použitia by mal Strataderm zaschnúť počas 3-4 minút. Ak prípravok zasychá dlhšie, pravdepodobne ste naniesol /a príliš veľké množstvo. Jemne odstráňte prebytočné množstvo vreckovkou a nechajte znova zaschnúť. Po zaschnutí môže byť Strataderm? prekrytý prípravkami na opaľovanie, kozmetikou, elastickou bielizňou alebo sadrou. Odporúča sa užívať Strataderm? po dobu najmenej 60-90 dní, 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Liečba väčších a starších jaziev môže trvať dlhšie. Odporúča sa nepretržitá liečba až do doby, keď už nie sú viditeľné žiadne známky zlepšenia. Zmäkčuje a stenčuje vystúpené jazvy. Zmierňuje svrbenie a nepríjemné pocity. Znižuje začervenanie a zafarbenie. Zabraňuje abnormálnemu a nadmernému zjazvenie. Strataderm? je určený na prevenciu a liečbu keloidných a hypertrofických jaziev. Strataderm? možno tiež použiť vo spojení s ďalšími invazívnymi metódami liečby jaziev pre zlepšenie celkových výsledkov, vrátane chirurgických excíziou a stehov, injekcií do jaziev a elastického prádla. Strataderm? neaplikujte na popáleniny tretieho stupňa alebo otvorené rany. Strataderm? by nemal prísť do styku so sliznicami a očami. Strataderm? by sa nemal nanášať na iné kožné lieky bez konzultácie s lekárom. Len na vonkajšie použitie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Strataderm? môže sfarbiť oblečenie, ak nie je riadne zaschnutý. V prípade výskytu podráždenia prerušte liečbu a vyhľadajte lekára. Strataderm? je vhodný pre deti a ľudí s citlivou pokožkou. Ak je Strataderm? používaný podľa pokynov, po nanesení zaschne a vytvorí silikónový gélový kryt, ochrannú vrstvu, ktorá prepúšťa vzduch a je vodeodolný, hydratuje a chráni jazvu pred chemickými látkami a napadnutím mikróbmi. Tým umožňuje jazvám normalizovať proces syntézy kolagénu vedúcu k tvorbe normálnej zrelej jazvy. Medzinárodné klinické odporúčania pre liečbu jaziev z roku 2002 uvádza "silikónový gél by sa mal používať ako terapia prvej voľby v počiatočnej fáze liečby jaziev a pri prevencii hypertrofických a keloidných jaziev." ((Mustoe, et al, 2002)) Zloženie Polysiloxany, Siioxany, Alkylmetyl silikony

  35,74 €

 • Stratamed gel 5 g

  2 dni

  Stratamed je samoschnoucí, nelepící, průhledný, silikonový gel pro prevenci a léčbu abnormálních jizev v podobě hypertrofických jizev a keloidů a léčbě otevřených ran a poškozené kůže. Účinné látky Polysiloxany Siloxanová pryskyřice Stratamed se používá ke změkčení a ztenčení jizev, zmírňuje svědění a nepříjemné pocity v jizvách, snižuje zarudnutí a zabarvení typické pro jizvy a poškozenou kůží. Stratamed lze aplikovat na otevřené rány a místa, kde byla poškozena celistvost kůže. Stratamed se používá pro prevenci a léčbu keloidních a hypertrofických jizev. Stratamed lze rovněž použít ve spojení s dalšími invazivními metodami léčby jizev pro zlepšení celkových výsledků, včetně chirurgického odstranění a šití, injekcí do jizev a elastického prádla. Stratamed je vhodný i pro děti a osoby s citlivou kůží. Pokud Stratamed užíváte dle pokynů, po nanesení zaschne a vytvoří silikonovou ochrannou vrstvu, která propouští vzduch, je vodě odolná, hydratuje a chrání postižená místa na kůži a otevřené rány před napadením chemickými a mikrobiálními látkami. Tím umožňuje jizvám normalizovat proces syntézy kolagenu s následným vznikem normální zralé jizvy. Ujistěte se, že postižené místo na kůži je čisté. Před aplikací gelu je nutné ránu co nejdokonaleji zbavit nadměrného výpotku či tekutiny. Na poškozenou nebo porušenou kůži nevyžadující překrytí obvazem: Aplikujte velmi tenkou vrstvu Stratamedu na postižené místo a nechte gel zaschnout. Stratamed by měl být aplikován jednou denně nebo dvakrát denně na nechráněná místa, nebo dle doporučení Vašeho lékaře. Po zaschnutí může být Stratamed překryt přípravky proti Slunci, kosmetickými krémy, i oděvy. Na poškozenou nebo porušenou kůži vyžadující překrytí obvazem: Naneste tenkou vrstvu Stratamedu a překryjte obvazem. Stratamed by měl být znovu nanesen přivýměně obvazu nebo kontrole stavu rány nebo dle pokynů Vašeho lékaře. Pro dosažení nejlepších výsledků by měl být Stratamed v nepřetržitém kontaktu s pokožkou (24 hodin denně). Při správném použití Stratamed na postižených místech zasychá během 5-6 minut. Pokud je interval delší, patrně jste použil/a příliš mnoho gelu. Jemně odstraňte přebytečné množství čistou tkaninou nebo gázou a nechte dále zasychat. Doporučená doba léčby Stratamed je doporučeno užívat po dobu nejméně 60-90 dnů. Větší jizvy se mohou hojit déle. Doporučuje se nepřetržitá léčba do té doby, kdy již nejsou patrné žádné známky zlepšení. Stratamed byl vyvinut pro použití na všechny typy jizev, včetně těch, které vznikají v důsledku: Chirurgických zákroků Úrazů Chronických ran Popálenin Pokousání Odřenin a vyrážek Laserové terapie, včetně odstraňování tetování Chemického peelingu Dermální abraze Akné a dalších kožních potíží Stratamed se používá pro prevenci a léčbu keloidních a hypertrofických jizev. Stratamed lze rovněž použít ve spojeni s dalšími invazivními metodami léčby jizev pro zlepšení celkových výsledků, včetně chirurgického odstranění a šití, injekcí do jizev a elastického prádla. Stratamed je vhodný i pro děti a osoby s citlivou kůží. Stratamed by neměl přijít do styku s očima. Stratamed by se neměl nanášet na jiné kožní léčivé přípravky bez porady s Vašim lékařem. Stratamed neobsahuje látky k zabránění vzniku infekcí. V případě vzniku infekce, nebo když se rána nehojí, vyhledejte Vašeho lékaře. Jen k vnějšímu použití. V případě výskytu podráždění přerušte léčbu a vyhledejte lékaře. Nevhodné pro mokré rány, rány produkující velké množství výpotku a nebo tunelovité rány. Stratamed může zanechat skvrny na oblečení, pokud není úplně zaschlý. Stratamed lze aplikovat na čerstvé řezné rány, otevřené rány a poškozenou kůži, a to i po laserových zákrocích, chemickém peelingu, dermální abrazi a povrchové popáleniny po ozařování. Stratamed je ideální pro použití na nechráněných místech jako obličej, krk, kloubní plochy a ochlupená místa, která není třeba holit. Stratamed lze používat s i bez následného překrytí obvazem. Pokud Stratamed užíváte dle pokynů, po nanesení zaschne a vytvoří silikonovou ochrannou vrstvu, která propouští vzduch, je vodě odolná, hydratuje a chrání postižená místa na kůži a otevřené rány před napadením chemickými a mikrobiálními látkami. Tím umožňuje jizvám normalizovat proces syntézy kolagenu s následným vznikem normální zraléjizvy. Složení Polysiloxany, Siloxanová pryskyřice

  20,00 €

 • Stratamed gel 10 g

  2 dni

  Stratamed je samoschnoucí, nelepící, průhledný, silikonový gel pro prevenci a léčbu abnormálních jizev v podobě hypertrofických jizev a keloidů a léčbě otevřených ran a poškozené kůže. Účinné látky Polysiloxany Siloxanová pryskyřice Stratamed se používá ke změkčení a ztenčení jizev, zmírňuje svědění a nepříjemné pocity v jizvách, snižuje zarudnutí a zabarvení typické pro jizvy a poškozenou kůží. Stratamed lze aplikovat na otevřené rány a místa, kde byla poškozena celistvost kůže. Stratamed se používá pro prevenci a léčbu keloidních a hypertrofických jizev. Stratamed lze rovněž použít ve spojení s dalšími invazivními metodami léčby jizev pro zlepšení celkových výsledků, včetně chirurgického odstranění a šití, injekcí do jizev a elastického prádla. Stratamed je vhodný i pro děti a osoby s citlivou kůží. Pokud Stratamed užíváte dle pokynů, po nanesení zaschne a vytvoří silikonovou ochrannou vrstvu, která propouští vzduch, je vodě odolná, hydratuje a chrání postižená místa na kůži a otevřené rány před napadením chemickými a mikrobiálními látkami. Tím umožňuje jizvám normalizovat proces syntézy kolagenu s následným vznikem normální zralé jizvy. Ujistěte se, že postižené místo na kůži je čisté. Před aplikací gelu je nutné ránu co nejdokonaleji zbavit nadměrného výpotku či tekutiny. Na poškozenou nebo porušenou kůži nevyžadující překrytí obvazem: Aplikujte velmi tenkou vrstvu Stratamedu na postižené místo a nechte gel zaschnout. Stratamed by měl být aplikován jednou denně nebo dvakrát denně na nechráněná místa, nebo dle doporučení Vašeho lékaře. Po zaschnutí může být Stratamed překryt přípravky proti Slunci, kosmetickými krémy, i oděvy. Na poškozenou nebo porušenou kůži vyžadující překrytí obvazem: Naneste tenkou vrstvu Stratamedu a překryjte obvazem. Stratamed by měl být znovu nanesen přivýměně obvazu nebo kontrole stavu rány nebo dle pokynů Vašeho lékaře. Pro dosažení nejlepších výsledků by měl být Stratamed v nepřetržitém kontaktu s pokožkou (24 hodin denně). Při správném použití Stratamed na postižených místech zasychá během 5-6 minut. Pokud je interval delší, patrně jste použil/a příliš mnoho gelu. Jemně odstraňte přebytečné množství čistou tkaninou nebo gázou a nechte dále zasychat. Doporučená doba léčby Stratamed je doporučeno užívat po dobu nejméně 60-90 dnů. Větší jizvy se mohou hojit déle. Doporučuje se nepřetržitá léčba do té doby, kdy již nejsou patrné žádné známky zlepšení. Stratamed byl vyvinut pro použití na všechny typy jizev, včetně těch, které vznikají v důsledku: Chirurgických zákroků Úrazů Chronických ran Popálenin Pokousání Odřenin a vyrážek Laserové terapie, včetně odstraňování tetování Chemického peelingu Dermální abraze Akné a dalších kožních potíží Stratamed se používá pro prevenci a léčbu keloidních a hypertrofických jizev. Stratamed lze rovněž použít ve spojeni s dalšími invazivními metodami léčby jizev pro zlepšení celkových výsledků, včetně chirurgického odstranění a šití, injekcí do jizev a elastického prádla. Stratamed je vhodný i pro děti a osoby s citlivou kůží. Stratamed by neměl přijít do styku s očima. Stratamed by se neměl nanášet na jiné kožní léčivé přípravky bez porady s Vašim lékařem. Stratamed neobsahuje látky k zabránění vzniku infekcí. V případě vzniku infekce, nebo když se rána nehojí, vyhledejte Vašeho lékaře. Jen k vnějšímu použití. V případě výskytu podráždění přerušte léčbu a vyhledejte lékaře. Nevhodné pro mokré rány, rány produkující velké množství výpotku a nebo tunelovité rány. Stratamed může zanechat skvrny na oblečení, pokud není úplně zaschlý. Stratamed lze aplikovat na čerstvé řezné rány, otevřené rány a poškozenou kůži, a to i po laserových zákrocích, chemickém peelingu, dermální abrazi a povrchové popáleniny po ozařování. Stratamed je ideální pro použití na nechráněných místech jako obličej, krk, kloubní plochy a ochlupená místa, která není třeba holit. Stratamed lze používat s i bez následného překrytí obvazem. Pokud Stratamed užíváte dle pokynů, po nanesení zaschne a vytvoří silikonovou ochrannou vrstvu, která propouští vzduch, je vodě odolná, hydratuje a chrání postižená místa na kůži a otevřené rány před napadením chemickými a mikrobiálními látkami. Tím umožňuje jizvám normalizovat proces syntézy kolagenu s následným vznikem normální zraléjizvy. Složení Polysiloxany, Siloxanová pryskyřice

  35,75 €

 • Strataderm gel 50 g

  2 dni

  Strataderm se používá ke změkčení a vyhlazení jizev a zmírňuje svědění a nepříjemné pocity v jizvách. Účinné látky Polysiloxany Siloxany Alkylmetyl silikony Strataderm® se používá ke změkčení a vyhlazení jizev, zmírňuje svědění a nepříjemné pocity v jizvách a také snižuje zarudnutí a zabarvení typické pro jizvy. Strataderm® byl vyvinut k použití na všechny typy jizev včetně těch, které vznikají následkem: chirurgických zákroků, úrazů, chronických ran, popálenin, pokousání, akné a jiných kožních onemocnění. Strataderm® se snadno nanáší na jakékoliv místo na kůži včetně obnažených míst jako obličej a krk, jakož i kloubní plochy a ochlupená místa, která není třeba holit. Ujistěte se, že je jizva čistá a suchá. Aplikujte na jizvu velmi tenkou vrstvu Stratadermu a nechte zaschnout. Strataderm® by se měl nanášet jednou denně, nebo na obnažená místa dvakrát denně, nebo dle doporučení vašeho lékaře. Pro dosažení nejlepších výsledků by měl být Strataderm v nepřetržitém kontaktu s kůží (24 hodin denně). V případě správného použití by měl Strataderm zaschnout během 3-4 minut. Pokud přípravek zasychá déle, pravděpodobně jste nanesl/a příliš velké množství. Jemně odstraňte přebytečné množství kapesníkem a nechte znovu zaschnout. Po zaschnutí může být Strataderm® překryt přípravky na opalování, kosmetikou, elastickým prádlem anebo sádrou. Doporučuje se užívat Strataderm® po dobu nejméně 60-90 dnů, 24 hodin denně, 7 dnů v týdnu. Léčba větších a starších jizev může trvat déle. Doporučuje se nepřetržitá léčba až do doby, kdy již nejsou patrné žádné známky zlepšení. Změkčuje a ztenčuje vystouplé jizvy. Zmírňuje svědění a nepříjemné pocity. Snižuje zarudnutí a zabarvení. Zabraňuje abnormálnímu a nadměrnému jizvení. Strataderm® je určen k prevenci a léčbě keloidních a hypertrofických jizev. Strataderm® lze rovněž použít ve spojení s dalšími invazivními metodami léčby jizev pro zlepšení celkových výsledků, včetně chirurgických excizí a stehů, injekcí dojizev a elastického prádla. Strataderm® neaplikujte na popáleniny třetího stupně nebo otevřené rány. Strataderm® by neměl přijít do styku se sliznicemi a očima. Strataderm® by se neměl nanášet na jiné kožní léčivé přípravky bez porady s lékařem. Jen k vnějšímu použití. Uchovávejte mimo dosah dětí. Strataderm® může zbarvit oblečení, pokud není řádně zaschlý. V případě výskytu podráždění přerušte léčbu a vyhledejte lékaře. Strataderm® je vhodný pro děti a lidi s citlivou pokožkou. Pokud je Strataderm® používán podle pokynů, po nanesení zaschne a vytvoří silikonový gelový kryt, ochrannou vrstvu, která propouští vzduch a je voděodolná, hydratuje a chrání jizvu před chemickými látkami a napadením mikroby. Tím umožňuje jizvám normalizovat proces syntézy kolagenu vedoucí k tvorbě normální zralé jizvy. Mezinárodní klinická doporučení pro léčbu jizev z roku 2002 uvádí..."silikonový gel by se měl používat jako terapie první volby v počáteční fázi léčby jizev a při prevenci hypertrofických a keloidních jizev." ((Mustoe,etal,2002)

  78,17 €

 • AXONIA PruriGyne vulvární krém 30 ml

  2 dni

  PruriGyne je krém s fyziologickým pH na bázi lipozomů Aloe vera, Tea tree oleje, srdcovnice a vitaminu E. Byl vyvinut pro vnější rodidla a perianální oblast. Zklidňuje, zmírňuje svědění a posiluje bariérovou funkci pokožky vnějších rodidel, čímž se minimalizuje riziko podráždění. Zmírňuje nepohodlí na vnější ploše kolem poševního vchodu a konečníku (například svědění, pálení, podráždění a kožní infekce), poskytuje zklidňující účinek v případě vulvodynie a vulvární vestibulitidy a zabraňuje suchosti a nepohodlí v oblasti vnějších rodidel typických pro období po menopauze.Lze je používat i u dětí pro zmírnění svědění a podráždění vnějších rodidel, při svědění konečníku z důvodu infekce roupem dětským a je užitečný v případě adhezí labia minora (synechia vulvae) v dětství a fimózy.Krém se výborně roztírá a snadno se vstřebává do pokožky, kde nezanechává mastné zbytky. Byl testován na maximální snášenlivost i citlivými jedinci.  Dávkování a způsob užitíNaneste tenkou vrstvu krému 3-4x denně na postižená místa.SloženíPřípravek obsahuje vodu, karbomer, glycerin, polyglyceryl-3 z rýžových otrub, kaprylové/kaprinové triglyceridy, lipozomy Aloe vera, 4-terpineol, vitamin E acetát, glykosaminoglykany, glykolový extrakt z srdcovnice nadmuté, fenylethylalkohol, kaprylylglykol, cetearyl izononanoát, hydroxid sodný, aroma bez alergenů.

  11,49 €

 • Stratamed gel 20 g

  2 dni

  Stratamed je samoschnoucí, nelepící, průhledný, silikonový gel pro prevenci a léčbu abnormálních jizev v podobě hypertrofických jizev a keloidů a léčbě otevřených ran a poškozené kůže. Účinné látky Polysiloxany Siloxanová pryskyřice Stratamed se používá ke změkčení a ztenčení jizev, zmírňuje svědění a nepříjemné pocity v jizvách, snižuje zarudnutí a zabarvení typické pro jizvy a poškozenou kůží. Stratamed lze aplikovat na otevřené rány a místa, kde byla poškozena celistvost kůže. Stratamed se používá pro prevenci a léčbu keloidních a hypertrofických jizev. Stratamed lze rovněž použít ve spojení s dalšími invazivními metodami léčby jizev pro zlepšení celkových výsledků, včetně chirurgického odstranění a šití, injekcí do jizev a elastického prádla. Stratamed je vhodný i pro děti a osoby s citlivou kůží. Pokud Stratamed užíváte dle pokynů, po nanesení zaschne a vytvoří silikonovou ochrannou vrstvu, která propouští vzduch, je vodě odolná, hydratuje a chrání postižená místa na kůži a otevřené rány před napadením chemickými a mikrobiálními látkami. Tím umožňuje jizvám normalizovat proces syntézy kolagenu s následným vznikem normální zralé jizvy. Ujistěte se, že postižené místo na kůži je čisté. Před aplikací gelu je nutné ránu co nejdokonaleji zbavit nadměrného výpotku či tekutiny. Na poškozenou nebo porušenou kůži nevyžadující překrytí obvazem: Aplikujte velmi tenkou vrstvu Stratamedu na postižené místo a nechte gel zaschnout. Stratamed by měl být aplikován jednou denně nebo dvakrát denně na nechráněná místa, nebo dle doporučení Vašeho lékaře. Po zaschnutí může být Stratamed překryt přípravky proti Slunci, kosmetickými krémy, i oděvy. Na poškozenou nebo porušenou kůži vyžadující překrytí obvazem: Naneste tenkou vrstvu Stratamedu a překryjte obvazem. Stratamed by měl být znovu nanesen přivýměně obvazu nebo kontrole stavu rány nebo dle pokynů Vašeho lékaře. Pro dosažení nejlepších výsledků by měl být Stratamed v nepřetržitém kontaktu s pokožkou (24 hodin denně). Při správném použití Stratamed na postižených místech zasychá během 5-6 minut. Pokud je interval delší, patrně jste použil/a příliš mnoho gelu. Jemně odstraňte přebytečné množství čistou tkaninou nebo gázou a nechte dále zasychat. Doporučená doba léčby Stratamed je doporučeno užívat po dobu nejméně 60-90 dnů. Větší jizvy se mohou hojit déle. Doporučuje se nepřetržitá léčba do té doby, kdy již nejsou patrné žádné známky zlepšení. Stratamed byl vyvinut pro použití na všechny typy jizev, včetně těch, které vznikají v důsledku: Chirurgických zákroků Úrazů Chronických ran Popálenin Pokousání Odřenin a vyrážek Laserové terapie, včetně odstraňování tetování Chemického peelingu Dermální abraze Akné a dalších kožních potíží Stratamed se používá pro prevenci a léčbu keloidních a hypertrofických jizev. Stratamed lze rovněž použít ve spojeni s dalšími invazivními metodami léčby jizev pro zlepšení celkových výsledků, včetně chirurgického odstranění a šití, injekcí do jizev a elastického prádla. Stratamed je vhodný i pro děti a osoby s citlivou kůží. Stratamed by neměl přijít do styku s očima. Stratamed by se neměl nanášet na jiné kožní léčivé přípravky bez porady s Vašim lékařem. Stratamed neobsahuje látky k zabránění vzniku infekcí. V případě vzniku infekce, nebo když se rána nehojí, vyhledejte Vašeho lékaře. Jen k vnějšímu použití. V případě výskytu podráždění přerušte léčbu a vyhledejte lékaře. Nevhodné pro mokré rány, rány produkující velké množství výpotku a nebo tunelovité rány. Stratamed může zanechat skvrny na oblečení, pokud není úplně zaschlý. Stratamed lze aplikovat na čerstvé řezné rány, otevřené rány a poškozenou kůži, a to i po laserových zákrocích, chemickém peelingu, dermální abrazi a povrchové popáleniny po ozařování. Stratamed je ideální pro použití na nechráněných místech jako obličej, krk, kloubní plochy a ochlupená místa, která není třeba holit. Stratamed lze používat s i bez následného překrytí obvazem. Pokud Stratamed užíváte dle pokynů, po nanesení zaschne a vytvoří silikonovou ochrannou vrstvu, která propouští vzduch, je vodě odolná, hydratuje a chrání postižená místa na kůži a otevřené rány před napadením chemickými a mikrobiálními látkami. Tím umožňuje jizvám normalizovat proces syntézy kolagenu s následným vznikem normální zraléjizvy. Složení Polysiloxany, Siloxanová pryskyřice

  58,73 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam