Obľúbené položky

Úvodná strana » Trápí ma » prípravky na chrípku a nachladnutie » Prípravky na vlhký kašel

Prípravky na vlhký kašel

Vlhký kašeľ, obvykle spojený s vykašľávaním hlienu, je síce o poznanie menej nepríjemný než kašeľ suchý, nejedná sa ale o zrovna milú záležitosť. Našťastie sa ho môžete ľahko zbaviť za pomoci voľnopredajných liekov a čajov, ktoré zmenia skladbu hlienu tak, aby ho bolo možné ľahko vylúčiť z organizmu, a zároveň pôsobí blahodárne na horné dýchacie cesty.

Môžete tiež vyskúsať prípravky, ktoré pôsobia ako na suchý, tak na vlhký kašeľ, teda kompletne na zápal horných dýchacích ciest. Väčšinou sa jedná o kombinácie niekoľkých aktívnych zložiek, ktoré sa doplňujú tak, aby poskytli ideálne riešenie a čo najrýchlejšie chorému uľavili.

Je zbytočné vyčerpávať organizmus márnym bojom s infekciou, keď mu môžeťe ľahko, rýchlo a tiež účinne pomôcť vďaka nami doporučenými liečivami. A pre tých, ktorým sirupy, kvapky a tablety zrovna neprirástli k srdcu, prinášame bio bylinný čaj!

Preč s kašľom… Nech už je akýkoľvek!

Stoptussin je práve jedným z prípravkov, ktoré v sebe ukrývajú hneď dve účinné látky a pôsobí tak na akýkoľvek kašeľ, nie nutne na ten vlhký. Dostupné su celkom dve varianty: kvapky s arómou alpských kvetín, či sirup, ktorý môžu bez obáv užívať tiež deti.

Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam