Podrobné informácie

Chitosan extra - pomocník pri redukcii hmotnosti. Podporuje prirodzený metabolizmus a uľahčuje váš boj s nadváhou.

Informácie o produkte

Výrobca: MEDICURA Německo
Značka: VIESTE
Kód výrobku: 298643
Kód EAN: 4035129037527
Držiteľ rozhodnutia: MEDICURA Německo

Chitosan extra obsahuje látky, ktoré podporujú prirodzený metabolizmus a normálne zažívanie a pomáhajú v boji s nadváhou.

Chitosan je po chemickej stránke nevstrebateľný polysacharid, ktorý sa vyrába z chitínu. Chitosan patrí medzi vlákninu, je nestráviteľný. Dnešná strava je obvykle príliš kalorická, príliš tučná a chudobná na vlákninu.

Probiotiká sú živé mikroorganizmy. V zažívacom ústrojenstve človeka sú desiatky a stovky probiotických kultúr.

Jablčný pektín je prírodným zdrojom vo vode rozpustnej vlákniny. Vláknina sama o sebe je nestráviteľná a neslúžia ako zdroj energie.

Chróm je dôležitý stopový prvok v našom tele. Mnohí ľudia nemajú v potrave chrómu dostatok a preto je vhodné užívať ho ako doplnok. Dostatočný obsah chrómu v organizme je dôležitý pre správny metabolizmus cukrov a tukov. Prípravky s obsahom trojmocného chrómu sú vhodné ku kontrole telesnej hmotnosti a tiež ako doplnok športovej stravy.

Škorica je aromatická kôra škoricovníkov, vždyzelených tropických stromov. Škorica sa v podobe nutričných prísad stala v USA veľmi populárnym doplnkom, väčšina ľudí ju užíva v podobe kapsúl. Vďaka chalkonovému polyméru, ktorý obsahuje (polymér metylhydroxychalkon - MHCP) zrýchľuje metamolizmus glukózy.

Zloženie

Aktívne látky: 1 kapsula Chitosan 500 mg, Jablčný pektín 50 mg, Vitamín C 40 mg, Horký pomaranč extrakt 38 mg, Probiotické kultúry 1 mld., Korenie čierne 25 mg, Paprika 25 mg, Škorica 25 mg, Kyselina citrónová 10 mg, Nikotinamid 6 mg, Niacín 3 mg, Chróm 68,5 mikrogramov, Jód 25 μg.Složení: chitosan, želatína (obal kapsule), jablčný pektín, vitamín C, horký pomaranč - extrakt, korenie čierne, paprika, škorica, probiotiká (Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium breve), kyselina citrónová, nikotínamid, niacín, chróm pikolinát, jodičnan draselný.

Dávkovanie

2 kapsule 20-30 minut pred každým hlavným jedlom, zapiť dostatočným množstvom tekutiny (250 ml).

Balenie

50 kapsúl

Recenzie

Recenzie produktu Vieste Chitosan extra 50 kapsúl

Diskusia

Diskusia k produktu Vieste Chitosan extra 50 kapsúl

Pridať nový príspevok do diskusie