Podrobné informácie

Napomáha optimalizovať funkciu kmeňových buniek pri znovuobnovení vlasov, zabrániť tuhnutiu kolagénového puzdra, a tým uchováva tkanivo obklopujúce vlasový korienok.

Informácie o produkte

Výrobca: L'OREAL Česká republika s.r.o.
Značka: VICHY
Produktová rada: Vichy Dercos
Kód výrobku: 264806
Kód EAN: 3337871324025
Držiteľ rozhodnutia: L'OREAL Česká republika s.r.o.

DERCOS DERCOS Neogenic 1 ampulka denne pre ľahké použitie. Patentovaná molekula Stemoxydine 5%, zlepšuje fungovanie kmeňových buniek pri vzniku nových vlasov. Spiace vlasové vačky sa znovu prebúdzajú.

Výhody

  • Vlasový korienok je tak pevnejšie ukotvený v pokožke.
  • Napomáha optimalizovať funkciu kmeňových buniek pri znovuobnovení vlasov. Napomáha zabrániť tuhnutiu kolagénového puzdra, a tým uchováva tkanivo obklopujúce vlasový korienok.
  • Množstvo vlasov sa zvyšuje, hustota sa obnovuje.
  • Bez parabénov. Hypoalergénne.
  • Nelepí a nemastí vlasy.

Pre koho je?

Pre mužov a ženy s riedkymi vlasmi a/alebo viditeľnou vlasovou pokožkou. Prvá kúra pre znovuobnovenie vlasov s patentovanou molekulou STEMOXYDINE 5%. 1700 nových vlasov za 90 dní.

Použitie

Aplikácia kúry Neogenic je spojená s pocitom stimulujúcim sviežosť. Kúra sa veľmi rýchlo vstrebáva bez toho, aby na vlasovej pokožke zanechala mastný film. Vlasy sa jednoducho rozčesávajú. Jemný, prirodzene svieži parfum bola vyvinutý tak, aby vyhovoval ženám aj mužom.

PRÍJEMNÁ MIKRO-MASÁŽ: Ergonomický aplikátor z bieleho bronzu umožňuje jemne masírovať vlasovú pokožku a stimulovať tak mikrocirkuláciu (pre lepšie vstrebávanie kúry).

Aplikovať na suché i vlhké vlasy. Jednorázová ampulka 1x denne po dobu 3 mesiacov. Neoplachovať.

Recenzie

Recenzie produktu VICHY Dercos Neogenic ampulky 14X6 ml

Diskusia

Diskusia k produktu VICHY Dercos Neogenic ampulky 14X6 ml

Pridať nový príspevok do diskusie