MojaLekáreň.sk
Hľadať

Tričká s UV filtrom

Detské UV tričká slúžia ako ochrana pred nebezpečným UV žiarením. Skvele sa hodia k vode, k moru alebo len tak na vonku, pokiaľ je vysoká intenzita slnečných lúčov. UV tričká obsahujú špeciálny filter, ktorý pohltí všetky škodlivé žiarenia a zanechá kožu vašeho dieťaťa zdravú a nespálenú.

V tejto kategórii momentálne nie sú žiadne produkty

Tričká s UV filtrom - detailný popis

Tričká s UV filtrom sú vyrobené z príjemného materiálu, ktorý priľne k pokožke a chráni ju tak proti nepríjemnému spáleniu. Vďaka UV tričkám už nemusíte svoje deti mazať opaľovacím krémom, pretože ochrana, ktorú poskytujú, je dostatočná.

UV tričká majú majú ozaj všestranné využitie, dajú sa používať i ako oblečenie na kúpanie. Detské kúpacie tričká s UV filtrom môžete použiť pri plávaní v bazéne, v rybníku i v mori, sú vyrobené z odolného materiálu, takže sa ani pôsobením morskej vody nezničia.

Prečo používať práve UV tričká?

Slnečné žiarenie má v letných dňoch vysokú intenzitu, ktorá škodí nedostatočne vyvinutej detskej pokožke. Je potreba si uvedomiť, že i pri pobyte v tieni sa deti opaľujú a preto musíme predchádzať nepríjemným popáleninám, ktoré sa u detí často vyskytujú.

V našej ponuke nájdete kvalitné UV tričká všetkých farieb a veľkostí. UV oblečenie sa hodí pre deti všetkých vekových kategórií, ponúkame tričká, čapice, šiltovky, kombinézy a plavky s UV filtrom ako pre novorodencov, tak i pre väčšie deti.

Spýtajte sa lekárnika

DOPRAVA ZADARMO

k nákupu nad 20 €

Prihláste sa k odberu noviniek
a zľavový kód vám pošleme e-mailom.