MojaLekáreň.sk
Hľadať

Plavky s UV filtrom

Detské UV plavky chránia deti pred nepriaznivým UV žiarením. Pomocou špeciálneho materiálu s UV filtrom pohltia všetky nepriaznivé zložky slnečných lúčov a koža vašeho dieťaťa tak bude chránená. Vďaka UV plavkám už nebudete musieť kupovať opaľovacie krémy a urobíte koniec nekonečnému mazaniu neposedného dieťaťa.

V tejto kategórii momentálne nie sú žiadne produkty

Plavky s UV filtrom - detailný popis

Chráňte svoje deti pred nebezpečným UV žiarením

Detskej koži trvá mnoho rokov než sa naplno vyvinie potrebná obrana pred UV žiarením a preto je potrebné ju náležite chrániť. Vysoko funkčné UV plavky skvelo poslúžia ako ochrana pokožky vašeho dieťaťa a pritom s nimi vaša ratolesť narobí mnoho parády.

UV plavky využijete na kúpalisku, doma v bazéne i na dovolenke pri mori. Najmä v prímorských oblastiach je potrebné dávať na kožu vašich detí veľký pozor, pretože slnko má vysokú intenzitu a vaša ratolesť by sa mohla ľahko spáliť. 

Ako UV plavky fungujú?

S UV plavkami spálenie kože nehrozí, pretože obsahujú špeciálny filter, ktorý zabráni akémukoľvek škodlivému žiareniu preniknúť do pokožky. Detské plavky sú vyrobené z príjemného materiálu, ktorý ku koži priľne a pôsobí veľmi prirodzene. Ochranný filter UV plaviek dosahuje SPF 50 a preto zaistí dostatočnú ochranu i na priamom slnku.

Na rozdiel od bežných opaľovacích krémov a olejov sa nemusia nijak obmedzovať a preto nebudete zbytočne strácať čas opakovaným mazaním. Deti sa v UV oblečení cítia lepšie než s opaľovacím krémom, keďže UV oblečenie zaistí nepretržitú ochranu a nijak deti neobmedzuje v ich hrách.

UV plavky zakúpite v mnohých rôznych prevedeniach, strihoch a farbách. Obľúbené sú dvojdielne plavky s UV filtrom, ktoré boli vyvinuté priamo pre citlivú detskú pokožku.

Ďalej v našom sortimente nájdete UV kombinézy, ktoré zaisťujú ochranu celého tela. Okrem oblečenia do vody ponúkame tiež čiapky a tričká s UV filtrom pre ešte lepšiu ochranu v slnečných dňoch.

Spýtajte sa lekárnika

DOPRAVA ZADARMO

k nákupu nad 20 €

Prihláste sa k odberu noviniek
a zľavový kód vám pošleme e-mailom.