MojaLekáreň.sk
Hľadať

Kombinézy s UV filtrom

UV kombinézy disponujú obrovskou výhodou – chránia povrch celého vašeho tela pred nepriaznivými vplyvmi UV žiarenia. Je preto ideálnym spoločníkom pre dlhé pobyty na slniečku, pre tých, ktorí pracujú v lete vonku i pre malé deti, ktoré by nemali byť vystavované slniečku vôbec.

V tejto kategórii momentálne nie sú žiadne produkty

Kombinézy s UV filtrom - detailný popis

UV kombinézy pre deti i pre dospelých

UV kombinézy pre deti sa perfektne hodia ku kúpaniu vo vode, pretože sú vyrobené z kvalitného priľahlého materiálu, ktorý obsahuje kvalitný UV filter a pri namočení vo vode sa nijak neznižuje jeho účinnosť.

Vďaka detským UV kombinézam už nebudete musieť robiť jednu z najotravnejších činností – nekonečné a opakované mazanie čiperného dieťaťa opaľovacím krémom. Kombinéza totiž neprepustí žiadne slnečné lúče a pokožka vašej ratolesti tak zostane zdravá a nespálená.

V našej ponuke nájdete kombinézy s UV filtrom pre deti i dospelých. Vyrába sa v mnohých rôznych farbách a to v špeciálnych prevedeniach pre mužov i pre ženy. Pri použití UV kombinézy vás už nikdy neprekvapia nepríjemné popáleniny od slnka a nebudete vystavení nepriaznivým vplyvom UV žiarenia. 

Prečo nosiť UV kombinézy?

UV obleky uplatníte predovšetkým v letnom období, kedy je intenzita slniečka najvyššia a preto je tiež potrebná vysoká ochrana pred UV žiarením. Pre deti je slnečné žiarenie ešte nebezpečnejšie než pre dospelých, pretože zatiaľ nemajú dostatočne vyvinutú ochrannú vrstvu pokožky. Bábätká by sa vôbec nemala vystavovať priamemu slnečnému žiareniu, keďže by im mohlo ublížiť. 

Znásobte ochranu proti UV žiareniu

S použitím UV oblečenia sa nemusíte bát vyjsť ani do toho najparnejšieho slnka a to nech už ste doma, alebo na dovolenke pri mori. Pre znásobenie ochrany pred škodlivým UV žiarením používajte i čiapku s UV filtrom, ktorá zaistí, že vaša hlava bude v bezpečí. V našom sortimente môžete nájsť i UV plavky a tričká, ktoré zaistia rovnaký komfort a ochranu ako UV kombinézy.

Spýtajte sa lekárnika

DOPRAVA ZADARMO

k nákupu nad 20 €

Prihláste sa k odberu noviniek
a zľavový kód vám pošleme e-mailom.