MojaLekáreň.sk
Hľadať

Čapice s UV filtrom

UV čapice fungujú ako spoľahlivá ochrana proti škodlivému UV žiareniu. Ochráni vás i vaše dieťatko proti parnému slnku a vďaka ich kvalitnému materiálu vám nebude hroziť úpal, ani bolesť hlavy z intenzívnych slnečných lúčov.

V tejto kategórii momentálne nie sú žiadne produkty

Čapice s UV filtrom - detailný popis

UV čapice sú vyrobené z prvotriedneho materiálu, ktorý obsahuje UV filter. V našej ponuke nájdete šiltovky ako pre deti, tak i pre dospelých. Skvele sa hodia do bazénu a k moru. Vďaka svojmu šiltu ochránia i tvár dieťaťa i bábätka.

Ultrafialové žiarenie pochádza zo slnka a môže spôsobovať nepríjemné pigmentové škvrny. Preto je dobré sa proti nemu čo najviac chrániť a najlepšiu voľbu predstavuje práve oblečenie s UV filtrom. Pokiaľ si oblečiete UV oblečenie a ako pokrývku hlavy zvolíte čapicu s UV filtrom, nemusíte sa báť, že by vám UV žiarenie uškodilo. Vďaka noseniu UV oblečenia sa tiež vyhnete nekonečnému mazaniu pokožky celého tela opaľovacím krémom.

Novorodenci a dojčenci by sa vôbec nemali vystavovať priamemu slnečnému žiareniu, keďže ich pokožka nemá dostatočne vyvinutú ochranu. Tvár je naviac najcitlivejšia, takže pokiaľ nechcete používať krém, môžete použiť UV čapicu.

Okrem šiltoviek s UV filtrom môžete zakúpiť i UV kombinézy, plavky a tričká pre ešte vyššiu ochranu. Okrem UV oblečenia pre deti ponúkame i oblečenie s UV filtrom pre dospelých, pretože i dospelí ľudia by nemali podceňovat škodlivé účinky UV žiarenia a tiež sa proti nemu chrániť.

Spýtajte sa lekárnika

DOPRAVA ZADARMO

k nákupu nad 20 €

Prihláste sa k odberu noviniek
a zľavový kód vám pošleme e-mailom.