Úvodná strana Zdravie a lieky Zdravotnícke potreby Zdravotnícky materiál Chrániče sluchu Ušné zátky, tyčinky

Ušné zátky, tyčinky

Možno poznáte to utrpenie, keď máte chrápajúceho manžela alebo suseda v panelovom byte. Sú jednoducho zvuky, ktoré vás nijako neohrozujú, ale "len" ovplyvňujú kvalitu vášho spánku... A kto by potom bol príjemný a výkonný v práci, keď spal len pár hodín?

V tejto kategórii doporučujeme


Načítavam

Ušné zátky, tyčinky - detailný popis

K tichu vám dopomôže jednoduchá vec... V lekárni ponúkame štuple do uší a iné chrániče sluchu, ktoré vás ochránia pred cca 30 decibelmi. A to je to správne riešenie proti chrápaniu vašej drahej polovičky!

Keď vás netrápia zvuky, ale silný vietor alebo voda

Možno ste schopní spať takmer pri čomkoľvek a chrápanie teda nie je vaším nepriateľom. Ale čo by ním mohlo byť, je chladivý a niekedy poriadne silný vietor... Aj keď sa to nezdá, aj on môže vaše uši poriadne potrápiť a viesť až k nepríjemným zápalom alebo iným ťažkostiam.

Ani pri plávaní, potápačských kúskoch vo vani alebo zle namierenej sprche sa o svoje sluchovody nemusíte strachovať. Pred neustálym poskakovaním a vyklepávaním vody z ucha vás opäť zachránia kvalitné štuple do uší, ktoré nedopustia, aby sa voda dostala do miest, kde nemá ani náhodou čo robiť.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Spýtajte sa lekárnika