Podrobné informácie

Je ideálny obzvlášť pri prebaľovaní. Zabraňuje praskaniu, podráždeniu a sčervenaniu pokožky v oblasti slabín.

Informácie o produkte

Výrobca: Liparus s.r.o.
Značka: TRUDI
Kód výrobku: 358585
Kód EAN: 8007300004273
Držiteľ rozhodnutia: Liparus s.r.o.

Trudi dojčenský ochranný krém s včelím voskom a oxidom zinočnatým je ideálny obzvlášť pri prebaľovaní. Zabraňuje popraskaniu, podráždeniu a sčervenaniu pokožky v oblasti slabín. V tejto oblasti pokožka prichádza do styku nielen s agresívnymi kvapalinami, ale tiež je neustále trená od plienok. Ochranný krém obsahuje 10% oxidu zinočnatého, ktorý vytvára účinnú ochrannú bariéru (ak nie je prirodzená hydrolipidovej bariéra dostatočná). Obsiahnutý včelí vosk pomáha ošetriť začervenanú kožu a upokojí svrbenie a pálenie. A pretože krém nie je príliš mastný, umožňuje koži ľahko dýchať.

Použitie

Po šetrnom očistení zadočka naneste ochranný krém na miesta vystavené nadmernej vlhkosti (do oblasti kožných záhybov a oblasti pôsobenia stolice), prípadne ošetrujte už vzniknuté zapareniny.

Zloženie

Aqua; Caprylic / Capric Triglyceride; Etylhexyl Stearate; Zinc Oxide; Polyglyceryl-2 Dipolyhydroxystearate; Etylhexyl Cocoate; Cera Alba; Dimethicone; Glyceryl Oleate; Butyrospermum Parkii Butter; Cocos nucifera Oil; Zinc Stearate; Magnesium Sulfate; CYCLOPENTASILOXANE; glycerín; bisabolol; Sodium Benzoate; Ciclohexasiloxane; parfum; Lactic Acid.

Recenzie

Recenzie produktu TRUDI Dojčenský ochranný krém s včelím voskom a oxidom zinočnatým 100 ml

Diskusia

Diskusia k produktu TRUDI Dojčenský ochranný krém s včelím voskom a oxidom zinočnatým 100 ml

Pridať nový príspevok do diskusie