Podrobné informácie

Gél pre lepšie dýchanie. Obsahuje iba prírodné extrakty a éterické oleje, ktoré vďaka pomalému odparovaniu umožnia deťom ľahšie dýchať.

Informácie o produkte

Výrobca: Liparus s.r.o.
Značka: TRUDI
Produktová rada: Trudi kozmetika
Kód výrobku: 358591
Kód EAN: 8007300004334
Držiteľ rozhodnutia: Liparus s.r.o.

Trudi gél pre lepšie dýchanie s výťažkami z borievky, eukalyptu, harmančeka a medu má upokojujúci účinok a napomáha ľahšiemu dýchaniu. Gél obsahuje iba prírodné extrakty a éterické oleje, ktoré vďaka pomalému odparovaniu umožnia deťom ľahšie dýchať a udržujú dýchacie cesty priechodné. Trudi gél pre lepšie dýchanie je dermatologicky testovaný.

Použitie

Gél sa aplikuje len na neporušenú kožu dieťaťa najmä v oblasti detských pŕs. Gél jemne vmasírujte a nechajte vstrebať do kože. Prípravok je vhodný pre deti od 3 mesiacov veku. Gél nie je určený pre vnútorné použitie a nesmie sa nanášať na porušený povrch kože, na sliznice alebo do blízkosti očí.

Upozornenie

Určené len na vonkajšie použitie. Gél sa nesmie nanášať na poranenú kožu, na sliznice alebo do blízkosti očí. Skladujte mimo dosahu detí, v suchom prostredí a pri izbovej teplote.

Zloženie

petrolát; Paraffinum Liquidum; Melaleuca viridiflor Oil; Mentha Piperita Oil; Helianthus annuus Seed Oil; parfum; Limonene; Chamomilla Recutita Extract; Juniperus communis Extract; Calendula Officinalis Extract; Mel; BHT; BHA.

Recenzie

Recenzie produktu TRUDI Detský gél pre lepšie dýchánie s výťažkami z borievky, eukalyptu, harmančeku a medu 70 ml

Diskusia

Diskusia k produktu TRUDI Detský gél pre lepšie dýchánie s výťažkami z borievky, eukalyptu, harmančeku a medu 70 ml

Pridať nový príspevok do diskusie