Podrobné informácie

Zinok prispieva k udržaniu zdravých nechtov, vlasov, k normálnej funkcii imunitného systému, stavu pokožky, normálnej činnosti nervovej sústavy a k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

Informácie o produkte

Výrobca: PHARMA ACTIV CZECH S.R.O.
Značka: AURUM
Kód výrobku: 333830
Kód EAN: 8588005349550
Držiteľ rozhodnutia: PHARMA ACTIV CZECH S.R.O.

Zloženie tekutého zinku prispieva k udržaniu zdravých nechtov, vlasov (zinok, meď), k normálnej funkcii imunitného systému (zinok, železo, meď) , stavu pokožky (zinok, jód), normálnej činnosti nervovej sústavy (meď, jód) a k ochrane buniek pred oxidačným stresom (zinok. meď, selén).

Zinok je minerál s mnoho dôležitými funkciami nachádzajúci sa vo všetkých bunkách tela (vo väčšom množstve v kostiach, koži, prostate a očiach). Je nevyhnutný na normálnu činnosť vyše 70 enzýmov a správnu imunitnú reakciu, a preto si právom zaslúži prívlastok významný.

Tekutý zinok dopĺňa nedostatok mnohých dôležitých stopových prvkov a iných látok, ktoré je ťažko možné získať z potravy v príslušnom množstve.

Zloženie (v prepočte na odporúčanú dennú dávku - 5 ml):

Aktívne zložky:
Zinok 8,54 mg/85 % NRV*, Vitamín C 100 mg

Ostatné zložky: voda, CO2

*NRV - denný referenčný príjem minerálnych látok (dospelí).

Odporúčané dávkovanie:

Dospelí: 5 ml denne. Podľa priloženej odmerky. Prípadná usadenina je prirodzená. Pred použitím pretrepať. Odporúčame rozriediť v 2 dl vody.

Upozornenie:

Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok, uvedených v zložení produktu. Vhodné pre vegetariánov a vegánov.

Skladovanie:

Skladovať mimo dosahu detí. Chrániť pred priamym slnečným žiarením. Po otvorením skladovať v chladničke, nie viac ako 2 mesiace. Nezmrazovať!

Recenzie

Recenzie produktu TRIX Tekutý zinok Zn + Vitamín C 300 ml

Diskusia

Diskusia k produktu TRIX Tekutý zinok Zn + Vitamín C 300 ml

Pridať nový príspevok do diskusie