Obľúbené položky

Úvodná strana » Zdravie a lieky » Zdravotnícke potreby » Zdravotnícky materiál » Ovínadlá, obväzy, gázy, fólie

Traumacel TAF Light 7.5x5cm á 10ks

Kód výrobku: 147144
Sterilné vstrebateľná hemostatická sieťka určená na zastavenie krvácania.

Viac informácií

Produkt je dočasne nedostupný

Termín distribúcie je neznámy

Podobné produkty
Podobné produkty od rovnakého výrobcu Pošlite mi e-mail, keď bude produkt opäť skladom

Odporúčané alternatívne produkty

Podrobné informácie

Podrobné informácie Traumacel TAF Light 7.5x5cm á 10ks

Sterilné vstrebateľná hemostatická sieťka určená na zastavenie krvácania.

Informácie o produkte

Výrobca: BIOSTER A.S.
Značka: TRAUMACEL
Kód výrobku: 147144
Kód EAN:
Držiteľ rozhodnutia: BIOSTER A.S.

Kód ZP 0081947 (1 ks)

Traumacel® Taf light je sterilný vstrebateľná hemostatická sieťka určená k zástave kapilárneho, venózneho a veľmi malého arteriálneho krvácania.

Traumacel®Taf light zabezpečuje rýchlu a efektívnu lokálnu hemostázu do 1-2 minút v závislosti na intenzite a druhu krvácania významné antibakteriálne účinky podieľa sa na akceleráciu biochemických procesov, podporuje proces hojenia minimalizuje peroperačný aj skoré pooperačnej krvné straty a komplikácie; eliminuje riziká pre krvnú prevody absolútne biokompatabilní; Traumacel®Taf light je vyrábaný z prírodnej čistej bavlny a je preto veľmi dobre tolerovaný organizmom stopercentne biodegradabilné, plne vstrebateľný do 48 - 72 hodín; z organizmu je úplne vylúčený bez akýchkoľvek vedľajších účinkov atraumatický a nemusia sa odstraňovať z miesta aplikácie, čím odpadá eventuálne obnovenie krvácania, traumatizácia pacienta a narušenie hojivého procesu hypoalergénne, nevykazuje žiadne senzibilizujúce vlastnosti a nevyvoláva imunitné reakcie organizmu vďaka svojim unikátnym schopnostiam významne zlepšuje operatívne techniku ​​a znižuje náklady na liečbu Indikácie:

Traumacel®Taf light predstavuje jedinečnú formu použitie vo všetkých oblastiach zástav difúzneho krvácania z resekčných plôch parenchymatóznych orgánu, svalov či ohraničených telových dutín (napr. Malej panvy) bez kontraindikácií.

Traumacel®Taf light je vhodný pre použitie vo všeobecnej a digestívnej chirurgii, plastickej chirurgii, cievnej a hrudnej chirurgii, neurochirurgii, ortopédii, gynekológii, urológii, stomatológii a ďalších príbuzných odboroch.

Veľká aplikačné šírka umožňuje použitie u výkonov vykonávaných klasicky, laparoskopicky, v robotické chirurgii, u endoskopických zákrokov aj v jednodňové chirurgii.

Kontraindikácie:
Aplikácia nie je vhodná pre zástavu tepnového krvácania.

Upozornenie:
Aj napriek preukázateľné antibakteriálne účinky nie je Traumacel® Taf light určený ako náhrada k systematicky aplikovaným terapeutické či profylaktické antimikrobiálnym prostriedkom.

Zloženie: oxidovaná celulóza (100% účinnej látky)

Preložené pomocou Google Translatore

Recenzie

Recenzie Traumacel TAF Light 7.5x5cm á 10ks

Diskusia

Diskusia Traumacel TAF Light 7.5x5cm á 10ks

 

Mohlo by vás zaujímať


Načítavam

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam