Podrobné informácie

Vláknina obsiahnutá v tomto prípravku optimalizuje fyziologickú funkciu tráviaceho traktu, najmä potom tenkého a hrubého čreva.

Informácie o produkte

Výrobca: TOPNATUR s.r.o.
Značka: TOPNATUR
Kód výrobku: 360382
Kód EAN: 8594028193377
Držiteľ rozhodnutia: TOPNATUR s.r.o.

Psyllium absorbuje vodu viac než dvadsaťkrát vzhľadom ku svojej hmotnosti. Výsledkom je, že po zmiešaní s vodou silne nabobtná, vytvorí mäkký gel, ktorý vo svojej absorpčnej schopnosti pokračuje ešte v tráviacom ústrojenstve. Tým zvyšuje objem stolice a podporuje šetrný pohyb črevného obsahu, vylučovania toxických látok z tela a zabraňuje tak ich príliš dlhému zotrvaniu v črevách.

Psyllium je vláknina úplne prírodná a bezpečná, užívaná miliónmi ľudí na celom svete. Nie je vstrebávaná našim tělom a nie je návyková.

Zloženie

Psyllium - osemenie skorocela indického (Plantago ovata), ošetrené parou.

Užívanie

1-2 x denne 10 g

Návod na prípravu

Dve kávové lyžičky psyllia (10 g) rozmiešame v 100 ml vody a dôkladne zapijeme ďalšími, aspoň 250 – 300 ml vody. Na zlepšenie účinkov užívame 2 x denne. Doporučuje sa užívať psyllium 30 minút pred jedlom alebo po jedle.

Psyllium môžete rovnako pridávať do rôznych náhrad jedla, mliečnych koktejlov alebo jogurtov. Nezabudnite však vždy ešte zapiť pohárom vody či iné tekutiny. Psyllium nie je návykové.

Recenzie

Recenzie produktu TOPNATUR Psyllium 300 g

Diskusia

Diskusia k produktu TOPNATUR Psyllium 300 g

Pridať nový príspevok do diskusie