Obľúbené položky

Úvodná strana » Trápi ma » Oči » Prípravky na suché oči

TEARS AGAIN očný sprej s lipozómami 10 ml - recenzie

Zdravotnícka pomôcka Viac o legislatíve
Kód výrobku: 75755

TEARS AGAIN stabilizuje lipidovú vrstvu slzného filmu, reguluje a zlepšuje zvlhčenie povrchu oka a očných viečok. TEARS AGAIN je lipozómový očný sprej s vitamínmi A a E Je určený na liečbu a zmiernenie podráždenia suchých očí.

Viac informácií

9,57
Bežná cena: 10,82 €, Ušetríte: 12 % (1,25 €)

Dostupnosť: skladom

Tovar odošleme 24. 7. 2018, predpokladaný termín doručenia 25. 7. 2018.

Doprava od 1 € alebo zadarmo
 
Podrobné informácie
Recenzie
Diskusia

Podrobné informácie

Podrobné informácie - TEARS AGAIN očný sprej s lipozómami 10 ml

TEARS AGAIN stabilizuje lipidovú vrstvu slzného filmu, reguluje a zlepšuje zvlhčenie povrchu oka a očných viečok. TEARS AGAIN je lipozómový očný sprej s vitamínmi A a E Je určený na liečbu a zmiernenie podráždenia suchých očí.

Informácie o produkte

Výrobca: OPTIMIT ODRY
Značka: TEARS AGAIN
Kód výrobku: 75755
Kód EAN:
Držiteľ rozhodnutia: OPTIMIT ODRY

Zloženie

1 ml obsahuje 10 mg sójového lecitínu, 8 mg chloridu sodného, 8 mg etanolu, 5 mg fenoxyetanol, 0,25 mg vitamínu A, 0,02 mg vitamínu E.

Indikácia
TEARS AGAIN stabilizuje lipidovú vrstvu slzného filmu, reguluje a zlepšuje zvlhčenie povrchu oka a očných viečok. Používa sa pri poruchách spojených s prostredím ako napríklad suché oči, napäté očné viečka, pocit cudzieho telesa v oku a pocit pálenia alebo svrbenia očí.

Kontraindikácie
Nie sú známe.

Interakcie s inými liekmi
Nie sú známe.

Spôsob použitia
Aplikujte 1-2 streknutia prípravku TEARS AGAIN na zatvorené očné viečka. Nestriekajte prípravok do otvorených očí ani sa nedotýkajte sprejom povrchu oka. Pri aplikácii dodržujte vzdialenosť asi 10 cm. Môže sa objaviť krátkotrvajúci pocit pálenia oka, ak je prípravok omylom aplikovaný do otvorených očí. Tento pocit rýchlo zmizne a nedôjde k poškodeniu oka. Ak používate očnú kozmetiku, je lepšie použiť TEARS AGAIN pred nanesením make-upu alebo po jeho odstránení. Napriek tomu je možné TEARS AGAIN aplikovať aj na make-up. V tomto prípade aplikujte sprej iba raz pričom by vzdialenosť medzi aplikátorom a očami mala byť o niečo väčšie (asi 20 cm). Používanie kontaktných šošoviek je vďaka TEARS AGAIN pohodlnejšie.

Všeobecné odporúčania:
TEARS AGAIN používajte 3 - 4 krát denne. V závažnejších prípadoch je možné TEARS AGAIN používať tak často a tak dlho ako je to potrebné a to bez obmedzenia.

Uchovávanie
Skladujte pri izbovej teplote. Chráňte pred deťmi. Otvorením prípravku sa neskracuje doba jeho použiteľnosti. Nepoužívajte po uplynutí dátumu spotreby uvedeného na obale.

Upozornenie
Prípravok môže byt používaný viacerými osobami súčasne, pretože nedochádza ku kontaminácii. TEARS AGAIN by nemal byť používaný súčasne s inými lokálne pôsobiacimi očnými liekmi. Ak Vám lekár musí predpísať iný liek ako TEARS AGAIN, je potrebné dodržať desaťminútový interval medzi aplikáciou jednotlivých prípravkov. TEARS AGAIN nesmú používať pacienti precitlivení na fenoxyetanol. Pred použitím skontrolujte, či je uzáver pumpičky správne nasadený a nepoškodený. Fľaša je naplnená dostatočne, ale z technických príčin nemôže byť zaplnený celý jej objem. Zaručujeme, že obsah prípravku je 10 ml.

Vlastnosti prípravku
TEARS AGAIN pôsobí prostredníctvom malých lipozómov. Jedným strieknutím aplikujete miliardu týchto malých častíc na očné viečko. Lipozómy pokožku zmäkčujú, zvlhčujú a zjemňujú, znižujú teplotu očného viečka pri zápale a zmierňujú podráždenie oka spôsobené prácou s počítačom, klimatizáciou, prievanom, suchým vzduchom v lietadle alebo dlhou cestou autom alebo lietadlom. Lipozómy rýchlo prenikajú pokožkou a dodávajú jej vodu, fosfolipidy s obsahom esenciálnych mastných kyselín, mastné kyseliny (linolová a linolenová) a vitamín E. Zmierňujú svrbenie, zbavujú bolesti a majú protizápalové vlastnosti, čo prispieva k rýchlemu hojeniu možného zápalu. Očné viečka a ich povrch sú tak intenzívne chránené, poruchy membrán sa týmto upravia a funkčnosť pokožky zostane neporušená.

Pred prvým použitím zatlačte pumpičku 3 až 4 krát aby došlo k jej naplneniu.

Recenzie

Recenzie produktu TEARS AGAIN očný sprej s lipozómami 10 ml

Diskusia

Diskusia k produktu TEARS AGAIN očný sprej s lipozómami 10 ml

Pridať nový príspevok do diskusie

 

Mohlo by vás zaujímať


Načítavam

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Chat - poradíme vám