Podrobné informácie

Doplnok stravy. Lyofilizovaný kolagén SWISS COLAVITAL™ je extrémne ľahký a neobsahuje žiadne prídavné chemické konzervačné látky.

Informácie o produkte

Výrobca: SIMPLY YOU PHARMACEUTICALS A.S.
Značka: SWISS
Kód výrobku: 293069
Kód EAN: 8594059734457
Držiteľ rozhodnutia: SIMPLY YOU PHARMACEUTICALS A.S.

SWISS COLAVITAL doplnok stravy.
SWISS COLAVITAL™ je čistý lyofilizovaný kolagén so špeciálnou prísadou RSVital™, ktorá pomáha udržiavať kĺby zdravé, pružné a pohyblivé. Kombinácia lyofilizovaného kolagénu s extraktom RSVital™ bola špeciálne vyvinutá v švajčiarsko-slovenskej spolupráci a je na slovenskom trhu ojedinelá. Lyofilizovaný kolagén SWISS COLAVITAL™ je extrémne ľahký a neobsahuje žiadne prídavné chemické konzervačné látky. Vďaka svojej štruktúre sa veľmi ľahko prehĺta aj bez zapíjania.
Má schopnosť absorpcie vody - denná dávka dodá organizmu minimálne 2 000 mg kolagénového gélu.

SWISS COLAVITAL™ je určený pre ľudí všetkých vekových kategórií: pre deti a dospievajúcu mládež, pohybovo aktívnych ľudí a športovcov, pre ľudí s nadmerne zaťažovanými kĺbmi, napr. vplyvom nadváhy, ale aj pre starších ľudí.

SWISS COLAVITAL™:
Pomáha udržovať kĺby pružné
Pomáha udržovať kĺby pohyblivé
Prispieva k dlhodobej pevnosti kĺbov
100% prírodné zloženie - bez vedľajších účinkov, ľahko stráviteľný
Malé rozmery a špeciálna štruktúra - ľahko sa prehĺta aj bez zapíjania
Príjemná ovocná chuť
Rosa canina

Vzhľadom na špeciálnu výrobnú technológiu a prírodný charajter spracovávanej suroviny môžu mať kocky nepravidelný tvar, čo neznižuje účinnosť prípravku ani obsah aktívnych látok.

Zloženie
Čistý lyofilizovaný kolagén typu I (bovinný), RSVital™ (extrakt z plodov ruže šípkovej); aróma: prírodná malinová; farbivo: prírodné karmínové (E 120).

Dávkovanie
1 - 2 kocky denne, najlepšie 20 minút pred jedlom. Pre dosiahnutie efektívneho účinku odporúčame užívať minimálne 2 mesiace.

Balenie
70 kociek

Recenzie

Recenzie produktu SWISS Colavital 70 kociek

Diskusia

Diskusia k produktu SWISS Colavital 70 kociek

Pridať nový príspevok do diskusie