Moje srdcovky

Úvodná strana » Deti a mamičky » Detská výživa » Mlieka » Počiatočné mlieka

SUNAR premium 1 600 g

Kód výrobku: 358173
80 %

Sunar premium s jedinečným zložením, obsahuje kombináciu látok prirodzene sa vyskytujúcich v materskom mlieku. Pre deti od narodenia.

Viac informácií

Podrobné informácie

Podrobné informácie SUNAR premium 1 600 g

Sunar premium sa vyznačuje jedinečným zložením, ktoré je inšpirované zložením materského mlieka. Obsahuje unikátnu kombináciu látok prirodzene sa vyskytujúcich v materskom mlieku. Sunar ako jediný v celom portfóliu mliek podľa vzoru materského mlieka obsahuje mliečny tuk, vďaka ktorému je deťmi veľmi dobre prijímaný. So Sunarom premium nemusíte robiť kompromisy a vaše deti ho budú milovať.

Obsiahnuté zložky

  • Galaktooligosacharidy (GOS), Nukleotidy, DHA a ARA
  • Vitamín A - prispieva k správnej funkcii imunitného systému.
  • Kyselina alfa-linolénová patrí medzi omega 3 mastné kyseliny a prispieva k rozvoju mozgu.
  • Vitamín C zvyšuje vstrebávanie železa. Železo prispieva k rozvoju poznávacích funkcií u detí.

Pre koho je Sunar Premium 1 určený

Počiatočná dojčenská výživa, ktorá je určená pre výživu dojčiat od narodenia v období odstavovania alebo ak nemôžu byť dojčené. Sunar premium 1 ako náhradu za dojčenie používajte len na základe odporúčania lekára alebo osoby kvalifikovanej v oblasti výživy, farmácie alebo starostlivosti o matku a dieťa.

Dôležité upozornenie

  • Dojčenie je pre novorodencov a dojčatá najlepší spôsob výživy. Materské mlieko je najprirodzenejšou výživou novorodenca a dojčaťa a poskytuje dieťaťu všetky potrebné živiny. Svetová zdravotnícka organizácia aj európske odborné pediatrické spoločnosti odporúčajú mamičkám výhradne dojčiť minimálne do ukončeného 6. mesiaca života dieťaťa. To plne podporuje aj spoločnosť HERO.
  • Pre zdravie dojčiat je dôležité dôsledné dodržiavanie návodu na prípravu.
  • Potravina pre zvláštnu výživu.

Informácie o produkte

Výrobca: HERO CZECH s.r.o.
Značka: SUNAR PREMIUM
Produktová rada: Sunar premium
Kód výrobku: 358173
Kód EAN: 8592084411435
Držiteľ rozhodnutia: HERO CZECH s.r.o.

Upozorňujeme: Dojčenie je najprirodzenejší spôsob výživy vášho dieťaťa, pretože materské mlieko je v prvých mesiacoch života to najlepšie. Obsahuje všetko, čo dieťa potrebuje k zdravému vývoju a zároveň poskytuje ochranu pred rôznymi chorobami a prináša výhody pre vás i vaše dieťa. Pokračovacie dojčenské mlieko nie je určené ako náhrada materského mlieka počas prvých šiestich mesiacov života. Rozhodnutie začať s podávaním príkrmov, vrátane akejkoľvek výnimky z pravidla, do veku šiestich mesiacov, by malo byť prijímané len na základe odporúčania lekára alebo osoby kvalifikovanej v oblasti výživy, farmácie alebo starostlivosti o matku a dieťa, v závislosti na individuálnom raste a vývojových potrebách konkrétneho dojčaťa. Pri kŕmení dieťa vždy držte v náručí. Nenechávajte dieťa bez dozoru, inak môže dôjsť k zakuckaniu.

Recenzie (1)

Recenzie SUNAR premium 1 600 g

Recenzie od 1 užívateľa s celkovým hodnotením 80 %.

Pridať recenziu produktu

80 %

spokojenost

miminko sebobou tolik v noci nešije, je šetrnější k bříšku

Prečo je to po česky?

Diskusia

Diskusia SUNAR premium 1 600 g

 

Mohlo by vás zaujímať


Načítavam

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam