Obľúbené položky

Úvodná strana » Potreby pre deti a mamičky » Detská výživa » Nápoje pre deti » Šťavy, detské nápoje

Šťavy, detské nápoje

Vodu a jej význam v našom živote nie je potrebné nikomu z nás pripomínať. Dodržovanie správneho pitného režimu je veľmi dôležité nielen pre dospelých, ale i pre deti. Voda sa totiž mimo iné zúčastňuje všetkých biochemických procesov v tele, preto je potrebné dbať na jej dostatočný prísun a to práve u detí.

Niekedy to s kontrolovaním pitného režimu býva obtiažne i u dospelých. A čo potom s deťmi? Pokiaľ nie je voda s nejakou príchuťou (v horších prípadoch tiež sladká), väčšinou ju odmietajú piť.

Existuje riešenie

V dnešnej dobe, kedy si musíme dávať pozor na vysoké obsahy farbív a umelých sladidiel v nápojoch, sa pitie štiav môže zdať desivé. Ale nie je, pokiaľ zvolíte domácu prípravu alebo aspoň osvedčenú kvalitu zeleninových a ovocných nápojov Hipp (BIO). Deťom bude nielen chutiť, ale bude tiež prínosom pre ich zdravie.

Sklenené fľaše (konečne sa nejedná o PET) sú uzavreté praktickým viečkom, ktoré bráni samovoľnému vytekaniu nápoja, čo ocenia i mamičky veľmi aktívnych detí.

Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
Značka:
Všetky

Rozbaliť filter

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Chat - poradíme vám