Obľúbené položky

Úvodná strana » Deti a mamičky » Detská výživa » Nápoje » Šťavy

Šťavy

Vodu a jej význam v našom živote nie je potrebné nikomu z nás pripomínať. Dodržovanie správneho pitného režimu je veľmi dôležité nielen pre dospelých, ale i pre deti. Voda sa totiž mimo iné zúčastňuje všetkých biochemických procesov v tele, preto je potrebné dbať na jej dostatočný prísun a to práve u detí.

Niekedy to s kontrolovaním pitného režimu býva obtiažne i u dospelých. A čo potom s deťmi? Pokiaľ nie je voda s nejakou príchuťou (v horších prípadoch tiež sladká), väčšinou ju odmietajú piť.

Existuje riešenie

V dnešnej dobe, kedy si musíme dávať pozor na vysoké obsahy farbív a umelých sladidiel v nápojoch, sa pitie štiav môže zdať desivé. Ale nie je, pokiaľ zvolíte domácu prípravu alebo aspoň osvedčenú kvalitu zeleninových a ovocných nápojov Hipp (BIO). Deťom bude nielen chutiť, ale bude tiež prínosom pre ich zdravie.

Sklenené fľaše (konečne sa nejedná o PET) sú uzavreté praktickým viečkom, ktoré bráni samovoľnému vytekaniu nápoja, čo ocenia i mamičky veľmi aktívnych detí.

Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
Cena (Eur):

Značka

Druh tovaru

Kľúčová vlastnosť

Neobsahuje

Forma výrobku

Jednotkové množstvo

 • HAMI ČAJ INSTANTNÝ OVOCNÝ 200 G

  HAMI ČAJ INSTANTNÝ OVOCNÝ 200 G

  Akcia

  skladom

  Nový ovocný nápoj Hami deťom chutí a pomáha im dobre rásť a vyjíjať sa, pretože im každý deň dodá potrebné množstvo tekutín.Lahodná a osviežujúca ovocná chuť a vôňa Hami, ktorú si Vaše dieťatko určite obľúbi, vzniká vďaka jedinečnej receptúre a prvotriednej kvalite použitých surovín – šípok, malín, pomarančov, broskýňa ibišteka. Navyše je príprava instantného granulovaného čaju Hami jednoduchá a rýchla, takže ušetríte čas, ktorý potom môžete venovať svojmu dieťaťu. 100 g granulátu obsahuje priemerne: Energia 1647 kJ/ 388 kcal Bielkoviny < 0,1 g Sacharidy 96,9 g Tuky < 0,1 g Sodík < 0,001 g Vitamín C 75 mg Zloženie granulátu: Dextróza, cukr, ovocné extrakty a prášky 3 % (ibišek, šípky, maliny, pomaranč, broskyňová šťáva), prírodná aróma (malina, broskyňa), regulátor kyselosti (kyselina citrónová), maltodextrín, vitamín C. Potravina na osobité výživové účely pre dojčatá a malé deti. Výborná chuť a vôňa. Obsahuje prierodzene bezlepkové suroviny. Zodpovedá odporúčaniam Českej pediatrickej společnosti. Neobsahuje konzervačné látky, umelé farbivá. Aromatizovaný prírodnou arómou. Obsahuje vitamín C. Príprava: Do šálky nalejte 100 ml čerstvo prevarenej pitnej vody pre dojčatá, pridajte 5 g (približne 1,5 čajovej lyžičky)granulátu a zamiešajte. Pri podávaní nápoja z dojčenskej fľaše dieťatu flašku sami pridržiavajte a nepoužívajte ju ako náhradu za cumeľ. Odporúčame Vám tiež čo najskôr naučiť dieťa piť z hrnčeka alebo nápoj podávať lyžičkou. Prispejete tým k ochrane jeho zúbkov pred zubným kazom. Pripravený nápoj spotrebujte do 12 hodin. Obsah otvoreného balenia po každom použití rádne uzatvorte a spotrebujte do 3 mesiacov. Je dôležité presne dodržiavať návod na prípravu.

  3,86 € -3% 3,99 €

 • HIPP Šťava Hrušková BIO 200 ml

  HIPP Šťava Hrušková BIO 200 ml

  Akcia

  skladom

  HIPP Hrušková šťava Doplnkový prípravok na výživu dojčiat a malých detí od ukončeného 4. mesiaca. Vhodné pre deti ohrozené alergiou. Prítomnosť škodlivín je veľmi prísne kontrolovaná. Šťava obsahuje 100%-ný podiel ovocia. bez prídavku cukru neobsahuje aromatické látky bez prídavku farbív nízky obsah kyselín bez konzervačných látok zmäkčuje stolicu bez prídavku mliečnej bielkoviny prirodzene bezlepkové Balenie: 200 ml Výrobca: HIPP

  1,61 €

 • SUNÁREK rozpustný nápoj dobrú noc medovka 200 g

  SUNÁREK rozpustný nápoj dobrú noc medovka 200 g

  Akcia

  skladom 3 - 5 ks

  Detský rozpustný nápoj obohatený o prebiotickú vlákninu a vitamín C. Nápoj je vhodný od ukončeného 4. mesiaca veku. Bez pridanej sacharózy. Výhod výrobku Lahodná chuť prispieva k správnemu dodržovaniu pitného režimu vašeho dieťaťa. S vlákninou a vitamínom C. Bez pridanej sacharózy. Zaujíma Vás zloženie Glukóza, maltodextrín, prebiotická vláknina, Inulín (3%), medovkový extrakt 1,25%, hruškový prášok 0,85% (hruškový koncentrát, maltodextrín), prírodná hruškový aróma, vitamín C. Návod na prípravu Ohrejte dojčenskú vodu na požadovanú teplotu. Prevarenú vodu ochlaďte (na 40 ° C) a v 100 ml rozpustite 2 zarovnané lyžičky (5 g) granulátu. Zamiešajte. Neprisladzujte. Je možné pripravovať a podávať za tepla i za studena.

  3,54 € -21% 4,46 €

 • SUNÁREK rozpustný nápoj malina 200 g

  SUNÁREK rozpustný nápoj malina 200 g

  Akcia

  skladom 3 - 5 ks

  Detský rozpustný nápoj obohatený o prebiotickú vlákninu a vitamín C. Nápoj je vhodný od ukončeného 6. mesiaca veku. Bez pridanej sacharózy. Výhod výrobku Lahodná chuť prispieva k správnemu dodržovaniu pitného režimu vašeho dieťaťa. S vlákninou a vitamínom C. Bez pridanej sacharózy. Zaujíma Vás zloženie Glukóza, maltodextrín, ibištekový extrakt, prebiotická vláknina Inulín 3%, šípkový extrakt, malinový prášok 0,56% (zodpovedá 4,2% čerstvých malín, maltodextrín, regulátor kyslosťou kyselina citrónová), vitamín C, sušený jablčný prášok (maltodextrín , jablčná šťava, regulátor kyslosti kyselina citrónová), prírodná jablkové aróma, prírodná malinová aróma. Návod na prípravu Ohrejte dojčenskú vodu na požadovanú teplotu. Prevarenú vodu ochlaďte (na 40 ° C) a v 100 ml rozpustite 2 zarovnané lyžičky (5 g) granulátu. Zamiešajte. Neprisladzujte. Je možné pripravovať a podávať za tepla i za studena.

  3,54 € -21% 4,46 €

 • HAMI NÁPOJ JABLKO 175 ML

  skladom

  Ovocné nápoje Hami Novú ovocnú chuť v jedálnom lístku dieťatka môžete podporiť aj ovocnými nápojmi Hami. Sú to 100% šťavy bez cukru, vyrobené z kontrolovaných surovín a samozrejme bez konzervačných látok a farbív. Navyše sa do nich pridáva vitamín C. Môžu sa deťom podávať od ukončeného 4. mesiaca a začína sa klasicky nápojmi z jablka a mrkvy. Neskôr sa pridáva na výber ešte napríklad chuť broskyne, čiernych ríbezlí a ďalšie. Bez prídavku cukru (sacharózy). Obohatené vitamínom C. Neobsahujú konzervačné látky, umelé farbivá ani arómy. Obsah sodíka menej ako 30 mg/100 g. Hmotnosť výrobku: 175 g Od ukončeného 6. mesiaca 100 g výrobku obsahuje priemerne: Energia 180 kJ/43 kcal Bielkoviny rastlinné 0,3 g Sacharidy 10,1 g Tuky 0,1 g Zloženie: Jablčná šťava z koncentrátu (48 %), broskyne (30 %), jablká (20 %), vitamín C (min. 25 mg/100 g). Náš tip Rýchla detská výživa Vo vode asi 5 minút povaríme olúpané stredne veľké jablko zbavené jadier. K uvarenému jablku pridáme kúsok banánu, ovocný nápoj Hami (napr. jablko, mrkva) a všetko dobre rozmixujeme. Je možné pridať aj detské piškóty.

  0,82 €

 • HIPP Šťava Marhuľový nápoj BIO 200 ml

  HIPP Šťava Marhuľový nápoj BIO 200 ml

  Akcia

  skladom > 5 ks

  HIPP Marhuľový nápoj Dojčenský nápoj z prisladenej ovocnej drene, vhodný pre kojencov od ukončeného 4. mesiaca. Prítomnosť škodlivín je veľmi prísne kontrolovaná. neobsahuje aromatické látky bez prídavku farbív nízky obsah kyselín bez konzervačných látok normalizuje stolicu bez prídavku mliečnych bielkovín prirodzene bezlepkové Balenie: 200 ml Výrobca: HIPP

  1,49 € -17% 1,80 €

 • SUNÁREK rozpustný nápoj fenikel 200 g

  SUNÁREK rozpustný nápoj fenikel 200 g

  Akcia

  skladom 3 - 5 ks

  Detský rozpustný nápoj obohatený o prebiotickú vlákninu a vitamín C. Nápoj je vhodný od ukončeného 1. týždňa veku. Bez pridanej sacharózy. Výhod výrobku Lahodná chuť prispieva k správnemu dodržovaniu pitného režimu vašeho dieťaťa. S vlákninou a vitamínom C. Bez pridanej sacharózy. Zaujíma Vás zloženie Glukóza, maltodextrín, feniklový prášok 2,84% (maltodextrín, feniklový extrakt), prebiotická vláknina Inulín (3%), vitamín C. Návod na prípravu Ohrejte dojčenskú vodu na požadovanú teplotu. Prevarenú vodu ochlaďte (na 40 ° C) a v 100 ml rozpustite 2 zarovnané lyžičky (5 g) granulátu. Zamiešajte. Neprisladzujte. Je možné pripravovať a podávať za tepla i za studena.

  3,54 € -21% 4,46 €

 • HAMI NÁPOJ HROZNO MEDOVKA 300ML

  HAMI NÁPOJ HROZNO MEDOVKA 300ML

  Akcia

  skladom

  Ktoré spĺňa veľmi prísne legislatívne požiadavky na kvalitu platné pre dojčenskú výživu. Hami Tea sú bez konzervačných látok, umelých farbív a aróm, ako stanovuje legislatíva.

  1,26 € -21% 1,60 €

 • HAMÉ Kojenecký nápoj Jablko-Meruňka 210ml

  skladom 1 - 2 ks

  Ovocný nápoj Méďa Jablko-Meruňka – osvěžující a zdravý nápoj s příchutí čerstvých jablek a meruňky je vynikajícím prostředkem jak zahnat žízeň těch nejmenších. Složení: voda,jablečná dřeň,jablečný koncentrát,meruňková dřeň, antioxidant-kyselina askorbová,vitamín C (min.12,5 mg ve 100 ml, t.j.50 % směrné dávky pro kojence a 21 % pro ostatní spotřebitele) Nutriční hodnoty ve 100 ml výrobku:využitelná energie 165 kJ(t.j. 39 kcal),0.1 g bílkovin,9.4 g sacharidů,0.1 g tuků Podíl ovocné složky v nápoji: min.15 % Objem: 210 ml Neobsahuje lepek,chemické konzervační látky,umělá barviva ani aroma

  0,77 €

 • SUNÁREK rozpustný nápoj dobré ráno šípka 200 g

  SUNÁREK rozpustný nápoj dobré ráno šípka 200 g

  Akcia

  skladom 3 - 5 ks

  Detský rozpustný nápoj obohatený o prebiotickú vlákninu a vitamín C. Nápoj je vhodný od ukončeného 4. mesiaca veku. Bez pridanej sacharózy. Výhod výrobku Lahodná chuť prispieva k správnemu dodržovaniu pitného režimu vašeho dieťaťa. S vlákninou a vitamínom C. Bez pridanej sacharózy. Zaujíma Vás zloženie Glukóza, maltodextrín, prebiotická vláknina, Inulín 3%, šípkový extrakt 1,7%, prírodná čučoriedková aróma, čučoriedkový extrakt 0,4%, vitamín C. Návod na prípravu Ohrejte dojčenskú vodu na požadovanú teplotu. Prevarenú vodu ochlaďte (na 40 ° C) a v 100 ml rozpustite 2 zarovnané lyžičky (5 g) granulátu. Zamiešajte. Neprisladzujte. Je možné pripravovať a podávať za tepla i za studena.

  3,54 € -21% 4,46 €

 • SUNÁREK rozpustný nápoj jablko 200 g

  SUNÁREK rozpustný nápoj jablko 200 g

  Akcia

  skladom 3 - 5 ks

  Detský rozpustný nápoj obohatený o prebiotickú vlákninu a vitamín C. Nápoj je vhodný od ukončeného 6. mesiaca veku. Bez pridanej sacharózy. Výhod výrobku Lahodná chuť prispieva k správnemu dodržovaniu pitného režimu vašeho dieťaťa. S vlákninou a vitamínom C. Bez pridanej sacharózy. Zaujíma Vás zloženie Glukóza, maltodextrín, prebiotická vláknina Inulín 3%, jablčný prášok 2,2% (sušená jablčná šťava a jablčná dreň - zodpovedá 9,9% čerstvých jabĺk, maltodextrín, regulátor kyslosti: kyselina citrónová), šípkový extrakt, prírodná jablčnej aróma, regulátor kyslosti : kyselina jablčná, vitamín C, feniklový extrakt. Návod na prípravu Ohrejte dojčenskú vodu na požadovanú teplotu. Prevarenú vodu ochlaďte (na 40 ° C) a v 100 ml rozpustite 2 zarovnané lyžičky (5 g) granulátu. Zamiešajte. Neprisladzujte. Je možné pripravovať a podávať za tepla i za studena.

  3,54 € -21% 4,46 €

 • HIPP Šťava Mrkvový nápoj BIO 200 ml

  HIPP Šťava Mrkvový nápoj BIO 200 ml

  Akcia

  skladom

  od ukončeného 4. mesiaca v BIO kvalite prirodzene bezlepkový

  1,62 €

 • HAMI NAPOJ JABLKO MRKVA BANAN 300ML OD 7M - 406941

  HAMI NAPOJ JABLKO MRKVA BANAN 300ML OD 7M - 406941

  Akcia

  skladom

  Ovocný nápoj určený pre deti od ukončeného 6. mesiaca. Ovocná dužina pre spoznanie novej konzistencie. Bez pridaného cukru. Zdroj vitamínu C. Doporučené použitie  Nepodávajte pred spaním alebo v noci. Fľaštičku nepoužívajte ako náhradu za cumlík a skráťte dobu pitia na minimum. Odporúčame podávať z hrnčeka alebo lyžičkou. Pri otvorení musí viečko klapnúť. Pred použitím zamiešajte. Nespotrebované množstvo skladujte v uzatvorenej fľaštičke v chladničke a spotrebujte do 48 hodín. Zloženie nápoja šťava z koncentrátu (37,8 %), voda, jablčné pyré (22 %), banánové pyré (8 %), mrkvové pyré (5%), vitamín C Rada pre Vás Keď budete Vášmu dieťaťu ponúkať jedlo a pitie s pestrými chuťami a vôňami, bude neskôr s menšou pravdepodobnosťou odmietať nové druhy potravín.

  1,26 € -13% 1,45 €

 • HIPP Šťava Jablkovo-hroznová BIO 200 ml

  HIPP Šťava Jablkovo-hroznová BIO 200 ml

  Akcia

  skladom

  HIPP Hroznovo-jablková šťava Doplnkový prípravok na výživu dojčiat a malých detí od ukončeného 4. mesiaca. Vhodné pre deti ohrozené alergiou. Prítomnosť škodlivín je veľmi prísne kontrolovaná. Šťava obsahuje 100% podiel ovocia. bez prídavku cukru neobsahuje aromatické látky bez prídavku farbív nízky obsah kyselín bez konzervačných látok zmäkčuje stolicu bez prídavku mliečnej bielkoviny prirodzene bezlepkové Balenie: 200 ml Výrobca: HIPP

  1,61 €

 • HIPP ORS 200 MRKVOVO - RYŽOVÝ ODVAR PROTI HNAČKE 200 ML

  HIPP ORS 200 MRKVOVO - RYŽOVÝ ODVAR PROTI HNAČKE 200 ML

  Akcia

  skladom

  Vďaka kombinácii mrkvy, ryže a minerálnych látok v HIPP ORS 200 môžu byť už na začiatku liečby pridávané dobre stráviteľné živiny. Sliznica sa tak môže rýchlo zotaviť. Dôležité upozornenie: U dojčiat a malých detí môžu aj ľahké hnačky viesť k vážnym ochoreniam. Preto o hnačkách vždy informujte svojho pediatra. Pri neustávajúcom zvracaní alebo pokiaľ po max. 8 hodinách od podania HIPP ORS 200 hnačka neustúpi, je treba opäť informovať lekára! U dojčiat, ktoré sú výhradne dojčené a dojčiat so zvýšeným rizikom alergie, by malo byť HIPP ORS 200 podávané až po zavedení podávania prvých príkrmov (mrkvy alebo inej stravy pre dojčatá). 200 ml od ukončeného 4. mesiaca proti hnačke bez laktózy a mliečnych bielkovín prirodzene bezlepkový

  1,84 €

 • SUNÁREK rozpustný nápoj pomaranč 200 g

  SUNÁREK rozpustný nápoj pomaranč 200 g

  Akcia

  skladom 3 - 5 ks

  Detský rozpustný nápoj obohatený o prebiotickú vlákninu a vitamín C. Nápoj je vhodný od ukončeného 8. mesiaca veku. Bez pridanej sacharózy. Výhod výrobku Lahodná chuť prispieva k správnemu dodržovaniu pitného režimu vašeho dieťaťa. S vlákninou a vitamínom C. Bez pridanej sacharózy. Zaujíma Vás zloženie Glukóza, maltodextrín, prebiotická vláknina Inulín 3%, pomarančový prášok 1,73% (zodpovedá 7% pomarančovej šťavy, glukózový sirup, protihrudkujúca látka oxid kremičitý), ibištekový extrakt, rastlinný extrakt (svetlica farbiarsky, maltodextrín, regulátor kyslosti: kyselina citrónová), prírodná pomarančová aróma, vitamín C, regulátor kyslosti: kyselina citrónová, citrónový prášok 0,29% (citrónová šťava, glukózový sirup, protihrudkujúca látka oxid kremičitý), mandarínkový prášok (mandarínková šťava, glukózový sirup). Návod na prípravu Ohrejte dojčenskú vodu na požadovanú teplotu. Prevarenú vodu ochlaďte (na 40 ° C) a v 100 ml rozpustite 2 zarovnané lyžičky (5 g) granulátu. Zamiešajte. Neprisladzujte. Je možné pripravovať a podávať za tepla i za studena.

  3,54 € -21% 4,46 €

 • KUBÍK Play jahoda 0.4l

  skladom

  Kubík připravil novou řadu dětských nápojů Kubík Play. Tyto nápoje jsou baleny v praktické PET obalu unikátní technologií Top Aseptic, která zaručuje, že nápoje neobsahují žádné konzervační látky ani umělá barviva. Speciální membrána v obalu a nízká teplota při plnění výrobku zaručuje jeho výbornou přírodní chuť a vysokou kvalitu. Dávkování Před otevřením protřepat a po otevření uchovávat v chladničce a spotřebovat do 24 hodin. Chraňte před přímým slunečním světlem. Případný sediment ovocno-zeleninové složky není na závadu. Složení voda, šťávy z koncentrátů, cukr (D) a nebo glukoso-fruktosový sirup (G), regulátor kyselosti (kyselina citrónová), vitamínová směs, aroma

  0,58 €

 • HIPP Šťáva Jablečno-malinová BIO 200 ml

  skladom 1 - 2 ks

  Vhodná pro citlivý dětský organismus. V BIO kvalitě. Bez přídavku cukrů (obsahuje přirozeně se vyskytující cukr). S vitaminem C, bez přídavků barviv, konzervačních látek, aromat a mléčných složek. Neobsahuje geneticky modifikované suroviny. Neobsahuje lepek. Před použitím protřepat. Lze používat i ve směsi s pitnou vodou, k uhašení žízně. Případný zbytek nápoje uzavřete ve skleničce a uložte do chladničky. Spotřebujte do 3 dnů po otevření. V případě použití lžičky, použijte lžičku plastovou, aby nedošlo k poškození skleničky.

  1,62 €

 • HIPP Šťava z červených plodov BIO 200 ml

  HIPP Šťava z červených plodov BIO 200 ml

  Akcia

  skladom

  HIPP Šťava z červených plodov Doplnkový prípravok na výživu dojčiat a malých detí od ukončeného 6. mesiaca. Prítomnosť škodlivín je veľmi prísne kontrolovaná. Šťava obsahuje 100% podiel ovocia. bez prídavku cukru neobsahuje aromatické látky bez prídavku farbív nízky obsah kyselín bez konzervačných látok normalizuje stolicu bez prídavku mliečnej bielkoviny prirodzene bezlepkové Balenie: 200 ml Výrobca: HIPP

  1,56 € -1% 1,57 €

 • Kubík Play šťáva mrkev + pomeranč + limetka 0.4l

  skladom

  Užití Kubík připravil novou řadu dětských nápojů Kubík Play. Tyto nápoje jsou baleny v praktické PET obalu unikátní technologií Top Aseptic, která zaručuje, že nápoje neobsahují žádné konzervační látky ani umělá barviva. Speciální membrána v obalu a nízká teplota při plnění výrobku zaručuje jeho výbornou přírodní chuť a vysokou kvalitu. Účinné látky Koncentrát mrkve Ovocné koncentráty Glukózo-fruktzový sirup Dávkování Před otevřením protřepat a po otevření uchovávat v chladničce a spotřebovat do 24 hodin.

  0,58 €

 • SUNÁREK rozpustný napoj hermancek 200 g

  SUNÁREK rozpustný napoj hermancek 200 g

  Akcia

  skladom 3 - 5 ks

  Detský rozpustný nápoj obohatený o prebiotickú vlákninu a vitamín C. Nápoj je vhodný od ukončeného 4. mesiaca veku. Bez pridanej sacharózy. Výhod výrobku Lahodná chuť prispieva k správnemu dodržovaniu pitného režimu vašeho dieťaťa. S vlákninou a vitamínom C. Bez pridanej sacharózy. Zaujíma Vás zloženie Glukóza, maltodextrín, prebiotická vláknina inulín 3%, harmančekový extrakt 2,84% (maltodextrín, harmančekový extrakt), vitamín C. Návod na prípravu Ohrejte dojčenskú vodu na požadovanú teplotu. Prevarenú vodu ochlaďte (na 40 ° C) a v 100 ml rozpustite 2 zarovnané lyžičky (5 g) granulátu. Zamiešajte. Neprisladzujte. Je možné pripravovať a podávať za tepla i za studena.

  3,54 € -18% 4,30 €

 • HIPP JABLKOVY ODVAR 200 ml Výživový doplnok

  HIPP JABLKOVY ODVAR 200 ml

  Akcia

  skladom

  Určené pre zvláštne lekárske účely - ORS 200 je možné používať len na základe odporúčania lekára alebo osoby kvalifikovanej v oblasti výživy, farmácie alebo starostlivosti o matku a dieťa.

  1,87 € -2% 1,90 €

 • HIPP Šťava z červených plodov BIO 500 ml

  HIPP Šťava z červených plodov BIO 500 ml

  Akcia

  skladom do 24 hodín

  HIPP Šťava z červených plodov Doplnkový prípravok na výživu dojčiat a malých detí od ukončeného 6. mesiaca. Prítomnosť škodlivín je veľmi prísne kontrolovaná. Šťava obsahuje 100% podiel ovocia. bez prídavku cukru neobsahuje aromatické látky bez prídavku farbív nízky obsah kyselín bez konzervačných látok normalizuje stolicu bez prídavku mliečnej bielkoviny prirodzene bezlepkové Balenie: 500 ml Výrobca: HIPP

  3,45 € -1% 3,48 €

 • HIPP Šťava Slivková BIO 200 ml

  HIPP Šťava Slivková BIO 200 ml

  Akcia

  3 dni

  HIPP Slivkový nápoj Dojčenský nápoj z prisladenej slivkovej šťavy, vhodný pre kojencov od ukončeného 4. mesiaca. Prítomnosť škodlivín je veľmi prísne kontrolovaná. neobsahuje aromatické látky bez prídavku farbív nízky obsah kyselín bez konzervačných látok zmäkčuje stolicu bez prídavku mliečnej bielkoviny prirodzene bezlepkové Balenie: 200 ml Výrobca: HIPP

  1,49 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam