Podrobné informácie

Patentovaný výrobok, pomocou ktorého môžete hocikedy získať všetko, čo poskytuje jaskynná soľná terapia.

Informácie o produkte

Výrobca: B.B.SYSTÉM KFT.BUDAPEST
Značka: B.B.SYSTÉM
Kód výrobku: 45364
Kód EAN: 5999881111026
Držiteľ rozhodnutia: B.B.SYSTÉM KFT.BUDAPEST

Koncom 20.stor. sa výrazne zvýšil počet alergických, astmatických a iných ochorení spojených s dýchacím ústrojenstvom. Táto skutočnosť je priamym dôsledkom toho, že naše dýchacie orgány sú denne vystavené množstvu škodlivých, ovzdušie znečisťujúcich látok. Ich negatívnemu vplyvu sa neubránime. Tak ako sa snažíme o ochranu pokožky či vlasov pred týmito škodlivými látkami, takisto je potrebné udržiavať, chrániť a očistiť aj naše dýchacie orgány.

Jaskynné terapie

Jaskynné terapie sú preto také úspešné a účinné, lebo vdychovaním roztoku soľných kryštálikov sa dýchacie orgány nielen takmer vyčistia, ale čo je veľmi dôležité, ukľudnia a regenerujú sa.

Dýchaním cez keramické filtre „Soľnej fajky“ spolu s vlhkým vzduchom sa dostávajú na úrovni mikrónov do každého kútika dýchacej sústavy blahodarné účinné látky soľných kryštálikov, starostlivo ukrývané 20-22 miliónov rokov.

Výroba

Medzi keramické filtre sú povyberané také soľné kryštáliky, ktoré pochádzajú z najznámejších liečebných soľných jaskýň Európy, kde sa aj podľa lekárskych štatistických údajov dosahuje až 90%-né zlepšenie stavu pacientov trpiacich rôznymi chorobami dýchacích ciest.

Je veľmi dôležité, že fajka má ručne vyrobenú keramickú nádobku, ktorá neobsahuje lepidlo ani žiaden umelohmotný materiál. Jedine takto sa dá zaručiť poriadne čistenie a kvalitný účinok fajky.

Prístroj obsahuje tieto účinné látky

  • cca 5-6Dg vyselektovaných soľných kryštálikov z obdobia halitu
  • NaCl 98,7%, CaSO4 0,1%, MgCl2 0,028%, CaCl2 0,13%, Fe203 0, 00056%, váha ďalej obsahuje ešte K, J, Br.
  • prístroj obsahuje účinné látky na obdobie 5 rokov

Odporúčané použitie

Niekoľkominútovým pravidelným užívaním môžete priaznivo ovplyvniť rôzne alergické ochorenia dýchacích ciest, astmu, bronchitídu, zápal priedušiek, nádchu, infekčné zápaly dýchacích ciest a v neposlednom rade, problémy dýchacích ciest spôsobené fajčením.

Soľnú terapiu, ktorú poskytuje prístroj, môžeme doplniť o silicovú terapiu. Kvapnutím minimálneho množstva /stotinka kvapky/ silice, resp. čisto prírodného vonného oleja na spodný keramický filter „Soľnej fajky“ môžete zvýšiť účinnosť látok nachádzajúcich sa v soľných krištálikoch, lebo správne volené vonné oleje majú tiež regeneračné, čistiace a ukľudňujúce vlastnosti. /napr. eukalyptus, myrha, mäta pieporná atď./. Použitím vonných olejov sa môže spodný filter prístroja sfarbiť, čo však nemá vplyv na jeho účinnosť.

Návod

"Soľnú fajku" sa doporučuje používať - inhalovať 15-20 minút denne (spôsobom - nádych ústami cez inhalátor, výdych nosom), pri výraznejších akútnych ťažkostiach aj dlhšie, t.j. niekoľkokrát denne. Pravidelné užívanie uľahčuje vykašliavanie hlienov, zlepšuje priechodnosť dýchacích ciest, zákazníci udávajú, že sa im lepšie dýcha, majú “väčšie pľúca”, čo odráža aj zlepšenie vitálnej kapacity pľúc.

Recenzie (3)

Recenzie produktu VITAFIT soľná fajfka inhalátor pre deti sloník

Pridať recenziu produktu

(5) (6)

100 %

som zatial s kupou solneho slonika spokojna

  • pre deti atraktivny slonik,sikovny do ruky lahka manipulacia

(7) (8)

60 %

Zatiaľ uplynulo málo času aby som dokazala zhodnotiť jeho účinky, ale dúfam že budú, samozrejme že je viditeľné zlepšenie

(6) (3)

80 %

Prijatelná cena, vhodnosť pre deti s krásnym dizajnom sloníka.

  • Rozumná cena, pekný dizajn,
  • Nič

Diskusia

Diskusia k produktu VITAFIT soľná fajfka inhalátor pre deti sloník

Pridať nový príspevok do diskusie