Úvodná strana Krása a osobná hygiena Kozmetické prístroje Soláriá

Soláriá na tvár

Nie nadarmo sa hovorí, že slnko je darcom života. Jeho lúče sa nielen starajú o to, aby vaša pleť bola pekne opálená, majú tiež preukázateľný vplyv na ľudskú psychiku. To vieme každý, že v zime, keď sú krátke dni a slnko sa ukáže len zriedka, bývame mrzutejší, unavenejší a bez energie. Tieto problémy vám môže pomôcť vyriešiť malé domáce solárium.

Zvolenému filtru nezodpovedá žiadny tovar

Zrušiť filter

Soláriá na tvár - detailný popis

Domáce tvárové solárium je cenovo dostupné a vďaka nemu si môžete dopriať slnko po celý rok. Opaľovanie pod domácim soláriom je zdravé a môžete ho mať, kedykoľvek sa vám zachce. Jeho ovládanie je jednoduché a intuitívne a umožňuje regulovať dĺžku opaľovania tak, ako vám to vyhovuje. Samozrejmosťou sú pribalené ochranné okuliare.

K soláriu je vhodné kúpiť si niektorý krém určený na starostlivosť o pokožku pri a po opaľovaní. Vyberte si ten, ktorý je vhodný práve pre váš typ pleti v sekcii Opaľovacie prostriedky. S opaľovaním to na prvýkrát nepreháňajte, menej je niekedy viac. A nezabudnite, že žiadne solárium celkom nenahradí ozajstné slnko a čerstvý vzduch.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Spýtajte sa lekárnika