Podrobné informácie

Vaše snahy schudnúť nemusia byť márne, teraz môžete jesť menej bez pocitu hladu. Slimax Femi + je určený pre ženy nad 40 rokov.

Informácie o produkte

Výrobca: SIMPLY YOU PHARMACEUTICALS A.S.
Značka: MAXIVITALIS
Kód výrobku: 330111
Kód EAN: 8594011212696
Držiteľ rozhodnutia: SIMPLY YOU PHARMACEUTICALS A.S.

Slimax femi+ je určený pre ženy nad 40 let.
Obsahuje aj ľanovú vlákninu, ktorá je zdrojom lignanov. Lignany vykazujú estrogénne účinky. Výživový doplnok, ktorý zníži kalorický príjem, pretože vytvára pocit nasýtenia. Slimax ™ Femi + zaistí, že budete jesť menej a nebudete hladovať.

Extra silná receptura s obsahom Glukomannanu, ľanovej vlákniny, chrómu a Spiruliny.
Glukomanán prispieva k zníženiu hmotnosti. Môžete jesť menej a nebudete hladovať. Chróm udržuje hladinu cukru v normále.

Zloženie 1 tobolky

Slimax™ femi+ (670 mg):
Glukomannan 500 mg
Ľanová vláknina 70 mg
Alginát sodný 35 mg
Xantanová guma 30 mg
Spirulina platensis 30 mg
Stearan horečnatý 5 mg
Chrom pikolinát 0,16 mg

(obsahuje 20 μg chrómu, odpovedá 50% *ODD=odporúčaná denná dávka).
Neobsahuje alergény. Obal tobolky je rastlinného pôvodu (hydroxypropylmethyl celulóza).

Dávkovanie a užívanie

Dávky na osobu sa líšia. Odporúčame 3x denne 2 kapsuly, 15 minút pred každým jedlom zapiť minimálne 1 pohárom vody (0,3). Dávku možno zvýšiť každých 5 dní o 1 kapsulu na jedno jedlo, až sa pocit hladu výrazne zníži. Neprekračujte maximálnu dávku.

Upozornenie

Slimax™ Femi + sa nesmie užívať pri precitlivenosti na jednu alebo viac zložiek, gastrointestinálnych ochoreniach, stenóze pažeráka alebo už existujúcich črevných ťažkostiach. Kapsuly sa prehĺtajú celé a pred užitím sa neotvárajú. Slimax ™ Femi + v kombinácii s liekmi môže znižovať ich účinnosť. Odporúčame teda užiť Vaše lieky minimálne 20 minút pred Slimax ™ Femi +. Nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ak si nie ste istí, či môžete užívať samostatne alebo v kombinácii s iným liekom, poraďte sa so svojím lekárom alebo lekárnikom. Nepoužívajte ako náhradu pestrej stravy. Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale.

Možné nežiaduce účinky

Na začiatku kúry sa môžu vyskytnúť mierne žalúdočné a črevné ťažkosti, napr. Riedka stolica, grganie, nadúvanie a zápcha. Nežiaduce účinky väčšinou do 3 dní zmizne.

Hmotnosť obsahu 90 toboliek: 76,00 g ±5%.
Vyrobené v ČR.

Recenzie

Recenzie produktu SLIMAX Femi+ 90 toboliek

Diskusia

Diskusia k produktu SLIMAX Femi+ 90 toboliek

Pridať nový príspevok do diskusie