Podrobné informácie

Prírodné BIO sladidlo bez kalorií.

Informácie o produkte

Výrobca: DeSen
Značka: DESEN
Produktová rada: DeSen Stevie prírodné BIO sladidlo
Kód výrobku: 239203
Kód EAN: 4260196990103
Držiteľ rozhodnutia: DeSen

Prírodné BIO sladidlo bez kalorií. DeSen má skvelú chuť, 0 kalórií, nezvyšuje hladinu cukru v krvi a je tak vhodnou náhradou cukru alebo umelých sladidiel pre osladenie nápojov (kávy, čaju) a všetkých typov potravín. Desen má skvelú chuť, 0 kalórií, nezvyšuje hladinu cukru v krvi a je tak vhodnou náhradou cukru alebo umelých sladidiel pre osladenie nápojov (kávy, čaju) a všetkých typov potravín. Vďaka týmto vlastnostiam je vhodná pre diabetikov alebo pri redukciách nadváhy.

Desen tablety - prírodné BIO sladidlo bez kalórií - 300 tabliet v praktickom dávkovači
Sladivosť 1 tbl. = 1 čajovej lyžičke cukru
Stévia je sladidlo v dávkovači vhodné pre diabetikov vyrobené z čistého prášku z rastliny Stevie rebaudiana. V bio kvalite.

Zloženie

Bio steviosid, uhličitan sodný, regulátor kyslosti, L-leucín

Čo je Stevia

Stevia rebaudiana Bertoni (skrátene stevia) je rastlina pochádzajúca z južnej Ameriky, kde je tiež už po stáročia používaná ako prírodné rastlinné sladidlo. Látky obsiahnuté v listoch stevia vyvolávajú pocit sladkej chuti, majú nulovú energetickú hodnotu a sú až 200 x sladší ako cukor.
V listoch stevia sú okrem iného tiež obsiahnuté: proteíny, vláknina, karbohydráty, železo, fosfor, vápnik, draslík, sodík, magnézium, zinok a vitamíny A a C.

Recenzie

Recenzie produktu DeSen SteviaPro 300 tabliet

Diskusia

Diskusia k produktu DeSen SteviaPro 300 tabliet

Pridať nový príspevok do diskusie