Podrobné informácie

Krém predchádza vysušovaniu pleti, skľudňuje ju a zvyšuje jej ochrannú funkciu proti škodlivým látkam.

Informácie o produkte

Výrobca: SEBA MED
Značka: SEBAMED
Kód výrobku: 236402
Kód EAN: 4103040166333
Držiteľ rozhodnutia: SEBA MED

Detská pleť je veľmi jemná a s nedostatkom lipidov. Až v prvých mesiacoch života dieťaťa sa utvára jej prirodzený ochranný plášť, a preto má sklon k vysušovaniu.

Účinky pleťového ochranného krému

Ochranný hydratačný komplex Vita-skvalén (lipidy a prírodné prísady - alantoín a kyselina hyaluronová) predchádza vysušovaniu pleti, upokojuje ju a zvyšuje jej ochrannú funkciu proti škodlivým látkam. Komplex lipidov a panthenolu chráni jemnú pleť okolo úst pred podráždením od slín.

Vďaka špeciálnemu aplikátoru sa jednoducho nanáša a rýchlo sa vstrebáva bez pocitu mastnoty. Hodnota pH 5,5 podporuje tvorbu a obnovu prirodzeného ochranného plášťa kože, ktorý sa vyvíja v prvých mesiacoch života.

Obsah: 50 ml

O výrobkoch Sebamed

Sebamed dodáva na trh desiatky kozmetických produktov určených pre zákazníkov všetkých vekových kategórií, ktoré sú vyvíjané za pomoci najmodernejších technológií. Majú pH 5,5 a prechádzajú prísnym testovaním. Obsahujú vysoko aktívne prísady, ktoré kožu efektívne vyživujú a čistia, bez toho, aby poškodili jej mierne kyslý ochranný plášť. Mimoriadnu účinnosť lekárskej kozmetiky Sebamed potvrdilo viac ako 100 vedeckých štúdií. Značka Sebamed iste zaujme všetkých jedincov, ktorí trpia citlivou pokožkou, majú malé deti a sú nároční na starostlivosť o svoju kožu.

Recenzie

Recenzie produktu SEBAMED Detský pleťový ochranný krém 50 ml

Diskusia

Diskusia k produktu SEBAMED Detský pleťový ochranný krém 50 ml

Pridať nový príspevok do diskusie