Podrobné informácie

Sprej na odstránenie bradavíc je založený na princípe tekutého dusíka, ktorý je využívaný praktickými lekármi. Bezpečný, účinný a jednoducho použiteľný, účinkuje rýchlym zmrazením bradavice.

Informácie o produkte

Výrobca: SCHOLL
Značka: SCHOLL
Kód výrobku: 64659
Kód EAN: 5038483238424
Držiteľ rozhodnutia: SCHOLL

Použitie
Scholl Sprej na odstránenie bradavíc je založený na princípe tekutého dusíka, ktorý je využívaný praktickými lekármi. Bezpečný, účinný a jednoducho použiteľný, účinkuje rýchlym zmrazením bradavice. Po aplikácii bradavice odpadne do 10-14 dní a na jej mieste dorastie zdravá koža. Zvyčajne stačí jedno použitie. Ak však bradavica pretrvá, aplikujte ďalšiu 2-3 dávky. Nevhodné pre deti mladšie ako 4 roky. Pred použitím si prečítajte návod na použitie (viď príbalový leták vnútri obalu).

Bradavice sú kožným ochorením, ktoré trápi veľa ľudí. Sú to nezhubné (benígne) novotvary, ktoré sú spôsobené vírusmi. Bradavice môžu byť rôzneho tvaru, veľkosti i farby podľa typu. Objavujú sa prevažne na koži, zriedka na sliznici. Každý človek sa s nimi v živote stretol, niekto osobne, iný u druhých ľudí. K najznámejšej liečbe patrí zmrazovanie tekutým dusíkom. Bradavice sú zdravotnou komplikáciou, ale aj estetickým problémom.

Bradavice (verrucae), nezhubné nádorčeky sa nevytvoria len tak samy od seba. Všetky ich typy sú spôsobené ľudským papilomavírusom (HPV), ktorý je prenosný. Okrem ich vzhľadu sa líšia aj inkubačnou dobou, niektoré sa môžu objaviť pár týždňov po nákaze, u iných trvá inkubácia niekoľko mesiacov (až dvadsať). Tvar, veľkosť, farba i miesto výsevu bradavíc sú dané ich typom.

Recenzie

Recenzie produktu SCHOLL Freeze Sprej na odstranenie bradavíc 80 ml

Diskusia

Diskusia k produktu SCHOLL Freeze Sprej na odstranenie bradavíc 80 ml

Pridať nový príspevok do diskusie