Podrobné informácie

Inovatívny receptúru s výťažkami z bavlny a aloe vera , ktorá odstraňuje prebytočný maz.

Informácie o produkte

Výrobca: Henkel SK
Značka: SCHAUMA
Produktová rada:
Kód výrobku: 298968
Kód EAN: 9000100673211 
Držiteľ rozhodnutia: Henkel SK

Svieža riešenie pre mastiace sa vlasy

Mastné vlasy trápia takmer každú tretiu ženu . Vlasy sa mastia , produkuje ak pokožka hlavy nadmerné množstvo kožného mazu - voskovej látky , ktorá udržuje vlasy pružné , jemné a zabraňuje ich vysúšaniu . Pokiaľ ale pokožka hlavy produkuje príliš veľa kožného mazu , vlasy sú ťažké , spľasnuté a bez života . Ak sa vám rýchlo mastia vlasy , je nesmierne dôležité používať šampón , ktorý je riadne umyje , ale zároveň je citlivý k pokožke hlavy . Preto odborníci na starostlivosť o vlasy od Schwarzkopf & Henkel vyvinuli novú radu pre mastiace sa vlasy Schauma Cotton Fresh s výťažkami z bavlny a aloe vera pre až 48-hodinový efekt sviežosti .

Nová Schauma Cotton Fresh sa skladá z jedinečného šampónu a bezoplachové starostlivosť v spreji pre mastiace sa vlasy . Obsahuje inovatívny receptúru s výťažkami z bavlny a aloe vera , ktorá odstraňuje prebytočný maz , stará o vlasy a je veľmi citlivá k pokožke hlavy .

Šampón s jemným pH pomáha regulovať nadmernú tvorbu kožného mazu a ľahko mastiacimi sa vlasom poskytuje intenzívnu osviežujúcu starostlivosť , ktorá zanecháva vlasy žiarivé a plné života .

Produkty radu Schauma Cotton Fresh boli vyvinuté pre mastiace sa vlasy ( prípadne vlasy , ktoré sa mastia pri korienku , ale majú suché končeky ) , a preto neobsahujú žiadne oleje ani silikóny a dokonale sa hodí pre časté umývanie .

Recenzie

Recenzie produktu SCHAUMA Šampón 400 ml Cotton fresh 

Diskusia

Diskusia k produktu SCHAUMA Šampón 400 ml Cotton fresh 

Pridať nový príspevok do diskusie