Úvodná strana Domácnosť a zvieratá Pracie prostriedky Pracie gély

SAVO Bez chlóru White Prací gél 20 pracích dávok gél

Kód výrobku: 455920

Odstráni aj odolné škvrny, pomáha odstraňovať baktérie a zanecháva vašu bielizeň hygienicky čistú a príjemne voňavú.

Viac informácií

Skladom zajtra

Pozajtra odosielame, u vás v piatok 23. 10.

Pozajtra odosielame, u vás v piatok 23. 10.

3,79 € (0,19 €/kapsle)
ZITENAX

Pridajte ešte


Načítavam

Podrobné informácie

SAVO Bez chlóru White Prací gél 20 pracích dávok gél

Pracie prípravky SAVO bez chlóru vďaka svojmu zloženiu bez chlóru nedráždi pokožku, a navyše sú šetrné k vášmu oblečeniu. Určite ich ocenia rodiny s deťmi. Nielen vďaka tomu, že zatočia aj s naozaj silnými škvrnami, ale aj kvôli tomu, že pomáhajú odstraňovať baktérie. Vaše deti tak budú mať oblečenie vždy hygienicky čisté bez akýkoľvek škvŕn.

Výhody nových pracích práškov a gélov SAVO Bez chlóru poslúžia dobre aj každému, kto má akýchkoľvek domácich miláčikov. Kto vie, čo si so sebou môžu naši miláčikovia priniesť v kožúšku z prechádzky? Pracie prípravky SAVO bez chlóru udržia vaše domovy aj pelechy vašich zvieracích miláčikov vždy hygienicky čisté.

Každému, kto aktívne trávi voľný čas či pravidelne športuje pomôžu nové pracie prípravky SAVO Bez Chlóru mať oblečenie vždy voňavé a svieže. Pracie prostriedky SAVO Bez chlóru pomôžu odstrániť baktérie, pre ktoré predstavuje vlhko a teplo ideálne prostredie. Vďaka tomu sa budete môcť bez obáv venovať vašim obľúbeným športovým činnostiam. Vyskúšajte nové pracie prípravky SAVO Bez chlóru pre hygienicky čisté prádlo.

 

Vlastnosti

  • Prací gél, 20 dávok
  • Určený pre biele oblečenie
  • Odstráni aj odolné škvrny
  • Pomáha odstraňovať baktérie
  • Rozžiari vaše biele prádlo
  • Zanechá oblečenie hygienicky čisté

Príprava a použitie

Dávkovanie pracieho gélu je 50 ml na 1 prác dávku. Všetky pracie prostriedky SAVO Bez chlóru sú vhodné na akýkoľvek druh bielizne okrem hodvábu a vlny.

Pokyny pre starostlivosť: Vždy dodržiavajte pokyny o starostlivosti o odevy na oblečenie. Tmavé oblečenie perte zvlášť. Skontrolujte farebnú stálosť oblečenia, než použijete neriedený tekutý prací prípravok na predčistenie. Nepoužívajte na hodváb a vlnu.

Zloženie

5-15% aniónové povrchovo aktívne látky, <5% enzýmy, neiónové povrchovo aktívne látky, optické zjasňovače, parfum, fosfonáty, polykarboxyláty, mydlo, Butylphenyl methylpropional, citronellol, geraniol, benzisothiazolinone, methylisothiazolinone, octylisothiazolinone

Na čo si dať pozor

  • Uchovávajte mimo dosahu detí
  • Zabráňte styku s očami. Pri zasiahnutí očí dôkladne oči vypláchnite vodou
  • Ľudia s citlivou alebo poškodenou pokožkou by sa mali vyvarovať dlhšieho kontaktu s výrobkom
  • Po použití si opláchnite ruky

Bezpečnostné varovanie

Spôsobuje vážne podráždenie očí. Uchovávajte mimo dosahu detí. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Vyberte kontaktné šošovky, ak sú nasadené a ak je možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak pretrváva podráždenie očí: Vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť. Obsahuje 1,2-benzisothiazol-3 (2H)-on, 2-n-oktyl-4-isothiazolin-3-on. Môže vyvolať alergickú reakciu.

Balenie 20 pracích dávok.  

Informácie o produkte

Výrobca: UNILEVER
Značka: SAVO
Kód výrobku: 455920
Kód EAN: 8710447396254
Držiteľ rozhodnutia: UNILEVER

Recenzie

SAVO Bez chlóru White Prací gél 20 pracích dávok gél

Diskusia

SAVO Bez chlóru White Prací gél 20 pracích dávok gél

 

Mohlo by vás zaujímať


Načítavam
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam