Úvodná strana Zdravie a lieky Ortopedické potreby Zdravotná obuv Sandále

Zdravotné sandále

Sandále máme všetci spojené s teplými dňami, dovolenkou, výletami. Tešia sa veľkej obľube. Sú vzdušné a pohodlné. Ale nie každé sú pre naše nohy „to pravé orechové“. Je dôležité vybrať kvalitné sandále, ktoré nám skvele padnú. Zdravotné sandále vás naviac zbavia množstva zdravotných problémov, namasírujú vám nohy a zlepšia krvný obeh. Nosíme sandále a asi ani netušíme, že ich pôvod siaha do ďalekej histórie – až do samotnej doby faraónov v starom Egypte. Od tých súčasných sa líšia hlavne použitými materiálmi. Dnes už asi sotva narazíme na drevené sandále alebo sandále z papyrusu a kože. Koža ale zostáva a kožené sandále patria k tým najobľúbenejším a nejžiadanejším.

V tejto kategórii doporučujeme


Načítavam

Zdravotné sandále - detailný popis

Prečo zdravotné sandále?

  • Uľavia nám od bolesti nôh – chodidiel, kolien i bedier.
  • Je to ideálna pomôcka pri poruchách klenby, ktorú masírujú a držia v správnej polohe.
  • Výstielka je väčšinou z prírodných materiálov takže nedráždia ani citlivú kožu.
  • vhodné i na šport a voľný čas, držia vašu nohu a chodidlo v správnej polohe.
  • Sú z odolných materiálov a dlhšie vydržia.

Letné zdravotné sandále pre deti

Nesmieme zabúdať na deti. Ich noha sa stále vyvíja a preto je zdravá obuv veľmi dôležitá. Predídete s ňou množstvu neduhov, ktoré trápia vás samotných. Naviac deti sú hlavne v lete, kedy sandále užijete, stále v pohybe, nabehajú a nachodia toho viac než my a ich noha potrebuje správne držanie.

Dámské sandále oslnia i pomôžu

Dámy väčšinou kupujú topánky radšej než muži. A u nás je ponuka naozaj široká. Ponúkame zdravotné dámske kožené sandále v obľúbených farbách. Vždy sa jedná o zdravotnú obuv, ktorá je pohodlná a zaistí vďaka optimálnemu anatomickému tvarovaniu podporu chodidlám. Jednoducho chodíte a bez toho aby ste si to uvedomovali, tiež rehabilitujete. Mnohé ženy si sandále obľúbili nielen ako letnú obuv, ale tiež ako napr. domácu obuv.

Pánske sandále prinesú zdravie i pohodlie

Muži síce tak nadšení do nákupu nových topánok väčšinou nie sú, ale sú nároční. Chcú pohodlie, najlepšie veľmi jednoduchú údržbu a jednoducho topánky len nazuť a ísť. A keď budú vedieť, že ich nové letné sandále im naviac môžu uľaviť od bolesti nôh alebo minimalizovať problémy spôsobené poruchou klenby, potom nebudú chcieť iné. A z farebnej škály si svoje nové letné zdravotné sandále iste vyberú – a to bez toho aby museli niekam chodiť.

Zdravotné sandále dnes držia krok s módou, naviac sú cenovo výhodné, pohodlné a vaše nohy vám budú za ne vďačné.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Spýtajte sa lekárnika