Podrobné informácie

Gélový rozjasňovač pleti

Informácie o produkte

Výrobca: AL MAWARED NATURAL BEAUTY
Značka: RIVAGE
Kód výrobku: 73949
Kód EAN: 6251004253266
Držiteľ rozhodnutia: AL MAWARED NATURAL BEAUTY

Úvod:

AHA rozjasňujúci gél na pleť má najpokrokovejšie

Zloženie pre zmierňovanie vrások. Prítomnosť AHA (Alpha Hydroxy Acid - kyseliny alfahydroxylovej) podporuje jemný píling, Ktorý odstraňuje Všetky odumretiu bunky z pleti bez spôsobenia akéhokoľvek podráždením. Póry pleti už nebude upchaté, a bunky tak mozu dýchať bezpečne a bez námahy.

Proces píling zvýši schopnosť-Slovakia pleti zachytiť potrebne hydratáciu a zabezpečiť stabilný pomer obsahu vlhkosti. AHA 3,5 Percenta.

Zloženie: Aqua (Voda), propylénglykol, Cyclomethicon, Dimethicon Copolyol, kyselina Mliečne, kyselina glykolová, kyselina citrónová, kyselina vínna, Dimethicon, Pantenol (Provitamín B5), arómy, konzervačné látky, Maris Sal (Soľ z Mŕtveho mora), alantoín.

Použití: Po vyčistení naneste malé množstvo AHA rozjasňujúceho gélu na pleť a jemne vmasírujte na tvár a krk krúživými pohybu kým gél nie je kompletne vstrebanie.Pre Ďalšie hydratáciu, použite Rivage denný Alebo nočný krém 30 minút po nanesení tohto gélu. Raz použite Ako nočnú kúru a počas dna použite RIVAGE krém na opaľovaním SPF 30.

Upozornenie: Neodporúča sa pre citlivé pleť vzhľadom na prítomnosť AHA (Alpha Hydroxy Acid - kyseliny alfahydroxylovej).

Recenzie

Recenzie produktu RIVAGE AHA GÉLOVÝ ROZJASŇOVAČ PLETI 60ML

Diskusia

Diskusia k produktu RIVAGE AHA GÉLOVÝ ROZJASŇOVAČ PLETI 60ML

Pridať nový príspevok do diskusie