Podrobné informácie

Zinok je dôležitý stopový prvok. Významne sa podieľa na funkcii imunitného systému. Priaznivo pôsobí na kvalitu pokožky, vlasov a nechtov.

Informácie o produkte

Výrobca: VITAR S.R.O.
Značka: VITAR
Kód výrobku: 292959
Kód EAN: 8595011120219
Držiteľ rozhodnutia: VITAR S.R.O.

Revital SUPER Zinok 25 mg + vitamín C obsahuje zvýšenú dávku – 25 mg zinku a vitamín C. Zinok je dôležitý stopový prvok. Významne sa podieľa na funkcii imunitného systému. Priaznivo pôsobí na kvalitu pokožky, vlasov a nechtov.

Aktívne zložky v 1 tablete / % *ODD
Zinok 25 mg / 260 %
Vitamín C (kyselina L-askorbová) 80 mg / 100 %
* ODD - odporúčaná denná dávka

Revital SUPER Zinok 25 mg + vitamín C
Výživový doplnok – tablety s obsahom zinku a vitamínu C. Bez cukru.

Zloženie:
sladidlo – sorbitol, citran zinočnatý, kyselina L-askorbová, protihrudkujúce látky – polyetylénglykol (PEG 6000), stearan horečnatý, mastenec.

Odporúčané dávkovanie:
dospelí a deti od 12 rokov 1 tabletu denne po jedle, zapiť dostatočným množstvom tekutiny. Nie je určené pre deti do 12 rokov. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.

Upozornenie:
ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy. Výživové doplnky sa musia uskladňovať mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C v dobre uzatvorenom obale. Nadmerná konzumácia môže mať laxatívne účinky. Minimálna trvanlivosť do konca dátumu uvedeného na spodnej strane obalu.

Obsah:
60 tabliet

Recenzie

Recenzie produktu VITAR Revital Super Zinek 25 mg + Vitamin C 60 tabliet

Diskusia

Diskusia k produktu VITAR Revital Super Zinek 25 mg + Vitamin C 60 tabliet

Pridať nový príspevok do diskusie