Podrobné informácie

Je vhodným pomocníkom pri formovaní postavy, znižovaní nadváhy a odstraňovaní celulitídy. Vďaka masáži týmto hrejivým mliekom sa zvyšuje pružnosť pokožky, rýchlejšie sa rozpúšťajú drobné jazvičky (celulitída) a koža sa stáva hladšia a krajšia po vzhľadovej aj dotykovej stránke.

Informácie o produkte

Výrobca: JUTTA
Značka: REKONGEM
Kód výrobku: 209275
Kód EAN: 8594024914365
Držiteľ rozhodnutia: JUTTA

Rekongem Anti Cellulite je vysoko účinné prekrvujúce geloemulzné masážne mlieko. Hlavnou účinnou látkou je výťažok z paprikových plodov (kapsaicín), ktorý pri masáži pokožku prekrvuje a silno prehrieva, čím zvyšuje látkovú výmenu a podporuje odbúravanie tukových buniek a odvádzanie prebytočnej vody z tkanív.

Vďaka masáži týmto hrejivým mliekom sa zvyšuje pružnosť pokožky, rýchlejšie sa rozpúšťajú drobné jazvičky (celulitída) a koža sa stáva hladšia a krajšia po vzhľadovej aj dotykovej stránke. Tento masážny prostriedok sa veľmi dobre rozotiera a vstrebáva. Pôsobí tak výrazne lepšie na hlbšie vrstvy pokožky.

Hrejivá funkcia je zosilnená vhodným množstvom methylsalicylátu, ktorý svojou funkciou zlepšuje tiež kĺbovú pohyblivosť, uvoľňuje kŕče, svalovú stuhnutosť a zrýchľuje odstraňovanie únavy.

Použitie: Mlieko nanesieme v primeranom množstve na postihnuté miesta (boky, stehná, zadoček a bruško) a pomocou krúživých pohybov intenzívne vmasírujeme do pokožky. V masáži pokračujeme až do prekrvenia a ľahkého začervenania pokožky. Pre zvýšenie účinnosti kôry odporúčame po vmasírovaní dané miesta ľahko precvičiť, alebo prikryť fóliou a nechať emulziu pôsobiť. Doba pôsobenia je pre každého individuálna. Rekongem Anti Cellulite aplikujte 2 - 3 krát denne podľa potreby a možností.

Recenzie

Recenzie produktu Rekongem Anti Cellulite 200ml

Diskusia

Diskusia k produktu Rekongem Anti Cellulite 200ml

Pridať nový príspevok do diskusie