Podrobné informácie

Regalen je bioinformačný širokospektrálny prípravok vyrobený podľa moderných poznatkov fytoterapie, psychotroniky, kryštáloterapie a biorezonancie.

Informácie o produkte

Výrobca: ENERGY
Značka: ENERGY
Kód výrobku: 103541
Kód EAN: 8594069931129
Držiteľ rozhodnutia: ENERGY

Regalen je bioinformačný širokospektrálny prípravok vyrobený podľa moderných poznatkov fytoterapie, psychotroniky, kryštáloterapie a biorezonancie. Tento vysoko koncentrovaný produkt (30 ml = 400 ml klasického extraktu) je zhotovený špeciálnou technológiou. Neobsahuje lieh ani cukor a je vhodný pre diabetikov. Sú v ňom obsiahnuté všetky látky z rastlín rozpustné ako vo vode, tak v liehu. Uvádza do rovnováhy aj celý rad energetických dráh - napr. jinovú spojivovú, spojnicu a bočnú vetvu močového mechúra, šľachosvalovú dráhu hrubého čreva, bočnú vetvu tenkého čreva a spojnicu žalúdka.

Upozornenie: Podľa nových výskumov vzniká pri vyprážaní a pečení potravín, ktoré obsahujú škrob, nebezpečný karcinogénny akrylamid. Napr. jeden chips (0,5 g) či pomfrity (2 g) môžu obsahovať toľko tejto látky, koľko je prípustné maximum pre 1 liter vody. Užívaním REGALENu po jedle napomáhate lepšiemu tráveniu a detoxikácii organizmu. Detoxikovať organizmus znamená mladnúť.

Zloženie:
Repík lekársky
Lastovičník väčší
Lipkavec pravý
Horec žltý
Bedrovník obyčajný
Skorocel kopijovitý
Nátržník vzpriamený
Silymarín z pestreca mariánskeho
Púpava lekárska
Veronika lekárska
Lomikameň zrnitý
Jablčník obyčajný
Palina abrotanová
Zanthoxylum piperitum (fagara).

Regalen ďalej obsahuje informácie z rastlín a nerastov, napr. malachitu, bizmutu a ďalších.

Regeneračný postup a dávkovanie:
Pred použitím dôkladne pretrepte (asi 21x). Tým sa zdynamizujú sa informačné zložky a účinnosť prípravku sa zvýši. Užívame 3 až 9 kvapiek 1-3x denne, pol hodiny pred jedlom alebo po ňom. Nakvapkajte na lyžičku a užívajte priamo, prípadne riedené vodou.

V tehotenstve neužívajte žiadne regeneračné prípravky, iba po dohode s lekárom. Vhodné pre diabetikov.

Recenzie

Recenzie produktu ENERGY Regalen 30 ml

Diskusia

Diskusia k produktu ENERGY Regalen 30 ml

Pridať nový príspevok do diskusie