Obľúbené položky

Úvodná strana » Starostlivosť pre krásu a osobnú hygienu » Dekoratívna kozmetika » Kozmetika a líčenie očí » Ceruzky na obočie

REFECTOCIL Farba na riasy a obočie prírodná hnedá 15 ml - recenzie

Kód výrobku: 356596

Zabudnite na kozmetický salón a nafarbite si riasy sami. Jednoduchá, rýchla aplikácia a výsledok, ktorý vydrží 6 týždňov. Odtieň 3-prírodná hnedá.

Viac informácií

4,35

Skladom

Tovar odošleme 15. 8. 2018, predpokladaný termín doručenia 16. 8. 2018.

Tovar odošleme 15. 8. 2018, predpokladaný termín doručenia 16. 8. 2018.

Doprava za 1 €, nad 30 € zadarmo
 
Podrobné informácie
Recenzie
Diskusia

Podrobné informácie

Podrobné informácie - REFECTOCIL Farba na riasy a obočie prírodná hnedá 15 ml

Zabudnite na kozmetický salón a nafarbite si riasy sami. Jednoduchá, rýchla aplikácia a výsledok, ktorý vydrží 6 týždňov. Odtieň 3-prírodná hnedá.

Informácie o produkte

Výrobca: REFECTOCIL
Značka: REFECTOCIL
Kód výrobku: 356596
Kód EAN:
Držiteľ rozhodnutia: REFECTOCIL

Farba na riasy a obočie pre ich požadovaný odtieň. Jedna tuba obsahuje 15 ml farby. Na jedno použitie je potreba 2 cm farby a cca 10 kvapiek 3 % oxidantu (nie je súčasťou balenia) k aktivovaniu farby. Tuba vystačí na 30 - 40 použití.

Než zahájite farbenie...

Pre dosiahnutie optimálneho farebného výsledku musia byť riasy a obočie suché a nemastné. Vezmite iba 2 podkladové papieriky RefectoCil. Natrite spodné viečko a spodnú stranu podkladového papierika krémom či vazelínou. Aby sa na pokožku nedostala žiadna farba, vtlačte po jednom papieriku pod riasy. Používajte ochranné rukavice, prípravok obsahuje fenylendiamines.

Farbenie

Priamo pred farbením zamiešajte pomocou priloženej tyčinky na farbenie 2 cm farby a 10 kvapiek tekutého oxidantu Refectocil v kozmetickej miske do konzistencie pasty. Potom čo zavriete jedno oko, naneste farbu tyčinkou na riasy, pokým nie sú úplne pokryté farbou. Potom naneste v smere rastu rovnaký alebo svetlejší odtieň na obočie.

Doba pôsobenia: 5 - 10 minút, v závislosti na požadovanej intenzite.

Čistenie: Po zapôsobení zotrite prebytočnú farbu z obočia chumáčikom vaty. Ak sa dostane pleť do styku s farbou, rýchlo a jemne odstráňte farebné škvrny pomocou odstraňovača farby (odstraňovač sa nesmie aplikovať na oblasť okolo očí a riasy). Zložte opatrne podkladové papieriky a suchým chumáčikom vaty zotrite prebytočnú farbu. Potom odstráňte vodou a vatou zbytky farby. Až do úplného vyčistenia oko neotvárajte!

Oxidant nie je súčasťou farby na riasy. Je nutné ho zakúpiť samostatne!

Recenzie

Recenzie produktu REFECTOCIL Farba na riasy a obočie prírodná hnedá 15 ml

Diskusia

Diskusia k produktu REFECTOCIL Farba na riasy a obočie prírodná hnedá 15 ml

Pridať nový príspevok do diskusie

 

Mohlo by vás zaujímať


Načítavam

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Chat - poradíme vám