Podrobné informácie

Obsahuje výhradne 100 % rakytníkový olej bez prímesí. Rakytník podporuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu. Chráni a regeneruje pokožku. Výživový doplnok.

Informácie o produkte

Výrobca: TEREZIA COMPANY S.R.O.
Značka: TEREZIA
Kód výrobku: 228988
Kód EAN: 8594006896290
Držiteľ rozhodnutia: TEREZIA COMPANY S.R.O.

100% olej z dužiny Rakytníka rešetliakového.

NA VONKAJŠIE I VNÚTORNÉ POUŽITIE.

RAKYTNÍKOVÝ OLEJ (Hippophae rhamnoides oil) je zo všetkých obsahových látok v tkanivách rakytníka najcennejší. Je tmavooranžovej farby a získava sa z plodov Rakytníka rešetliakového (Hippophae rhamnoides) lisovaním za studena so zachovaním všetkých biologicky aktívnych látok dôležitých pre ľudské zdravie.

Rakytníkový olej obsahuje výhradne 100 % rakytníkový olej bez prímesí. Rakytníkový olej je prírodný koncentrát vitamínov A, B1, B2, B6, D, E, F, K, P, ďalej obsahuje betakarotén, kyselinu listovú, organické kyseliny, triesloviny a minerálne soli, dôležité esenciálne mastné kyseliny omega-3, -6 a -9. Je tiež zdrojom vzácnej omega-7 mastnej kyseliny, ktorá sa v prírode vyskytuje zriedka, v rakytníkovom oleji je obsiahnutá až zo 40 %. Navyše je prírodným zdrojom karotenoidov, a to bohatším ako jedny z nejbohatších zdrojov – mrkva alebo tekvica.

Použitie:

VNÚTORNÉ: Plody rakytníka rešetliakového sú prírodným zdrojom rakytníkového oleja. Rakytník podporuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu. Prispieva k správnej činnosti tráviaceho traktu. Prispieva k dobrému fyzickému stavu a posilňuje činnosť srdca. Udržuje pokožku zdravú. Rakytníkový olej vďaka obsahu vitamínu A pomáha udržiavať funkciu normálneho videnia.

VONKAJŠIE: Zvyšuje pružnosť a vitalitu pokožky v miestach zahojených rán, chráni a regeneruje pokožku, vyživuje pokožku u dlhodobo ležiacich pacientov a osôb trpiacich ekzémami.

Zloženie: 100% rakytníkový olej (Hippophae Rhamnoides oil) bez prímesí.

Doporučené dávkovanie: 7 kvapiek 2 x denne pred jedlom počas 3 mesiacov. Kvapky sa môžu nakvapkať do vody, čaju, džúsu alebo na kocku cukru.

Upozornenie:

  • výživový doplnok
  • nie je vhodný pre deti do 3 rokov
  • neprekračujte dennú doporučenú dávku
  • nie je náhradou pestrej stravy
  • uchovávajte v teplote do 25 °C
  • chráňte pred slnečným žiarením

Recenzie

Recenzie produktu TEREZIA Rakytník 100% olej v kvapkách 30 ml

Pridať recenziu produktu

(2) (5)

100 %

Diskusia

Diskusia k produktu TEREZIA Rakytník 100% olej v kvapkách 30 ml

Pridať nový príspevok do diskusie