Obľúbené položky

Úvodná strana » Krása a osobná hygiena » Prípravky proti hmyzu

Prípravky proti hmyzu

Ponúkneme Vám prípravky nielen proti komárom, kliešťom a ostatnému nepríjemnému hmyzu - a to prevenciu v podobe repelentov, ale aj pomocníkov na ošetrenie štípancov alebo vybratie kliešťa. V širokej ponuke prípravkov nájdete aj tie, ktoré Vás spoľahlivo zbavia vší alebo roztočov, ktorý bývajú v našich posteliach.
Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
Cena (Eur):

Značka

Druh tovaru

Kľúčová vlastnosť

Určené na

Typ pleti

Jednotkové množstvo

Produkty v kategórii

 • VITAR Repelent Predator spray 150 ml Biocídny výrobok

  skladom > 5 ks

  Odpudzuje komáre, kliešte a ďalší lietajúci a lezúci hmyz. Vysoká koncentrácia účinných látok Vás ochráni a umožní Vám bezpečný a príjemný pohyb a pobyt v prírode. Repelent pôsobí dlhodobo. Jeho účinok predlžuje špeciálne vyvinutý parfum, ktorý bol dlhodobo testovaný odborníkmi v oblastiach južnej Afriky s vysokým výskytom komárov populácie. Tento výrobok je určený pre dlhodobú ochranu spojenú s vysokou fyzickou záťažou v oblastiach s vysokým výskytom hmyzu. Ochrana pokožky 8 hodín. Laboratórne a terénne testované Štátnym zdravotným ústavom Praha v lužných lesoch. Neveríte, že je lepšie ako konkurenčný výrobok? Stačí raz vyskúšať. Repelent je chemická látka, ktorá sa aplikuje na kožu, oblečenie či iné povrchy, a odstrašuje hmyz (či všeobecne článkonožce). Niekedy sa však používajú aj repelenty na báze zvuku (ultrazvuk), ktorý však má menší efekt.

  5,67 € -3% 5,84 €

 • VITAR Repelent Predator Forte spray 150 ml Biocídny výrobok

  skladom > 5 ks

  Nový, vysoko efektívny, jemne parfumovaný, suchý repelent pre deti od 4 rokov je určený na odpudzovanie komárov, kliešťov a iného hmyzu.Vhodný pre dlhšie pohyb v prírode, alebo pri zvýšenej fyzickej záťaži. Doba účinnosti min. 8 hodín. Účinná látka: DEET 25%. Vhodný pre deti od 2 rokov. Balenie: 150 ml. Dávkovanie  Prípravok naneste na nekrytú kožu a rozotrite. Pri aplikácii na tvár naneste na dlaň a opatrne rozotrite tak, aby ste zabránili vniknutiu do očí, úst a nosa. Účinné látky  N.N.diethylmetatoluamide 25% , obsahuje 16% N,N-diethyl-3-methylbenzamid ( CAS: 134-62-3,ES:205-149-7) 249g/kg, ethanol, hnací plyn ( propan, butan). Testované v extrémnych podmienkach záplavových oblastí lužných lesov, určené proti komárom, kliešťom, ovadom a ostatnému bodavému hmyzu.

  5,96 € -9% 6,55 €

 • ROSENPHARMA Rosen B-komplex REPELENT 25 dražé Výživový doplnok

  skladom > 5 ks

  Dávkovanie 1 x denne 1 dražé, najlepšie nalačno, zapiť 1 dcl vody, prehĺtať, žuvať. Zloženie K1 Tiamín 80mg, B6 pyridoxín, B2 Riboflavín, B3 Niacín, B5 Pantotenan vápenatý, B7 biotín, B9 Kyselina listová, B12 Kyanokobalamín Chráňte pred vlhkom. Produkt je určený pre dospelých a deti od 12 rokov.

  1,90 €

 • VITAR Repelent Predator MAXX Plus sprej 80 ml Biocídny výrobok

  skladom > 5 ks

  Charakteristika účinná látka: DEET 249g / kg + Icaridin 251 g / kg (celkovo 50% účinných látok) odpudzuje a hubí komáre, kliešte a ďalšie lietajúci a lezúci hmyz určený pre dlhodobú ochranu pri veľkej fyzickej záťaži v oblastiach s vysokým výskytom nebezpečného a hmyzu ochrana pokožky minimálne 8 hodín a odevu až 1 týždeň testované Štátnym zdravotným ústavom Praha bezpečnostná poistka proti náhodnému úniku Zloženie účinná látka: DEET 249 g / kg + Icaridin 251 g / kg (celkovo 50% účinných látok) Balenie: spray 80 ml

  9,65 €

 • VITAR Repelent Predator Junior sprej 150 ml Biocídny výrobok

  skladom > 5 ks

  Repelent určený pre deti od 3 mesiacov a osoby s precitlivenou pokožkou je určený na odpudzovanie komárov, kliešťov a iného lezúceho hmyzu. Zároveň poskytuje miernu ochranu proti slnečnému žiareniu. Účinkuje po dobu najmenej 4 hodín. Výrobok je testovaný v záplavových oblastiach lužného lesa s vysokým výskytom komárov, Použitie Aplikujte pravidelnými nástreky zo vzdialenosti cca 30 cm na pokožku, odev a obuv. Pred aplikáciou na odev sa presvedčte, či Repelent daný odev nepoškodzuje. Výrobok by nemal poškodiť vlnu, bavlnu a nylon. Či nedochádza k poškodeniu iných syntetických tkanín je nutné vopred vyskúšať. Zloženie Účinná látka: IR 3535 15 % Balenie 150 ml

  8,01 €

 • OFF! repelent v rozprašovači 100 ml Biocídny výrobok

  skladom 1 - 2 ks

  Je určený na ochranu pred kliešťami, bodavým hmyzom - komáre a ovady. Výrobok bol testovaný laboratórne aj v teréne v oblastiach s veľkým výskytom hmyzu Štátnym zdravotným ústavom v Prahe. Bol preukázaný výborný a dlhodobý účinok výrobku. Liek sa nanáša v malom množstve na nechránené miesta pokožky, na ktorej vytvára jemný ochranný film s veľmi dlhou účinnosťou. Dávkovanie Podľa potreby. Priložte k pokožke, kde chcete ochrániť pokožku a stlačte rozprašovačom, aby sa naniesol na pokožku. Zamedzte priamemu kontaktu so syntetickými materiálmi a lakovanými povrchmi. Aplikáciu opakujte iba v prípade potreby. Účinné látky Aqua Diethyltoluamide Distearyldimonium chloride Petrolatum Glycerin

  3,66 €

 • VITAR Repelent Predator Outdoor Impregnácia spray 200 ml Biocídny výrobok

  skladom > 5 ks

  Vhodný pre dlhodobý pohyb a pohyb v prírode spojený s vysokou fyzickou záťažou a tam, kde chcete byť bezpečne ochránení pred obtiažnym a nebezpečným hmyzom. Vhodný pre lovca, rybárov, vojsko. Výrobok nie je parfumovaný pre zamedzenie identifikácie v teréne. Odpudzuje a hubí kliešte, komáre, tiplice, muchničky, lojnice, ovady, muchy a iný hmyz. Neznižuje priepustnosť vodných pár a preto je vhodný pre odev aj obuv s funkčnou membránou typu GORE-TEX, Sympatex a pod. Použitie Aplikujte pravidelnými nástrekmy zo vzdialenosti cca 30 cm na odev a obuv, stany, spacie vaky, závesy a pod. Pred aplikáciou na odev sa presvedčte, či repelent daný odev nepoškodzuje. Nepoškodzuje vlnu, bavlnu a nylon. Či nedochádza k poškodeniu iných syntetických tkanín, je nutné vopred vyskúšať.

  9,88 €

 • VITAR Repelent Predator Junior - sprej na vši 150 ml

  skladom > 5 ks

  Repelent Predator preventívny sprej je spoľahlivý repelent proti všiam. Obsahuje osvedčenú látku IR 3535, tj. široko používaný repelent proti zamoreniu a opakovanému napadnutiu všou detskou a ďalšie prídavné látky, ktoré napomáhajú k dosiahnutiu maximálneho účinku ochrany proti všiam. Prípravok poskytuje efektívnu ochranu pred napadnutím všou po dobu až 24 hodín. Účinnosť IR3535 proti všiam Existujúce bio-klinické štúdie dokazujú vynikajúcu účinnosť látky IR 3535 ako výbornú preventívnu zložku v boji proti zamoreniu a opätovnému napadnutiu všou detskou. Aby sa dosiahol maximálny účinok, odporúča sa doba expozície prípravku na hlave až 24 hod. Počas tejto doby sa neodporúča postihnuté miesta oplachovať vodou. Ako postupovať, keď už vši sú Vďaka obsahu ďalších prídavných látok, možno výrobok okrajovo využiť aj pri výskyte vší a hníd. Obsiahnuté látky vďaka svojim špeciálnym fyzikálnym vlastnostiam blokujú respiračné priedušnice (dýchacie otvory) vší a hníd. Navyše pokryjú celý povrch tela vší a tým prerušia ich životné funkcie. Po 10 minútach od použitia sa vši udusia a ďalšie dospievanie hníd je efektívne potlačené. Tieto látky navyše znižujú pevnosť uchytenia hníd vo vlasoch, čo uľahčuje ich česanie. Uvedené látky sa nevstrebávajú do kože a nedráždia ju, mŕtve vši sa nemusia vyčesávať, stačí hlavu po dobe pôsobenia umyť. Návod na použitie spreja na vši 1. Pred použitím dôkladne pretrepte.2. Penu nastriekajte na ruky a ľahko votrite do pokožky hlavy.3. Penu možno aplikovať aj priamo na vlasy.4. Zvýšenú pozornosť venujte najmä oblasti krku a za ušami.5. Používajte tak dlho, dokiaľ hrozí riziko nákazy.6. Po skončení expozície umyte ošetrené miesta šampónom a vodou. Na prevenciu a pri výskyte vší a hníd pre deti od 1 roka okamžite vstrebateľná pena na 80 použití, účinná látka: IR 3535 15% - laboratórne testy preukázali vysokú účinnosť tejto látky k odpudeniu vší, ďalšie osvedčené prídavné látky proti opakovanému napadnutiu všou detskou bez oplachu pôsobí až 24 hodín, vhodný aj pri výskyte vší a hníd, vhodný na každodenné použitie, výrobok je šetrný k vlasom aj pokožke hlavy. Možno používať tak dlho, kým hrozí riziko nákazy, testované Štátnym zdravotným ústavom PRAHA.

  8,58 €

 • VITAR Repelent Predator 3D tekutá moskytiéra 300 ml Biocídny výrobok

  skladom > 5 ks

  Charakteristika účinná látka: PBO 1%, transfluthrin 0,1% priestorový a plošný insekticídny repelent na báze pyretroidov s nízkou perzistenciou doba pôsobenia v exteriéri: na komáre min. 12- 48 hodín, na kliešte niekoľko dní doba pôsobenia v interiéri: pri aplikácii na pórovité materiály až niekoľko týždňov Zloženie účinná látka: PBO 1%, transfluthrin 0,1% Balenie: spray 300 ml

  11,38 € -11% 12,82 €

 • AR KOSMÍN BYLINNÁ MASŤ PO BODNUTÍ HMYZOM 25 ML Biocídny výrobok

  skladom > 5 ks

  na ošetrenie pokožky po bodnutí hmyzom pokožku upokojí a mierne znecitliví obsiahnutý Tea Tree Oil pôsobí protizápalovo obmedzuje pálenie a svrbenie Klasický mastný vazelínový základ umožňuje dôkladné a dlhodobé premastenie pokožky a postupné uvoľňovanie čajovníkového oleja (Tea Tree Oil) a rumančekového extraktu do spodných vrstiev pokožky, kde pôsobia dezinfekčne, antisepticky a hojivo. Prítomný čajovníkový olej pôsobí tiež proti páleniu a svrbeniu, a preto je možné použiť prípravok tiež po nadmernom opaľovaní. Výhodou je neprítomnosť parfumov a konzervantov. Informácie pre užívateľov Ingrediencie: Vazelína biela, minerálny olej, mentol, čajovníkový olej (Tea Tree Oil), rumanček. Informace o zdravotní nezávadnosti Výrobok je Štátnym zdravotným ústavom, národným referenčným centrom pre kozmetiku, označený ako bezpečný pre zdravie osôb. Ministerstvom zdravotníctva ČR je registrovaný pod označením REG - 333 - 22.2.05/6840. Balenie: 25ml Použitie: Podľa potreby natierať na postihnuté miesto aj niekoľkokrát denne. Skladovanie: Skladujte pri teplote do 25 °C. Spotrebujte najlepšie do: 36 mesiacov odo dňa výroby.

  3,25 €

 • BOIRON Dapis Upokojujúci gél 40 g

  BOIRON Dapis Upokojujúci gél 40 g

  Akcia

  skladom 1 - 2 ks

  Dapis gél upokojuje pokožku pri miernych prejavoch svrbenie. Vlastnosti upokojuje pokožku pri miernych prejavoch svrbenie obsahuje jedinečné prírodné zložky príjemne chladí, osviežuje a nezanecháva mastný film Zloženie Aqua, Propylene Glycol, Alcohol, Carbomer, ľade palustre Extract, Sodium Hydroxide, Apis MELLIFICA Extract. Spôsob použitia Jemne vmasírujte do pokožky. Opakujte podľa potreby. Zamedzte kontaktu s očami. Nepoužívajte v prípade precitlivenosti na niektorú zložku prípravku. Kozmetický prípravok na vonkajšie použitie. Pre dospelých a deti od 3 rokov.

  6,08 € -16% 7,28 €

 • IXODERM Klíšťák 10 ml Zdravotnícky prostriedok

  2 dni

  Prípravok k rýchlemu zneschopneniu, znehybneniu, dezinfekcii, usmrteniu a bezpečnému odstráneniu prisatého kliešťa. Zloženie Lihoetherový roztok jódu. Jód, jodid draselný, ethanol, diethylether, nitrocelulóza. Indikačná skupina: Zdravotnícky prostriedok. Reg.č. 18731 B/2010 Kontraindikácie Prípravok neužívajte pri známej precitlivenosti na účinnú alebo na niektorú z pomocných látok. Spôsob podávania a použitia Aplikovať pomocou tuby jednu až tri kvapky na prisatého kliešťa, tak aby došlo k jeho úplnému pokrytiu a po 2 až 5 minútach kliešťa odstrániť pinzetou či iným vhodným spôsobom. Na postihnuté miesto je možno nakvapkať ešte jednu kvapku prípravku a túto opäť po cca 2 minútach odstrániť. Otvor tuby s prípravkom Ixoderm sa po odskrutkovaní uzáveru opatrne priloží až ku kliešťovi a samovoľne, prípadne veľmi miernym stlačením tuby sa na kliešťa nanesie jedna až tri kvapky prípravku tak, aby bol kliešť prípravkom úplne pokrytý. Asi po 2 až 5 minútach (podľa množstva použitého prípravku) sa čiastočne zaschnutý prípravok odstráni a kliešťa je možné odstrániť priloženou pinzetou, ktorá sa priloží čo najbližšie ku kusadlám kliešťa, či iným vhodným spôsobom. Pohyb pri odstraňovaní kliešťa je kývavý, nie otáčavý. Po odstránení kliešťa je vhodné nakvapkať na postihnuté miesto ešte jednu kvapku prípravku. Ďalej sa odporúča miesto mesiac sledovať, či sa neobjaví na koži v mieste, kde bol kliešť prisatý, začervenanie, ktoré sa postupne môže rozširovať (v tomto prípade je potrebné neodkladne vyhľadať lekára). Ďalšie dôležité informácie Upozornenie: Prípravok je horľavina I. triedy, pri zaobchádzaní dbajte na zvýšenú opatrnosť. Predávkovanie: Po dlhodobo aplikovaných vysokých dávkach sa môže prejaviť podráždenie kože. Uchovávanie: Uchovávajte pri teplote do 25 ° C. Chráňte pred svetlom a mrazom! Neotvárajte ani inak nemanipulujte s prípravkom v blízkosti otvoreného ohňa či iných zdrojov tepla! Doba použiteľnosti je označená na obale. Varovanie: Nepoužívajte po uplynutí času použiteľnosti vyznačeného na obale. Prípravok uchovávajte mimo dosahu detí. Balenie: 10 ml. Nežiaduce účinky: Pri bežnom dávkovaní sa pri užívaní Ixoderm nežiaduce účinky nevyskytujú. Iba v zriedkavých prípadoch po dlhodobo aplikovaných vysokých dávkach sa môže prejaviť podráždenie kože. Pri prípadnom výskyte nežiaducich účinkov alebo iných nezvyčajných reakcií sa o ďalšom užívaní lieku poraďte s lekárom.

  10,82 €

Najpredávanejšie značky

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam