Tie najlepšie darčeky pre zdravie a veľa odmien za vianočné nákupy.

Obľúbené položky
Vybrať odmenu

Úvodná strana » Zdravá výživa a chudnutie » Potraviny

Potraviny
Druh tovaru: čokoláda

„Zdravie nás baví!“ A potraviny so zdravím veľmi úzko súvisia, preto sme sa zamerili i na ich ponuku. V tejto sekcii nájdete jednotlivé podkategórie - jednou z nich sú napr. Potraviny bez palmového oleja.

Čokoláda
 • Corny BIG tyčinka horká čokoláda 50g

  Skladom

  Chuť a kvalita müsli tyčiniek závisí na výrobnom postupe a použitých surovinách. CORNY sa vyrábajú z vysoko hodnotnej zmesi surovín - hlavne obilie, ovocie, medu a orechov. Sú bohatým zdrojom živín, vitamínov, minerálnych látok a stopových prvkov.

  0,69 €

  0,69
 • VIVANI bio čokoláda horká s mätovou náplňou 100g

  Skladom zajtra

  Horká čokoláda s obsahom kakaa 68% zjemnená rozpusteným maslom s sacharimetrickou bielou náplňou s mätovým éterickým olejom. Neobsahuje žiadne iné tuky ako kakaový a mliečny, ani žiadna arómy.

  2,19 €

  2,19
 • VIVANI bio čokoláda horká 71% 100g

  Skladom zajtra

  Jemná horká čokoláda s vysokým obsahom kakaových častí sladená prírodným trstinovým cukrom, ktorá neobsahuje sójový lecitín ani žiadny iný emulgátor. Čokoláda je vhodná pre vegánov.

  1,89 €

  1,89
 • VIVANI bio čokoláda horká s mandľami 100g

  Skladom zajtra

  Jemná horká čokoláda s vysokým podielom celých ľahko pražených mandlí. Vegáni pozor - táto horká čokoláda obsahuje Maslen tuk (čiže ghee - topené maslo).

  2,29 €

  2,29
 • VIVANI bio čokoláda horká 70% 100g

  Skladom zajtra

  Charakteristickú chuť a vôňu prepožičiava tejto čokoláde to najjemnejšie "Arriba" kakao pochádzajúce priamo od malých združení farmárov hospodáriacich v tropickom dažďovom pralese v Ekvádore - pôvodnej domovine kakaa.

  1,89 €

  1,89
 • CARLA Čokoláda na varenie 100 g

  Skladom zajtra

  Pečiete často a radi? V tom prípade doma nesmie chýbať táto čokoláda na varenie. S ňou pripravíte svoje pekárske výrobky ešte lepšie.

  0,99 €

  0,99
 • EMCO Mysli ovsená tyčinka čokoláda a orechy 45 g

  Skladom zajtra

  To najlepšie z Emco Mysli na zdravie sme teraz zabalili do Ovsených tyčiniek. Tyčinka so základom ovsených vločiek s kúskami orieškov a čokolády.

  0,69 €

  0,69

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam