Úvodná strana Domácnosť a zvieratá Chovateľské potreby Psi Oblečenie a postroje Postroje pre psov

Postroje pre psov

Dnes už mnoho veterinárov uprednostňuje postroje pred obojkami. Váha a ťah je pri použití postroja prenesená z krku na hrudník a tým uľaví chrbtici a krku.

V tejto kategórii doporučujeme


Načítavam

Postroje pre psov - detailný popis

Správne padnúci postroj vyrobený z kvalitných materiálov je veľmi pohodlný, netrhá srsť a neodiera kožu v podpazuší. V našej ponuke nájdete aj pohodlné a nastaviteľné postroje do auta pre väčšiu bezpečnosť pri cestovaní pre psíka.

Ako často venčiť psa?

Minimum sú tri prechádzky za deň, ráno, v podvečer a večer pred spaním, každá minimálne 30 minút. Pes by nemal byť cez deň bez cikaní viac ako 8 hodín. Menšie psíci potrebujú samozrejme venčiť viackrát.

Doplnkový tovar

  • Bazény pre psov - Osvieženie pre Vaše chlpáča.
  • Antiparazitiká pre psov - Antiparazitiká pre psov sú prípravky chrániace vášho psíka pred blchami, kliešťami a ďalšími vonkajšími, ale i vnútornými parazitmi.
  • Vitamíny pre psov - Vitamíny pre psy kŕmené kvalitnými krmivami nie sú takmer potreba. Ale samozrejme každý psík môže začať trpieť nejakými nepríjemnosťami, ktoré možno zahnať jednoduchým podávaním vitamínov a doplnkov pre psov.
  • Hračky pre psov - Urobte radosť svojmu zvieraciemu kamarátovi a kúpte mu niektorú z praktických hračiek. Tieto zábavné hračky nenechajú žiadne psy ani mačky ľahostajné! Vyberte hračku pre odpočinok, pre aktívnu zviera alebo pre nácvik aportu.
  • Obojky a vodítka pre psov - Nech je váš psík malý alebo veľký, máme pre neho to pravé vodítko. Ak preferujete praktická samonavíjacie vodítka, iste si vyberiete z našej ponuky MojaLekáreň.sk. Vodítka odporúčame vyberať podľa veľkosti psíka, aby bola dostatočne pevná.

TIP! Bojí sa váš pes vody? Chystáte sa schádzať rieku alebo plánujete s psíkom dovolenku pri mori? Nič nenechávajte na náhodu a kúpte vášmu psíkovi plávaciu vestu. Dobre padne, neobmedzuje v pohybe a je veľmi ľahká.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Spýtajte sa lekárnika