Obľúbené položky

Úvodná strana » Potreby pre deti a mamičky » Detská výživa » Mlieka pre deti » Počiatočné mlieka pre deti

Počiatočné mlieka pre deti
Kľúčová vlastnosť: dojčenské počiatočné

Vaše práve narodené dieťatko potrebuje správnu výživu. Tú mu každopádne zaručí materské mlieko. Lenže situácia je akosi komplikovanejšia a z rôznych dôvodov svoje dieťatko nadojčiť nemôžete? Prešla ste si snahou mlieko z prsníka odsávať alebo napríklad bolesťami pri dojčení? Trpí vaše bábätko alergiou? Nemusíte sa už ďalej trápiť. Ak nemôžete plne dojčiť, pre vaše najmenšie existujú náhrady materského mlieka, ktoré im dodajú všetko dôležité a potrebné, čo vo svojej strave potrebujú prijať. Náhrady dokážu teda nahradiť mlieko materské.

Dojčenské počiatočné

Zvolenému filtru nezodpovedá žiadny tovar

Zrušiť filter

Počiatočné mlieka pre deti - detailný popis

Jedinou potravou pre novorodencov a dojčatá do šiestich mesiacov veku by malo byť materské mlieko. Kombinácia mlieka a prikrmovanie v prvých týždňoch života dieťaťa môže negatívne ovplyvniť dojčenie. Ak bábätko nemôže byť plne dojčené, riešením je počiatočná dojčenská výživa, ktorá by mala byť používaná na základe lekárskeho odporúčania alebo osoby kvalifikovanej v oblasti výživy, farmácie alebo starostlivosti o matku a dieťa.

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam