Obľúbené položky

Úvodná strana » Trápi ma » Kůže » Pocení

Pocení

Pocení je přirozená obrana těla proti přehřátí. Ovšem je zapotřebí zajistit, aby nebylo spojeno se zápachem, který by mohl obtěžovat okolí. Na to existuje celá řada cílených přípravků, zabraňujících nadbytečnému pocení obecně, nebo se soustředící na jednotlivá místa těla.
Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
 • DRICLOR Solution roll-on 20 ml

  DRICLOR Solution roll-on 20 ml

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Niektorí ľudia trpia nekontrolovaným potením dokonca aj pri normálnej teplote. Pocit nervozity, rovnako ako aj vysoká teplota alebo vlhkosť môžu tieto situácie ešte zhoršovať. Ako a kedy Driclor používať? Prvých 7-10 dní používajte Driclor 1 krát denne, a to večer. Použitie si naplánujte ako poslednú činnosť pred spaním. Behom dňa už Driclor nepoužívajte. Ihneď ako sa potenie zníži na vami požadovanú úroveň /za 7-10 dní), môžete použitie prípravku znížiť na 2-3 krát za týždeň či menej. Driclor roztok nepoužívajte na podráždenú, porušenú, či čerstvo oholenú kožu. použitie si naplánujte ako poslednú činnosť pred spaním, keď ste už úplne v pokoji. pred použitím Dricloru sa presvedčite, či je pokožka na miestach kam ho použijete úplne suchá. nasledujúci deň ráno umyte a osušte ošetrené miesta. DRICLOR počas dňa znovu nepoužívajte! Driclor používajte zo začiatku každý večer, pokým pozorujete potenie počas dňa. Za určitú dobu môžete zistiť, že Vám postačuje použiť prípravok dvakrát do týždňa, neskôr jedenkrát v týždni resp. aj menej často.

  9,61 €

 • ARNIKA MASÁŽNY KRÉM 50G

  ARNIKA MASÁŽNY KRÉM 50G

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Masážny krém s priaznivými účinkami proti poteniu.

  1,50 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam