Úvodná strana Domácnosť a zvieratá Chovateľské potreby Psi Hračky pre psov Plyšové hračky pre psov

Plyšové hračky pre psov

Plyšové hračky zvieratá milujú. Najmä potom tí malí a mladí, ktorí sa k nim v pelechu radi pritúlia. Možno namietnete, prečo zháňať plyšové hračky pre zviera, keď doma ich je po deťoch plno. Problém je v tom, že plyšové hračky určené deťom nie sú zďaleka tak odolné ako plyšové hračky pre zvieratá.

V tejto kategórii doporučujeme


Načítavam

Plyšové hračky pre psov - detailný popis

     Výhody plyšových hračiek pre psov:

  • Tu sa už dopredu počíta s veľkou záťažou a než sa ich podarí vášmu domácemu maznáčikovi zničiť, ak vôbec, nejakú dobu to potrvá. Naopak v prípade plyšových hračiek pre deti hrozí nebezpečenstvo, že zviera plyšovú hračku rozhrýže a prehltne jej malé časti a môže si tak skutočne ublížiť. 

  • Plyšové hračky pre psov a hračky pre mačky sú tou správnou voľbou, pokiaľ chcete urobiť svojmu zvieraciemu maznáčikovi radosť a zároveň neohroziť jeho zdravie. Hračky pre psov a hračky pre mačky existujú v mnohých prevedeniach, tvaroch a farbách a záleží len na vás, ktorú z nich pre svojho zvieracieho kamaráta vyberiete. A kde? Najlepšie na MojaLekáreň.sk.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Spýtajte sa lekárnika