Úvodná strana Krása a osobná hygiena Ústna hygiena Zubné kefky Elektrické kefky Náhradné hlavice k zubným kefkám

PHILIPS SONICARE Premium White HX9064/17 štandardná veľkosť hlavice, 4 ks

Kód výrobku: 456070

Svetlejšie zuby už za 3 dni so sonickou technológiou Philips Sonicare. Užívajte si pocit dôkladne vyčistených svetlých zubov a žiarivého úsmevu.

Viac informácií

Skladom už iba 3 - 5 kusy

Pozajtra odosielame, u vás v piatok 30. 10.

Pozajtra odosielame, u vás v piatok 30. 10.

30,99 €

Pridajte ešte


Načítavam

Podrobné informácie

PHILIPS SONICARE Premium White HX9064/17 štandardná veľkosť hlavice, 4 ks

Hlavice Premium White - najlepšie medzi hlavicami pre belší a žiarivejší úsmev.

Náhradné hlavice na kefky Philips Sonicare

Umocnite starostlivosť o svoje zuby a ďasná a dbajte na pravidelnú výmenu sonických kartáčových hlavíc Philips Sonicare. Všetky náhradné hlavice sú kompatibilné so sonickými elektrickými kefkami Philips Sonicare a pomáhajú vám tak zaistiť a udržať svetlejšie a zdravšie zuby už počas prvých týždňov od začiatku používania. S pravidelnou výmenou a údržbou tak budete mať neustále žiarivý úsmev a ešte zdravší chrup.

Belšie zuby rýchlo a šetrne

Hustejšie usporiadanie vlákien uprostred hlavice kefky odstraňuje zubný povlak a každodenné povrchové škvrny spôsobené jedlom a nápojmi. Vďaka flexibilným bokom vlákna kopírujú jedinečný tvar vašich zubov a ďasien pre hĺbkové čistenie a žiarivejší úsmev iba za 3 dni.

Prispôsobivé čistenie s technológiou Philips Sonicare

Sonický stieravý pohyb napení zubnú pastu na bublinky, ktoré útočia na povlak a vháňa ich do medzizubných priestorov a pozdĺž ďasien. Súčasne si budú vaše zuby užívať 62 000 jemných, avšak účinných pohybov kartáčovej hlavice. Len za 2 minúty získate rovnaký účinok ako pri mesačnom čistení manuálnom kefkou.

S pokročilou sonickú technológiou je každé čistenie prispôsobené práve vám. Hlavica Optimal White sa prispôsobí jedinečným líniám vašich zubov a ďasien, absorbuje prílišný tlak pri čistení a umožňuje tak naplno využiť sonickú technológiu.

Až 10x lepšie odstránenie plaku

Čistiaca hlavica Premium Plaque Defence vám pomôže k získaniu výnimočného čistenia a odstránenia každodenných povrchových škvŕn spôsobených jedlom a nápojmi a svetlejších zubov. Flexibilný dizajn pomáha odstrániť až 10× viac plaku * zo zubov a pozdĺž línie ďasien pre hlboké čistenie, ktoré vidíte aj cítite.

Indikátor výmeny hlavice

Chytrá kefka Philips Sonicare sleduje, ako často a s akým tlakom si zuby čistíte a upozorní vás, keď je potrebné hlavicu vymeniť. Ak nemáte šikovnú kefkku Sonicare, stačí vám sledovať modré vlákna - zbelejú, keď je potrebné hlavicu vymeniť.

Párovanie režimov BrushSync ™

S párovaním režimov BrushSync ™ dosiahnete najlepšej možnej čistoty **. Čistiaca hlavica Philips Sonicare W je synchronizovaná s funkciou BrushSync ™ kefky Philips Sonicare ** a vyberá optimálny režim a intenzitu čistenia pre výnimočnú starostlivosť. Stačí len začať čistiť.

Balenie obsahuje

4 ks hlavíc

* Než manuálna kefka
** Párovanie režimov BrushSync je kompatibilné iba s kefkami Philips Sonicare s funkciou BrushSync

Informácie o produkte

Výrobca: PHILIPS
Značka: PHILIPS SONICARE
Kód výrobku: 456070
Kód EAN: 8710103805700
Držiteľ rozhodnutia: PHILIPS

Recenzie

PHILIPS SONICARE Premium White HX9064/17 štandardná veľkosť hlavice, 4 ks

Diskusia

PHILIPS SONICARE Premium White HX9064/17 štandardná veľkosť hlavice, 4 ks

 

Mohlo by vás zaujímať


Načítavam
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Spýtajte sa lekárnika