Podrobné informácie

Tráviaca sústava v celkovej harmónii a črevá bez nevítaných návštevníkov – presne kvôli tomu je tu ParatizEX s obsahom bylinných extraktov.

Informácie o produkte

Výrobca: Salutem Pharma
Značka: PARATIZEX
Kód výrobku: 359479
Kód EAN: 8595640600144
Držiteľ rozhodnutia: Salutem Pharma

Základom unikátneho zloženia je prémiová 100% bylinná formulácia – kombinácia špeciálne vybraných rastlín so silným detoxikačným účinkom na ľudský organizmus

  • Obsiahnutý vrcholák pomáha udržať tráviaci trakt bez parazitov, navyše je dôležitý pre správne trávenie a zažívanie.
  • Výťažok z plodov papáje obsahuje latex s proteolytickou aktivitou. Uľahčuje tak trávenie bielkovín a má negatívny dopad na vývoj parazitov ako sú červy.
  • Orech kráľovský prispieva k obrane organizmu proti externým vplyvom.
  • Extrakt z koreňa kurkumy prispieva k normálnej funkcii pečene a podporuje trávenie.
  • ParatizEX obsahuje tiež extrakt zo špeciálne pestovaného cesnaku, vďaka ktorému má i znateľný antimikrobiálny účinok.

Zloženie prípravku v 1 kapsuli

Orech kráľovský (Juglans regia) – extrakt plod 150,0 mg, Kurkuma dlhá (Curcuma longa) – extrakt kurkumín 100,0 mg, Cesnak (Allium sativum) – extrakt alicín 50,0 mg, Lapacho červené (Paul d´Arco, Tabebuia impetiginosa) – extrakt kôra 50,0 mg, Papája obyčajná (Carica papaya) – extrakt plod 50,0 mg, Palina pravá (Artemisia absinthium) – extrakt kvet 50,0 mg, Vrcholák (Terminalia chebula) – extrakt plod 50,0 mg, Klinčekovec voňavý (Caryophyllus aromaticus) – extrakt púčik 30,0 mg, Tymián obyčajný (Thymus vulgaris) – extrakt list 30,0 mg

Dávkovanie a spôsob užívania

  • dospelí: 2 kapsule denne,
  • deti od 3 do 15 rokov: 1 kapsula denne po jedle

Kapsulu zapite tekutinou.

Pre zaistenie maximálnej efektívnosti preparátu je nutné prípravok užívať minimálne 30 dní, v ktorých je nutné okrem lariev a dospelých parazitov zachytiť i štádium vývoja parazitov z vajíčok do lariev.

Dalšie dôležité informácie

Extrakty účinných látok sú plnené do špeciálnych kapsulí s enterosolventnou úpravou, čo zaisťuje to, že sa účinné látky uvoľňujú presne tam, kde majú a to v tenkom čreve. Kapsule preto nie je možné vysypávať, ale je nutné ich užívať vždy celé.

Recenzie

Recenzie produktu ParatizEX 60 kapsúl

Diskusia (1)

Diskusia k produktu ParatizEX 60 kapsúl

Pridať nový príspevok do diskusie

(12) (10) (0) 29/11/2016

emil S. - Oplatí sa zakupiť

ParazitEx je prípravkom na čisto prírodnej báze a obsahuje extrakty z 9 bylín a rastlín, mám z neho skvelé výsledky, naozaj výkonne vyčistí telo, nielen čreva a žalúdok :-)

Vstúpiť do diskusie