Doprava zadarmo nad 20 €. Prihláste sa k newsletteru!
MojaLekáreň.sk

Zdravotnícke papuče

Naše nohy sú počas celého dňa poriadne namáhané. Uľahčite im, nech vám to raz nevrátia! Preto si obstarajte kvalitné zdravotnícke papuče.

V tejto kategórii momentálne nie sú žiadne produkty

Zdravotnícke papuče - detailný popis

Cesta k zdravým nohám

Aby naše chodidlá bola schopné denne ujsť toľko kilometrov, koľko po nich práve požadujeme (raz je to viac, raz menej a raz od nich očakávame extrémne výkony), je potrebné dbať o ich zdravie a vitalitu. Tým hlavným je správna obuv. Zdravotnú obuv kúpite v lekárni alebo v špecializovaných predajniach. Topánky sú vyrábané tak, aby boli pohodlné a zároveň poskytli chodidlám komfort a stabilitu. I zdravotná obuv môže naviac vyzerať pekne, elegantne a moderne... Iný vzhľad očakávame od pánskych papúč, iný od dámskych a od tých detských chceme tiež to, aby boli veselé.

Papuče, ktoré vedia niečo viac

Pokiaľ vám nestačí klasika, ktorou sú korkové papuče, iste oceníte tie masážne, s nimi bude chôdza ešte ľahšia než doposiaľ. Sú skvelé ako na domáce nosenie, tak i na vonkajšie vychádzky. Masážna stieľka zabezpečuje komplexnú stimuláciu akupresúrnych bodov, čo má blahodárny vplyv nielen na samotné chodidlá, ale tiež na celý organizmus (ako vyplýva z poznatkov reflexnej terapie).

Tip, čo sa hodí

Aby obuv spĺňala to, čo má, je potrebné zvoliť vhodnú veľkosť a šírku topánky. Problémy, ktoré signalizujú poruchy v oblasti nôh, sa môžu prejavovať bolesťami celých dolných končatín, ale i bolesťami hlavy či chrbta. Takže mnohokrát opakovane liečime niečo iné než je potrebné, pretože nepoznáme pravú príčinu našich problémov.

Spýtajte sa lekárnika

Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním.

Zistiť viac