Tie najlepšie darčeky pre zdravie a veľa odmien za vianočné nákupy.

Obľúbené položky
Vybrať odmenu

Úvodná strana » Zdravie a lieky » Zdravotnícke potreby » Zdravotné topánky » Zdravotnícke papuče

Zdravotnícke papuče

Naše nohy sú počas celého dňa poriadne namáhané. Uľahčite im, nech vám to raz nevrátia! Preto si obstarajte kvalitné zdravotnícke papuče.

V tejto kategórii momentálne nie sú žiadne produkty

Zdravotnícke papuče - detailný popis

Cesta k zdravým nohám

Aby naše chodidlá bola schopné denne ujsť toľko kilometrov, koľko po nich práve požadujeme (raz je to viac, raz menej a raz od nich očakávame extrémne výkony), je potrebné dbať o ich zdravie a vitalitu. Tým hlavným je správna obuv. Zdravotnú obuv kúpite v lekárni alebo v špecializovaných predajniach. Topánky sú vyrábané tak, aby boli pohodlné a zároveň poskytli chodidlám komfort a stabilitu. I zdravotná obuv môže naviac vyzerať pekne, elegantne a moderne... Iný vzhľad očakávame od pánskych papúč, iný od dámskych a od tých detských chceme tiež to, aby boli veselé.

Papuče, ktoré vedia niečo viac

Pokiaľ vám nestačí klasika, ktorou sú korkové papuče, iste oceníte tie masážne, s nimi bude chôdza ešte ľahšia než doposiaľ. Sú skvelé ako na domáce nosenie, tak i na vonkajšie vychádzky. Masážna stieľka zabezpečuje komplexnú stimuláciu akupresúrnych bodov, čo má blahodárny vplyv nielen na samotné chodidlá, ale tiež na celý organizmus (ako vyplýva z poznatkov reflexnej terapie).

Tip, čo sa hodí

Aby obuv spĺňala to, čo má, je potrebné zvoliť vhodnú veľkosť a šírku topánky. Problémy, ktoré signalizujú poruchy v oblasti nôh, sa môžu prejavovať bolesťami celých dolných končatín, ale i bolesťami hlavy či chrbta. Takže mnohokrát opakovane liečime niečo iné než je potrebné, pretože nepoznáme pravú príčinu našich problémov.

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam