Liek obsahuje tri liečivá: kyselinu acetylsalicylovú, paracetamol a kofeín.
Na sklade viac ako 5 kusov Zajtra odosielame, u vás pozajtra
Kyselina acetylsalicylová a paracetamol zmierňujú bolesť a znižujú horúčku a kyselina acetylsalicylová zmierňuje aj zápal.
Kofeín je mierne povzbudzujúca látka a zvyšuje účinok kyseliny acetylsalicylovej a paracetamolu.
Liek sa používa na akútnu liečbu bolestí hlavy a záchvatov migrény (s príznakmi, ako sú: bolesť hlavy, nevoľnosť, precitlivenosť na svetlo a zvuk a funkčné postihnutie (stupeň neschopnosti vykonávať bežné denné činnosti) s aurou (predzvesťou) alebo bez nej.
Biele podlhovasté filmom obalené tablety s vyrazeným písmenom „E“ na jednej strane.
Kyselina acetylsalicylová, paracetamol, kofeín. Jedna filmom obalená tableta obsahuje: 250 mg kyseliny acetylsalicylovej, 250 mg paracetamolu a 65 mg kofeínu.
Pri bolesti užíva v dávke 1-2 tablety. Tablety sa užívajú v celku, odporúča sa po jedle a zapíjajú sa dostatočným množstvom tekutiny. Podľa potreby sa liek môže použiť niekoľkokrát denne (každých 4 - 6 hodín).
Maximálna dávka by mala byť 6 tabliet. V prípade, že maximálna dávka nestačí na utlmenie bolesti, treba vyhľadať lekára. Nepiť alkohol. Odporúča sa piť dostatok tekutín. Nie všetky lieky (vrátane voľnopredajných) sa dajú kombinovať, potrebné je konzultovať. Liek sa neodporúča pre deti a mladistvých do 18 rokov. Čítajte pozorne písomnú informáciu.
Balenie obsahuje 20 tabliet.
Registrovaný liečivý prípravok, pozorne si prečítajte písomnú informáciu pre používateľov.
Pre pridanie položky do obľúbených musíte byť prihlásení.
Najskôr sa musíte prihlásiť.